The Kids Amazon Prime wyciąga ciemne, niesymatyczne spojrzenie na superbohaterów, a także dokładnie to, jak nieoporzywni ludzie mogą ich trochę uderzyć. Zaczynają kręcić w sezonie 2 Kids, a także zdjęcie udostępnione przez projektanta serialu Eric Kripke obiecuje wiele bałaganu. Jedną z najbardziej rewolucyjnych rzeczy w dzieciach są nie tyle superbohaterowie. Dekonstruowaliśmy ich, biorąc pod uwagę, że Watchmeni uderzyli w półki w 1985 roku. Raczej dzieci zawierają urzekającą przemoc, a także rodzaj pomysłowego horroru ciała. Kiedy superbohaterowie uwolnią swoją pełną maję na nas bezsilnych skasów mięsnych, widzimy kinetyczne dyspozycje, eksplozje w zwolnionym tempie, a także wyrażenie umowy delfina, zanim spełni tragiczny koniec. (Historie komiksowe, prawda?) O wiele więcej niż raz, nasi „bohaterowie” odkrywają siebie pokryte krwią, a także wnętrzności jakiegoś złego cierpiącego z powodu silnej nieostrożności lub, co gorsza, złośliwość.

Rozpoczynając filmowanie w sezonie 2 Kids obejmuje Hughie we krwi. Ponownie.

Hughie Jacka Quaida dostaje najgorsze z tego leczenia w pierwszym sezonie. Po pierwsze, nieostrożny szybkostorz A-Train przechodzi Hughie we krwi swojej dziewczyny. Następnie Hughie quasi-zwane wysadza półprzezroczystą, niewykrywalnym bohaterem ze skórą ciężki diamentów. Nie trzeba dodawać, że na końcu sceny używa raczej wzorca spattera. Oprócz rozpoczęcia filmowania w 2 sezonie 2 wydaje się kontynuować ten trend. Tylko tym razem Hughie nie jest sam w bałaganie. Mleko matki Laza Alonzo, francuski Tomera Capona, a także Karen Fukuhara, wszyscy zostali złapani na wybuchu. Jednak prawdziwą troską fanów jest to, czyje krew jest wokół nich?

x

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Relacja na żywo
00:00
12:40
12:40

Dzieci sezon 2: Czego się spodziewać (i kiedy się tego spodziewać)

Mimo że Amazon odnowił program na drugi sezon przed pierwszym wyemitowanym, nawet flagowe serie nie są wolne od ryzyka w wojnach streamingowych. Netflix właśnie anulował swoją ukochaną science fiction OA, mimo że fani mają nadzieję przeciwko nadziei, że to część jakiejś kampanii reklamowej. Sezon 2 Kids będzie kosztowny, a także zacząć filmować szybko, wskazuje, że Amazon wkrótce chce swojego produktu. Mimo to nowe odcinki najprawdopodobniej nie będą miały premiery przez rok, szczególnie jeśli chcą skorzystać z jeszcze jednego komiksu. Jednak w przeciwieństwie do pokazów sieci, wymóg przesyłania strumieniowego sprzedaży nie jest zgodny z tymi tradycjami. Tak więc nowy sezon może się wcześniej zaprezentować, jeśli zrobią to wcześniej. Im więcej materiałów mogą uzyskać znacznie szybciej, tym lepiej.

Program nieco przestrzegał komiksu dla dzieci w pierwszym sezonie, choć dokonali poważnych zmian. Ostatni zwrot ostatniego sezonu całkowicie zmienił historię. Mimo to możemy spodziewać się, że Homelander najprawdopodobniej przestrzega historii postaci jego komiksów. Jest najpotężniejszą istotą na ziemi, a także zamierza uczynić ludzi, wojsko, a także na świecie, uznając to. W książkach inne kraje miały wielu superbohaterów. Jednak widzieliśmy tylko amerykańskich bohaterów. Idealnie rozpoczęcie kręcenia sezonu 2 Kids wskazuje, że dostaniemy pewne spojrzenia na supermocników, terroryści, a także bojowników elastyczności z innych narodów.

Co masz nadzieję zobaczyć w sezonie 2 Kids?