, podnieśmy szklankę i mieć toast za Nowy Rok! Ok. A co z innym? Może podwójny? W PORZĄDKU! Szybki koktajl z pływakiem. Teraz jesteśmy gotowi blogować, ponieważ Stark i Iron, Robot Waffles amrldr ttttttttttrrrrrrrrrrrr …… whoa. Przepraszam, zemdlałem z małej drzemki. Nic, co małe włosy psów nie naprawi najlepiej. To naprawdę zaczyna wpływać na moją pracę. Cóż, mogę mieć problem. Blogmy!

Znana okładka Tony’ego Stark „Demon in a Bottle” pojawiła się w Iron Man #128, w 1979 roku. Marvel chciał rozwinąć swoje postacie w znacznie bardziej dojrzały i wrażliwy sposób, co spowodowałoby opowieści o zażywaniu narkotyków, alkoholizm i alkoholizm i Inne tematy, które wydawały się nieco zbyt tabu, aby porozmawiać w komiksie. Marvel ciężko dążyłby do Autorytetu Kodeksu komiksowego (CCA) do publikowania historii, które miały tematy dorosłych, które byłyby ryzykowne dla ich postaci i pomogłyby ich humanizować publiczności próbującym odnosić się do bardzo postaci. Te wiadomości rezonowałyby i pomogłyby Marvelowi rozwijać jedne z najpopularniejszych postaci w branży komiksowej.

Historia picia Tony’ego Starka wspomniano o filmach Iron Man w Marvel Cinematic Universe (MCU). Sceny takie jak Tony pijani na przyjęciu w jego zbroi lub bycie zbyt zmarnowanym, aby pamiętać o przemówieniu, które wygłosił, a nawet odrzucanie przyszłego wroga, takiego jak Aldrich Killian, lekko spojrzały, aby pomóc pozostać wiernym postaci, nie sprawiając, że wydaje się zbyt złamany Sprzedaj Disneyowi. Złamany superbohater jest znacznie bardziej dostosowany do codziennego widza, ale nie chcesz, aby były zbyt złamane.

Marvel wahał się, czy umieścić zbyt wiele szorstkich treści do swoich filmów, podczas gdy seria Netflix (jak Daredevil i Punisher) była mroczna, intensywna i nieco bardziej „prawdziwa” niż ich filmowe odpowiedniki MCU. Czy nadal będziemy widzieć Disneya spódnicę wokół problemów, takich jak alkoholizm, nadużywanie narkotyków i przemoc? Lub, czy spróbują włączyć znacznie więcej motywów dla dorosłych do nadchodzących filmów, aby prowadzić znacznie bardziej rozsądny wszechświat.

Jeśli historia jest przewodnikiem nadejdzie, zakładam, że możemy spodziewać się, że odpowiednik Ewoks (lub w gorszym Jar-Jar) pojawi się, zanim otrzymamy znacznie bardziej grupę treści Marvela o tematyce dla dorosłych. Lubimy Hulka jako bezmyślnego potwora wściekłości, nie robienia selfie z dziećmi. Zrób film Sentry z koncepcją, że MCU jest nieco idealny i kryje się za nim ciemny powód. Uwolnij Marvel Zombies jako samodzielny film. Zrób film skoncentrowany wokół złoczyńcy zamiast standardowego filmu o superbohaterach… Wiem, że dr Doom po prostu siedzi na ławce, czekając, by opowiedzieć swoją stronę historii. Nie musi się to połączyć, dopóki jest to dobra treść. Nadszedł czas na kreatywność. Nie tylko to samo stare bzdury, do których jesteśmy przyzwyczajeni.

Po tym wszystkim potrzebuję drinka.

Jaka byłaby twoja idealna treść z Marvela, by przełamać normę? Czy chcesz, aby twoi bohaterowie są znacznie bardziej złamani? Upuść swoje komentarze i dołącz do spekulacji!

Jeszcze nie jest subskrybentem GoCollect? Subskrybuj już dziś, aby uzyskać dostęp do przewodnika o cenie komiksu!

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Zapowiedzi komiksu: Iron Man #8tony Stark zniknął w środku kosmosu, a jego przyjaciele są chwilami od śmierci w rękach Korvaca. Do piekielnego Hellcat musi zagłębić się w jej umysł z pomocą starego przyjaciela i mentora psychicznego Moondragon, który sięga przez wszechświat, aby pomóc…
16 kwietnia 2021 w „Comiclist”

Miłość jest w powietrzu w Iron Man #20Chris Cantwell i Angel Unzueta Will Iron Man i Hellcat’s Relact z następnym poziomem w maju Iron Man #20. Komunikat prasowy następuje: komunikat medialny – W trakcie biegu Chrisa Cantwella na Iron Man Tony Stark podróżował przez galaktykę, walczył z Korvacem i zmagał się z…
29 stycznia 2022in „Comiclist”

Peach Momoko powraca do Wojny Demonicznej z Iron Samuraidemon Wars: The Iron Samurai, seria kolejowa Saga Demon Days, w lipcu. Komunikat prasowy następuje: Media Comuleon – następna ewolucja Peach Bold Vision of Marvel Universe w lipcu w Demon Wars: The Iron Samurai! Napisane i narysowane przez Momoko, ten cztery wydanie…
2 kwietnia 2022in „Comiclist”