To publikacja jest złożona pod:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Wywiady i kolumny

Wayne Markley

Wayne Markley

Wierzyłem, że zrobię coś innego z blogiem w tym tygodniu, a także mówię o rzeczach, których pragnę, modyfikację w świecie komiksów, gdybym miał trzy życzenia. Kilka z nich to całkowicie niebieskie koncepcje, które nigdy nie wystąpią tak dobrze, jak nawet nie jest rozsądne oczekiwać, że kiedykolwiek się wydarzy. Inne są możliwe, podobnie jak rzeczy, które chciałbym zobaczyć. Postanowiłem to skomponować, ponieważ jest to fantastyczny czas, aby być gościem komiksowym lub fanem. Istnieje niewiarygodna ilość wysokiej jakości, a także różnorodnych materiałów, zarówno pod względem materiału, jak i twórców. Chciałbym usłyszeć od odwiedzających tego bloga o tym, co chciałbyś zobaczyć. Co postrzegałbyś jako idealny komiks? Czy to konkretne postacie, czy konkretne innowacyjne zespoły o preferowanej postaci, chcę wiedzieć.

BUM! Studio Walt Disney’s Comics & Stories Archives Vol. 1

Jedną rzeczą, którą zawsze chciałem zobaczyć, tak dobrze, jak prawie mi się to udaje, jest całkowite przedrukowanie komiksów Walta Disneya, a także opowiadań. BUM! ujawnił plan przedrukowania wszystkich tych tradycyjnych komiksów, a także wydali one pierwszy tom przedrukujący pierwsze dwa problemy WDC&S, jednak wtedy stracili licencję Disneya. Nie chcę tego nie widzieć, ponieważ najlepiej rozumieją powód, opowieści Carla Barka. Te dziesięć stron Donald Duck Stories zostały już całkowicie zebrane przez Gladstone (a większość z nich jest drukowana), a także Fantagraphics zbiera je obecnie w serii Hardcovers, które są wspaniałe, a także nadal w druku. Jednak jest tyle materiału, które nie jest zebrane. Komiksy Walta Disneya, a także historie były tytułem antologii, który nie tylko zawierał kaczki Barksa, jednak podobnie Myszka Paula Murry’ego, Scamp autorstwa Al Hubbard, Chip, a także Dale, Gremlins by Walt Kelly, a także mnóstwo innych drobnych postaci z wszechświata Disneya. Czytanie tych historii w kolejności jest mniej ważne niż w czytaniu komiksów Marvel w historii sekwencji, jednak miło byłoby sprawdzić historie w przypadku powodów historycznych. Ponadto historie Myszki Miki miały tendencję do biegania w trzech częściach łuków. Niedawno IDW ujawniło, że przywrócą komiksy Walta Disneya, a także opowiadania, wraz z Myszką Miki, wujkiem Scrooge, a także innymi. Czy równie dobrze było mieć nadzieję, że mogą również odebrać Boom! Mam nadzieję, że tak.

Niezwykalna wiewiórka kobieta #5

Chciałbym również, aby był ogromnym dwoma wydawcami, Marvel, a także DC, skupiłby się na opowiadaniu świetnych opowiadań o pojedynczych problemach, a także nie legendarnych opowieściach, które trwają od lat lub co najmniej sześć miesięcy, aby można je było zbierać. Marvel był w tym nieco znacznie lepszy z najnowszymi tytułami, takimi jak nie do pokonania wiewiórki, a nawet niedawno spin-off Spider-Man, jedwab. Obaj działają solidne opowiadanie historii, które jest zabawne, a także samodzielnie. DC wprowadza szereg tytułów w tym letnim okresie, a także atrakcyjne, będą one zabawne, a także oparte na historii. Mam nadzieję, że jednak w oparciu o najnowszą historię, a także rozmowę z wieloma kumplami twórcami, którzy nadal pracują w DC, mam wątpliwości. W tym samym stylu pragnę Marvela, a DC zmniejszyłyby wielkie ogromne crossover, takie jak pająk-verse lub podwyższające się wojny sztuczne itp., Gdy ostatnio składałem się, lubię ścisłą ciągłość tak samo jak ktokolwiek każdy Jednak ciasny świat nie oznacza, że ​​wymagacie tych nadmiernie wyściełanych, a także wzdętych crossoverów. Nie mam żadnej nadziei, że zobaczysz ogromne dwa zdarzenia, nawet jeśli przez ograniczony czas.

