Oto, co według mnie były najlepszymi powieściami graficznymi w 2009 roku. Aby uzyskać więcej informacji na temat dowolnego rodzaju zgodności z tytułami, linki prowadzą do moich recenzji.

Johnny Hiro – Przemyślane doświadczenie, a także doskonały list do Nowego Jorku.

Komiksy arcydzieła – Wybitne mashupy komiksowe/literatury, które sprawiły, że podziwiałem umiejętności R. Sikoryaka w Art Mimickry.

SINFEST – Najlepszy komiks internetowy, zebrany w tym roku na typ książki przez Dark Horse.

Nic lepszego: w Wild – podejście, a także wiara badane z rozsądnym (i często zabawnym) spojrzeniem na życie studenckie.

Przyciągnięte do ciebie – to komiczne partnerstwo między Lucy Knisley, a także Eriką Moen jest jak czytanie wywiadu kombinacyjnego, a także wymiany listów.

Kabuki: The Alchemy-Historia zabójcy Davida Macka zmieniła się i rozrosła tak, jak artysta, kończąc tutaj, wygasającą postmodernistyczną eksplorację natury rozwoju zarówno jaźni, jak i sztuki.

Tak, tylko sześć w tym roku. Zrobiłem o wiele więcej czytania mangi, mniej powieści graficznych, a także to książki, które mi się podobały. Gdybym robił zintegrowaną listę, mógłbym szybko zrobić 10, włączając kilka najlepszych mangi roku, jednak wierzyłem, że rozdzielę te dwa w tym roku, dostarczył ich różnych odbiorców.

Co jeszcze musiałem rozważyć? Zanim odpowiesz na to, oto kilka popularnie uznanych książek na temat tego typu, których nie wybrałem, a także dlaczego:

Asterios Polyp – doskonałe rzemiosło, w którym brakuje narracyjnego serca, które sprawiłoby, że będzie świetnie.

Dryfujące życie – doskonała książka, jednak jest to manga (i na mojej osobnej liście), a także jest nieco przytłaczająca ze względu na jego rozmiar, jak i zakres historyczny.

Parker: Hunter-a także produkt swojego czasu w leczeniu kobiet, a także uwielbieniem przemocy. Jednak wspaniałe ilustracje.

Scott Pilgrim vs. The World – doskonała część, jednak nie okazała się tak wspaniałej jak wcześniejsze książki. Częściowo jest to ludzka natura, w której „równie dobre” wydaje się „nie tak dobrym”, ponieważ za każdym razem oczekujemy o wiele więcej tak lepiej. Patrzę w przyszłość na nadchodzące wnioski. Konfigurowanie tego po prostu nie jest tak satysfakcjonujące.

Szwy – morose autobiografia o okropnych rodzicach. Czy nie mamy tego wystarczającego do komiksów? Ponadto każda niespodzianka w historii została ujawniona w materiale prasowym, dzięki czemu wydaje się, że jest hasłem do sedna. Ponadto wiele konfiguracji, niewystarczająca wypłata. Być może pomogło artystom w opowiedzeniu jego historii, jednak nie pomogło mi jej sprawdzić.

Nie dokonałbym sporu dla następnego tytułu na podstawie sztuki lub rzemieślniczej, jednak dla czystej przyjemności Middleman: The Doomsday Armageddon Apocalypse był jednym z moich ulubionych. Byłem wdzięczny, że dostałem o wiele więcej z tymi pielęgnowanymi postaciami.

Dla porównania, oto zeszłoroczny lista, a także jeden z lat wcześniej.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Tumblr

Powiązane posty:

How to Study Comics & Graphic Novere Are Algazzling Complementary Read: How to Study Study Comics & Graphic Novels: A Graphic Wprowadzenie do komiksów przeprowadzonych przez Enrique del Rey Cabero, Michael Goodrum, a także José Morlesín Mello, oferowane w Internecie w Internecie w Issuu (znalezione za pomocą Bena Towle). Jest to wydane przez Oxford Comics Network, część Torch, Oxford…

Trzy kolejne powieści graficzne Koontz ogłoszone z In Strange We Trust, pierwszej dziwnej powieści graficznej Thomasa, Del Rey Books wyda jeszcze trzy. Dziwny Thomas, smażenie, który może wchodzić w interakcje z umarłymi, po raz pierwszy pojawił się w czterech powieściach Dean Koontz. W ramach komunikatu prasowego Del Rey stwierdził, że w…

Jak się zmieniły: powieści graficzne Amazon promuje tuż po Boże Narodzenie, więc czas, aby ludzie wydali te karty podarunkowe! Amazon wysłał dziś rano e -mail promujący powieści graficzne, a także odkryłem, że ich system organizacyjny jest fascynujący. Wymieniono sześć klasyfikacji: media powieści graficzne przekonania religijne i duchowość powieści graficzne