, że ludzie z Amigo Comics dostarczyli Comiclist ich zabiegów komiksowych i innych produktów przedstawionych w zapowiedziach z marca 2017 r., Zaplanowanych na wysyłkę od maja 2017 r.

Ghost Wolf: The Horde of Fangs #1

Historia: El Torres
Sztuka: Juanfram
Kolor: Pilar Jaime

Wiek pokoju. Północ ostatecznie się zmieniała. Porty morskie zostały otwarte na handel, rozkwitły nowe osady… dopóki horda bezdusznych wojowników nie przyłączyła się, by złożyć marnotrawstwo na ziemie północnej, twierdząc, że wszyscy cudzoziemcy powinni umrzeć… i że Duch Wolf jest z nimi! Ale Mara, ostatni wojownik biorący płaszcz półboga, ma inne myśli!

Uznany miniseries Ghost Wolf od nagradzanego pisarza El Torresa Buiters do komiksów z nową historią! Krwawa i mściwa epicka saga, którą powinni przeczytać wszyscy miłośnicy miecza i sorcery, ze spektakularną sztuką nowego talentu Juanfra MB!

Ghost Wolf otrzymał „reflektor” z podglądów!

Kod UPC: 732030830813–00111
STL042394
32 PGS, FC 3 USD. 99

Street Tiger #3

Historia i sztuka: Ertito Montana

Gdzieś w mieście Slums, Street Tiger budzi się, nawet nie pamiętając, jak przeżył eksplozję i brutalne bicie z Goon Egghead, rekina. Tymczasem na mieście przedmieścia Barrio Crema, wydaje się być umowa narkotykowa. Ale jak zawsze dzieje się w Nam City, nic się nie wydaje!

Z oryginalnym stylem graficznym, hiszpański programista Ertito Montana wnosi akcję każdej miazgi, filmu z wyzyskiem, mnóstwem sztuk walki, bezdusznych gangów i nietoperzy łamających czaszki!

Kod UPC: 732030830806–00311
STL039449
32PGS, FC, 3 USD. 99

„Kolejne uwielbiam ten komiks-jest gwałtowny, dobrze napisany, czarny zabawny i cholernie świetny pod każdym względem. Wyobraź sobie, że wziąłbyś artystę takiego jak Adrian Tomine lub Peter Bagge i powiedziałeś im, aby stworzyli najbardziej grindhouse/kung fu/b klasy B Schlock Epic w historii i to byłoby to, co mogłyby wymyślić… gdyby byli w połowie tak dobre jak hiszpański Deweloper Ertito Montana. ”

—Dann Lennard, Kirby, twój entuzjazm

Street Tiger #4

Historia i sztuka: Ertito Montana

Street Tiger wraca do pracy, ale tym razem nie jest sam! Po jego porażce zdejmującą zbrodni Lorda Egghead, Vigilante Nam City pozyskuje pomoc śmiercionośnego czarnego gołębia. Nie przegap ostatniego wydania tego zbijającego głowę, szaleństwa, wykorzystywania komiksu innowacyjnego artysty Ertito Montany!

Kod UPC: 732030830806–00311
STL042393
32PGS, FC, 3 USD. 99

„Zachęcam każdego, kto szuka małej prasy/niezależnej książki, aby zatopić zęby, aby sprawdzić Street Tiger. Street Tiger jest inny, żądny przygód w opowiadaniu historii i stylu artystycznym i nie zapominajmy o dziwnych. Street Tiger to dziwna książka i od jakiegoś czasu umieram, aby przeczytać dziwną książkę. ”

—Dustin Cabeal, komiczne drani

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Amigo Comics lipiec 2017 r. Wydanie SolititationsMedia – The Kinding at Amigo Comics dostarczyli komiksę zabiegów komiksowych i innych produktów przedstawionych w zapowiedziach z maja 2017 r., Zaplanowane na wysyłkę od lipca 2017 r. Ghost Wolf: The Horde of Fangs nr 3 Historia: El Tor…
30 kwietnia 2017in w „Komiksach”

Amigo Comics Czerwiec 2017 Zakładanie Kind w Amigo Comics dostarczyli Comiclist do ich zabiegów do komiksów i innych produktów przedstawionych w podglądach z kwietnia 2017 r., Zaplanowane na wysyłkę od czerwca 2017 r. Ghost Wolf: The Horde of Fangs #2 Story: El Torres Art Art: Juanfra…
8 kwietnia 2017in w „Komiksach”

Amigo Comics w sierpniu 2017 r. Zakłóceniem, którzy ludzie z Amigo Comics dostarczyli Comiclist do zabiegów o komiksy i inne produkty przedstawione w podglądach w czerwcu 2017 r., Zaplanowane na wysyłkę od sierpnia 2017 r. Dobrze się bawić na plaży, spędzając wakacje? Cha…
8 czerwca 2017in w „Komiksach”