X-9: Trick Agent Corrigan Vol. 1

Od dawna jestem wielkim fanem pasków prasowych, a także uważam, że IDW (i Fantagraphics) zasługuje na wielką pochwałę za ich wysiłki w celu przedrukowania tradycyjnych pasków gazet. IDW wydało kolekcje Noela Sicklesa Scorch Smith, całkowitego Terry’ego, a także Piratów Miltona Caniffa, całkowitego agenta Trick Corrigan autorstwa Archiego Goodwina, a także Al Williamsona, a także wracają, a także przedrukują najwcześniejsze sztuczki Agent X-9 paski Alexa Raymonda, które ostatecznie stały się Agentem Corrigan. Mam nadzieję, że pewnego dnia przedrukują wszystkie paski między Raymondem, a Williamsonem, to byłoby mnóstwo materiału, jednak byłoby to fantastyczne. Ciągłe kolekcje całkowitego Rip Kirby przedrukowały wszystkie historie Alexa Raymonda, a także teraz pracują nad niesamowitą pracą Johna Prentice. Zrobili również wiele przedruków pasków w gazecie Archie, a także przedrukują wszystkie paski w gazecie DCS, robiąc pytania: Kompletne Dalilies, a także pracują z Batmanem, a także Superman z dziesięcioleciami . Wszystkie kolekcje IDWS są gorgEous również zaprojektowany. Prawie wszystkie te książki zostały wykonane pod czujnym okiem Deana Mullaneya. Nie mogę śpiewać jego pochwały wystarczająco wysoko. Niestety, a także tam, gdzie pojawia się moje pragnienie, dostępnych jest wiele pasków gazet, które są utracone w czasie lub od dawna zapomniane. Rozpoznaję, że przedrukowanie wszystkich tych pasków nie jest ekonomicznie opłacalne, jednak chciałbym zobaczyć stronę internetową, na której możesz uzyskać dostęp do wszystkich pasków gazet przez lata w jednym miejscu, a także wydrukować je do czytania przyjemność. Chciałbym zobaczyć paski takie jak Dragnet, Ellery Queen, a także liczne paski, których nie mogę nawet wymienić. Wyobrażam sobie tę stronę jako widok wynagrodzenia, z opłatą miesięczną, jednak umożliwia (przez opiekuna wejściowego?) Fani skanowania, a także wkłady własne kolekcje na stronę. Mam wielu kumpli, którzy na przestrzeni lat zaoszczędzili 1000 pasków, jednak zobaczysz ich tylko, odwiedzając ich w ich domach. To taki wstyd. Dostępne jest takie bogactwa materiałów, które nie ma metody, aby zobaczyć szerszą publiczność. Chociaż technicznie uważam, że jest to stosunkowo prosty pomysł, nie wierzę, że to się kiedykolwiek wydarzy, ponieważ skończyło się prawdę Pieniądze na radość dzielenia się sztuką. Istnieje również problem z czasem, aby wszyscy fani przyczynili się do strony, a także jechać. Być może jestem jedynym, który chciałby to zobaczyć, ale mogę marzyć, czy nie?

To tylko trzy moje pragnienia świata komiksów. Uważam, że każda z tych koncepcji ma różne stopnie, że jest rzeczywistością, jednak nie mam dużych nadziei, że zobaczę ich jakikolwiek rodzaj w moim życiu.

Wszystkie te pragnienia są moje, a także w żadnej metodzie, pokazują myśli lub opinie Westfield Comics lub ich pracowników. Jestem pewien, że personel Westfield miałby własne pragnienia branży komiksowej. Z zadowoleniem przyjmuję i motywuję do dzielenia się tym, co chciałbyś zobaczyć w doskonałym świecie. Publikuj komentarze poniżej lub na FaceBok. Możesz się ze mną skontaktować na mfbway@aol.com z obawami lub sugestiami. Mam nadzieję, że podobało Ci się to, a także zawsze, jak zawsze,

Dziękuję Ci.