Wszyscy wiemy, jak gorące mutanty są teraz idealne. Mamy dość solidną szansę, że przejdą do głównego nurtu MCU. Przy tej odrobinie informacji rynek pierwszych mutantów znacznie puchł. Książki takie jak Uncanny X-Men #1 i #2 (które zawsze były popularne), znów widzą mnóstwo akcji. Ale odejdźmy na chwilę od centrum uwagi.

Istnieje kilka mutantów, które są obecnie ignorowane przez ogromną większość z powodu lśniących Graale. Dla tych, którzy nie wskazują, aby zdobyć te mega-keys, mogą być kilka świetnych klejnotów, które można zdobyć, gdy są jeszcze w cieniu. Ponieważ kiedy będą miały wiadomości i ruch, będą trudne do złapania. Przyjrzyjmy się więc niektórym z tych tytułów X-Men.

Uncanny X-Men #120

Kiedy w Kanadzie występują problemy, jest tylko jedna grupa do zadzwonienia. X-Men #120 to pierwszy pojawienie się Alpha Flight. Kanadyjski zespół mutantów od dłuższego czasu zajmuje listy obserwacyjne spekulantów i łatwo zrozumieć, dlaczego. Przy tak wielu uroczych postaciach pochodzących z tego zespołu, każdy z nich może wkrótce zobaczyć nowe zapotrzebowanie fanów.

Chociaż wciąż jest to dość przydatny klucz epoki brązu, myślę, że obecnie lata pod radarem. Przy wysokiej jakości surowych kopiach znajdujących się nieco poniżej 100 USD, nadal jest to stosunkowo świetny odbiór dla każdego kolekcjonera. Książki oceniane nadal będą miały dużą premią, szczególnie wszystko po 9,4. Co jest sprawiedliwe, biorąc pod uwagę jego wiek i znaczenie.

Myślę, że Alpha Flight ma dużą szansę zobaczyć jakiś światło wcześniej niż później. Teraz jest wiele miłości do niesamowitych drużyn idealnych, a to będzie kluczowe, że kolekcjonerowie i fani nadejdą, gdy tylko X-Men #121 będzie poza zasięgiem. Posiadanie obu jest marzeniem, ale jeśli chcesz mieć świetny kamień do niesamowitych kluczy, jest to w tej chwili dobre.

Uncanny X-Men #109

Trudno wspomnieć o Uncanny #121 bez wrzucania tego tytułu do miksu. Uncanny X-Men #109 to pierwszy pojawienie się broni Alpha (aka James Hudson. Później zostaje Guardian). Lider zespołu lotniczego Alpha. Myślę, że ten problem jest armatą gotową do zwolnienia. Przy tak wielu nowych bohaterach debiutu na ekranie, to cud, że jeszcze nie wejdzie na ring. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że byli wystarczająco uznani, aby otrzymać własny tytuł.

Wciąż widząc zakresy w wysokości 100–150 USD, surowe kopie spały już od dłuższego czasu. Biorąc pod uwagę, jak dobrze klucze X-Men są teraz idealne, ten wydaje się nieco niski, z 9,4 rozkładanymi problemami, nawet za 400 USD. Na szczęście wskazuje to, że wciąż istnieje wiele okazji, aby wskoczyć na ten wczesny, niesamowity klucz.

Patrząc na to, jak dobrze Dynamika zespołu pracowała w Hollywood, wygląda na najlepsze wody na coś takiego jak film Alpha Flight lub pokaz, który wkrótce nas uderzył. Biorąc pod uwagę, że nie mają tak wielkiej bazy fanów jak inni bohaterowie lub drużyny bohaterów, może pozostać marzeniem dłużej. Ale kto wie, Eternals dostał film. Więc wszystko jest możliwe.

Uncanny X-Men #160

Uncanny #160 to pierwszy występ Illyana Rasputina jako dorosły. Podczas gdy jej pierwszy faktyczny występ jest w gigantycznej wielkości X-Men #1, jest ona postrzegana tylko na chwilę i jako dziecko. Nie ma sporu o jej pierwszy wygląd. Myślę jednak, że jest to bardzo duży kluczowy w kolekcji Magika, ponieważ jest to jej faktyczna postać, którą widzimy w przyszłości.

Magik robi o wiele więcej plusk w X of Swords, myślę, że z pewnością pojawią się nowi fani z serii. Z nowymi fanami pojawia się ruch w kluczowych kwestiach. I ten problem jest teraz naprawdę pod źródłem radaru. Niektóre surowe kopie wynoszą nawet 20 USD. Podczas gdy 9,8 może nadal osiągnąć około 400 USD, powiedziałbym, że istnieje dość zasięg, aby uzyskać ten problem.

Istnieje również wersja z kija o tym wydaniu. I w tym momencie nie ma na to premii. Zarówno IT, jak i Direct wydają się działać w pobliżu tej samej kwoty. Ponieważ jest to ’82, istnieje mniejsza różnica w rzadkości między dwiema wersjami. Jeśli jednak mówimy o czystej ocalałych liczb, kios prawie zawsze będzie miało mniej kopii. Więc o czym należy pamiętać podczas polowania.

Uncanny X-Men #266

Ach, mój stary ulubieniec i prawdopodobnie wszyscy inni. Pan Remy LaBeau jest prawdopodobnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych X-Men wszechczasów. Nawet za to, że jest jednym z obecnych na scenie. Tak, idealnie teraz myślę, że nawet pierwszy pojawienie się Gambita jest obecnie pod radarem. Jego identyfikacja ceny może być teraz wysoka idealna, ale pomyśl, jak daleko gwałtownie wzrośnie, jeśli zostanie wprowadzony do nowego MCU.

Nadchodzą mutanty. Wszyscy to wiemy. Ale to właśnie mutanty, które przychodzą, mają oszołomienie. Mając tak wiele do wyboru, naprawdę mają swoją pulę. Dlaczego więc nie sprowadzić kogoś, kto zachwyci X-fans nowych i starego? Cóż, właśnie to niektórzy z nas mają nadzieję, że zrobią.

Obecnie ceny tego problemu wynoszą około 150 USD za surową książkę. a płyta 9,6 może kosztować 250 USD i więcej. Jednak ten problemnull