Ta publikacja jest złożona pod:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Wywiady i kolumny

Josh Crawley

Fathom rozstrzygające wydanie

Nie byłem do końca pewien, co skomponować w tym tygodniu, na którym mogę spędzić przyzwoitą ilość czasu. Dlaczego mam mało czasu? Wakacje się skończyły, jednak nadal mamy sklep o powierzchni 3000 stóp kwadratowych do zapasów, a także pomyślałem, że tydzień z tylko jedną nową książką (Blackest Night #6, co jest niesamowite!) Byłaby idealnym czasem, aby to zdobyć Gotowe. Zintegruj to z komiksami, które nie zajmują dużo miejsca, może to być wyczerpujące, czując, że dużo się liczyłeś, jednak nigdzie się nie dostałeś.

(Poza tym Roger pracuje nad katalogiem, więc nie wymaga dłuższej kolumny do edycji. Chociaż jeśli Sean edytuje i publikuje to, ponieważ nie mogę tego naprawdę wykorzystać jako wymówki; no cóż! )

[Nota redaktora: Sean pracował również nad katalogiem, więc nadal jest to ważna wymówka!]

Więc wierzyłem w siebie: „Jak się z tego relaksowałbym?” Pierwszy prawdziwy odcinek relaksu nie wzrośnie do sylwestra, więc nie będę się czytać. Będę świętować w hrabstwie Dane!

Gdybym jednak zatrzymał się, mam ich wokół, czekając na mnie, aby je sprawdzić: Fathom rozstrzygające wydanie tom 1, Fathom Dawn of War, Fathom: Kiani: Blade of Fire, a także Fathom Declusive Edition Tom 2. Jest tam wiele fantastycznych prac Marcos, Skill Caldwell, a także twórcę Aspen Michaela Turnera.

Dawn wojny

Jestem całkiem pewien, że to sugerowane zamówienie na czytanie, jednak będę musiał się z tobą skontaktować za kilka miesięcy, kiedy planuję wziąć wakacje, aby sprawdzić wiele rzeczy, które chcę Przejdź do czytania! Będę również najprawdopodobniej obozować w przestrzeni hotelowej, więc nie mam żadnych innych zakłóceń, z wyjątkiem basenu. a także wanna z hydromasażem.

Przepraszam, że w tym tygodniu jest tak krótki. W przyszłym tygodniu mam nadzieję, że będę miał zabawną historię noworoczną! Mam wydarzenie ślubne dzień po Nowym Roku, więc być może będę miał też historię!

Chcesz więcej z mnie uruchamiania ust? Sprawdź Twittera. Wymóg, aby mi coś powiedzieć? E -mail i publikuj informacje poniżej!

josh@westfieldcomics.com

Westfield Comics
Attn: Josh
7475 Mineral Point Rd Ste 22
Madison WI 53717