tutaj sprawdzamy kilka niespodziewanych komiksów, które odnotowały ostre wzmocnienia kosztów sprzedaży w 2020 roku. Jedna aż 6x. Włączenie czegoś zabija dzieci, Darth Vader, a także Batman.

Coś zabija dzieci #1 (2019)

Jednym z najważniejszych zwycięzców na rynku komiksów 2020 był BOOM! Pierwotnie seria Studios o ograniczonej liczbie 5, choć trwa, coś zabija dzieci nr 1. Wielokrotnie nagradzana seria Eisner koncentruje się na tajemniczym zniknięciu dzieci Archer’s Peak, a także jeszcze bardziej tajemnicze opowiadania o potworach, z którymi powracają.

W 2020 r. Koszty sprzedaży dla CGC 9,8 kopii książki gwałtownie wzrosły prawie 6x z 50 USD do obecnego FMV w wysokości 300 USD. Fascynującą historią rynku książki polega na tym, że sprzedaż utrzymywała się na poziomie 50 USD przez miesiące po wydaniu książki września 2019 r. płaski i niski objętość. Patrz sprzedaż CGC 9.8 na poniższym wykresie. Jak bardzo ogromna zmiana? Były to fantastyczne równiny aż do nagle w kwietniu 2020 r. Dostały Appalachów, gdy koszty sprzedaży wzrosły w ciągu zaledwie czterech miesięcy do 400 USD.

Więc co następuje dalej? Niestety w miesiącu zgodnym z najwyższymi kosztami sprzedaży spadają powolny. Między krótką historią rynku, a także nieoczekiwanym wzrostem, długotrwałe perspektywy książki powodują nieco problem na obecnych poziomach kosztów. Uważając to, że wszystkie zakłady są wyłączone, jeśli serial dostanie starej adaptacji telewizyjnej; który na ten koniec boom! Studios ma niedawno atramentową ofertę z Netflix. Ogólnie rzecz biorąc, ta książka może być atrakcyjna krótkoterminowa hipoteza, oferowana koszty nieco bardziej spadają. Z pewnością miej oko na ten.

Darth Vader #3 (2015)

Kolejnym wielkim mistrzem w 2020 roku jest Darth Vader #3, który szczyci się pierwszym pojawieniem się lekarza Chelli Lona Aphra. Podczas gdy rynek Dartha Vadera #3 nie podskoczył tak bardzo, jak książka powyżej, przeprowadził bardzo, niezwykle szanowany 2x. Płyty CGC 9.8 rozpoczęły się w tym roku na poziomie około 100 USD, a także, ponieważ wzrosły do ​​obecnego FMV w wysokości 230 USD; Zobacz dane sprzedaży poniżej. Na marginesie, być może przypadkowy zbieg okoliczności, jednak największy koszt sprzedaży Dartha Vadera #3 miał miejsce na początku sierpnia 2020 r., Podobnie jak coś zabija dzieci nr 1. W naturze występuje wariant Larocca 1:25. Ten wariant rozpoczął rok od odmiany w wysokości 250-300 USD, jednak wyrósł do FMV w wysokości 775 USD.

Znaczna część ogólnego wzrostu podstawowych książek APHRA wynika z plotek, że zostanie wprowadzona w drugim sezonie serii Disney+ Mandalorian. Jeszcze bardziej spotęgowane plotki o serii spinoff dla postaci. Dokładnie, jak wysokie może się przypuszczać na podstawie serii Disney+? To dość nowa granica. Odważnie idź tam, gdzie wcześniej nie poszedł żaden spekulant… JK, inna franczyza. Tak czy inaczej, to przypuszczenie powinno się rozwinąć pod koniec tego roku, gdy spadnie nowa seria; Najprawdopodobniej najlepsze, aby wcześniej zdjąć trochę pieniędzy ze stołu.

Batman #635

Kolejną książką na temat wzrostu w 2020 r. Jest Batman #635, który zawiera pierwszy wygląd Jasona Todda jako Red Hood. Rzeczywiście, koszty sprzedaży rosną, jednak ogromnym aspektem, który również odkłada go oprócz wyżej wymienionych książek, jest to, że nie jest to pierwszy raz dla Batmana nr 635. Książka rozpoczęła się w tym roku na poziomie około 200 USD, a także, ponieważ wzrosła do FMV w wysokości 325 USD.

Patrząc na zaledwie 2020 r., Byłby to niezwykle wyjątkowy wydajność, a także wyglądałby wyjątkowo optymistycznie, jednak jeszcze bardziej przedłużyłby ramy czasowe, zobaczysz, że ta książka nieustannie pasuje do cyklu osiągnięcia poziomu 300 USD, a także upadku. Wróć do przedziału w wysokości 175 do 200 USD. Zrobił to w kilku przypadkach, w tym w 2016, 2017, a także w 2019 r. Wielu dotyczy to, że może to zrobić ponownie. Zobacz dane sprzedaży poniżej dla CGC 9.8, od 2018 r. Do tej pory, które pokazują najnowszy cykl. Z pewnością samodzielnie sprawdź dane dotyczące sprzedaży, aby obserwować poprzednie cykle. Jeśli chcesz wejść do tej książki, korzystne może być czekanie.

„Jestem nieuczciwym archeologiem, a nie droidem protokołu”. – Afra lekarza

GoCollect to przewodnik po komiksach nr 1 dla śledzenia danych sprzedaży wszystkich klasyfikowanych komiksów w czasie rzeczywistym, w tym coś zabijania dzieci, Dartha Vadera, a także Batmana. Uczciwe wartości rynkowe są teraz na wyciągnięcie ręki. Sprawdź wszystkie funkcje na stronie www.gocollect.com

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest1

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Coś zabija dzieci nr 1 ósmy druk ujawniony przez Boom! Studiosconsumers, którzy kupili Brzrkr #1, a także Brzrkr #2, będą w stanie uzyskać całkowicie bezpłatną kopię ósmego druku czegoś, co zabije dzieci nr 1. Komunikat prasowy następuje: wydanie medialne – Boom! Studios ujawniło dziś, że fani Brzrkr, oryginalnej serii komiksów z kultowego…
14 kwietnia, 2null