Ta publikacja jest złożona pod:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Wywiady i kolumny

Avengers: Absolute Vision Book 1

Robert Greenberger

Odkąd Roy Thomas zgodził się na prośbę Stana Lee, aby następny Avenger był robotem, wizja była jednym z najbardziej widocznych, a zarówno członków zespołu. Zły syntezoid został również umieszczony z wringiem, zmontowany, zdemontowany, torturowany, przeprogramowany, a także do tego stopnia, że ​​jego historia jest zboczącą sprzecznymi opowieściami. Nie zmieniło się to, że w wielu metodach pozostaje jednym z podstawowych elementów Avengers, a także ostoją w wszechświecie Marvela.

W ciekawej kolekcji opowiadań Marvel Releasing Avengers: Absolute Vision Book 1, a także zawiera niektóre historie z postacią, ma wiele bardziej zapakowanych w to, więc tytuł jest nieco mylący. Możesz to zbierać wszystko z jego niezapomnianego pierwszego pojawienia się w Avengers #57 z 1967 roku, jednak jest to dalekie od sprawy. Dla przypomnienia, książka zawiera Avengers #231-241 z 1982-1983, a także doroczny #11-12, wybitny Spider-Man Annual #16, Amazing Four #256, a także lekarza Strange #60.

Dla kompletarzy książka zaczyna się od nieistotnego 1982 roku Avengers rocznego od J.M. Dematteis, serii Penciller Al Milgrom, a także Inker Jack Abel. Jest to zespół z obrońcami, które Dematteis komponował w tym czasie, a także obejmuje kosmiczną, którą jest Nebulon.

Klejem trzymającym ten asortyment to pisarz Roger Stern, który komponował historie, które dodatkowo łączyły wszechświat Marvela. Były redaktor Avengers był jego pisarzem, a także nadal mieszał garnek z przyjęciem, a także zróżnicowanymi, a także różnorodnymi historiami z kosmicznych zagrożeń dla dylematów Ziemi. Rozpoczynamy kolekcję Mammoth od wprowadzenia Moniki Rambeau, kończąc na najnowszym bohaterze, który nosił nazwę Captain Marvel (dzięki uprzejmości Stern, John Romita, Jr., a także John Romita, Sr.), a także ona, jak to się dzieje Avenger-in, trening do pełnego członka, gdy Iron Guy odsuwa się. Eros Saturna, utknął na Ziemi, poszukuje zespołu, który ostatecznie był członkiem, zdobywając swoją lokalizację po uratowaniu ich, tak, roślinnego człowieka, który zagroził prezydentowi Reagana. Następnie bierze imię Starfox, a także żyje tak samo jak jego reputacja, flirtując, a także lenicę Bed z opowieściami.

Tymczasem Annihilus umieścił pozornie nieprzeniknionego zerowego bariera wokół budynku Baxtera w FF. Gdy wizja próbuje wykorzystać swoją moc fazową w celu przenikania bariery, jest on zamknięty, a także na kilka tygodni, zanim odzyska przytomność, sparaliżowana, a także utknęła w postaci holograficznej. Oprócz odkąd mówimy o Annihilus, a także o pierwszej rodzinie Marvela, istnieje problem FF, który stycznie krzyżuje się z Avengers #233 z Johnem Byrne gościnnym książką. Bariera jest przebita dzięki napiwku najnowszego członka Avengers w kolejnym najnowszym członku zespołu.

Dzięki temu sukcesowi skupienie przesuwa się z śpiączkowego Androida na swojego kochanka, szkarłatnej wiedźmy. Problem nr 234 opowiada o jej pochodzeniu jako Hawkeye, który złamał nogę nieco wcześniej, dostaje swój pierwszy cykl nieba. W lekarzu Strange, Wanda, a także zespół przychodzą do pomocy Czarnoksiężnika, gdy Stern rozpoczął przeglądanie dla Book of the Darkhold Storyline, stawiając Maga przeciwko Draculi. Ponieważ książka była bezpiecznie w Avengers Mansion, liczył na swoich przyszłych sojuszników o pomoc.

Avengers #238

Po tym oddechu Spider-Man pojawia się na kilka problemów, ponieważ debata jego lokalizacji w zespole debatowała o więcej, zapowiadając jego członkostwo. Jednak jeden pajęczak zapewnia jeszcze jedną metodę, ponieważ ostateczny łuk obejmuje ducha Spider-Woman. Zasadniczo jej duch został uwięziony w astralnym samolocie dzięki Morganowi Lefayowi, więc podjął zintegrowane wysiłki Avengers, a także lekarza dziwnego, aby ją uratować.

Flow opowieści jest przerywany na miesiąc asystenta redaktora, ponieważ Mike Carlin przynosi zespół do talk show, trzymając scenę Davida Letterrmana na głupie, a także zabawne. Ponadto istnieje doroczny 1983, który pochodzi z wydatków Mantlo, Butch Guice, a także Ricka Magyara, jako zespół, FF, a także nieludzcy tłumaczy problem, gdy światowe rządy stają w obliczu prawdy, którą bohaterowie pomagali nieludzkom ustalić ich nowy dom na Księżycu.

Większość problemów Avengers jest narysowana zarówno przez Al Milgrom, jak i Joe Sinnott, więc jest to symboliczne styl domowy, który był modny w tym okresie, z jasnością opowiadania odrębności.

To fascynująca kapsułka czasowa książki, pokazująca, jak wyglądał świat Marvela w tym momencie swojej historii, jednak prawdziwa historia wizji nie zaczyna się aż do drugiej tomu, kiedy się budzi, a także próbuje przejąć WORld.

Zakup

Avengers: Absolute Vision Book 1

Klasyczna okładka komiksu z bazy danych Grand Comics.