Ta publikacja jest złożona pod:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Wywiady i kolumny

Czarna odznaka nr 1 Matt Kindt Cover

Twórca Matt Kindt jest rozumiany za swoją pracę na myśli Mgmt, Dept. H, Boskość, Harbinger Wars 2, a także wiele więcej. Teraz ponownie ze sobą współpracuje ze swoim współpracownikiem Grass Kings, Tylerem Jenkinsem, na Black Badge z Boom! Studia. Ta ekscytująca nowa seria zawiera przygody sztucznej gałęzi skautów.

Westfield: Skąd wzięła się koncepcja czarnej odznaki?

Matt Kindt: Podstawowa idea Czarnej Odznaka była rodzajem żartu, którą miałbym z moją drugą połową (Sharlene Kindt). Ilekroć harcerze pojawiali się w wiadomościach, zawsze zastanawiałem się… co jeśli harcerze zostali naprawdę rozmieszczeni jako prawdziwi zwiadowcy? Na prawdziwych misjach harcerskich? Dlaczego nazywają się „zwiadowcami”, jeśli tak naprawdę nie robią prawdziwych misji zwiadowczych? Wierzę, że język jest naprawdę ważny. Fascynuje mnie język, gdy przestaje pracować nad interakcją lub gdy jego komunikacja ma niezamierzone konsekwencje. Podobnie jak narodziny wszystkich doskonałych pomysłów, to, co zaczęło się jako żart, zaczęło się przenikać w mojej głowie. Co jeśli ci młodzi ludzie zostali wysłani na prawdziwe misje zwiadowcze? Jak by to było? Potem zacząłem wyobrażać sobie wszystkie „zaawansowane” odznaki, które młodzi ludzie będą musieli zdobyć – ekspert od rozbiórki, podstęp itp.… I zdałem sobie sprawę, że musi to być książka. Oczywiście zacząłem wyobrażać sobie, jaki rodzaj wpływu miałoby to zarówno na młodzież, jak i podobnie – jakiego rodzaju dorosłych wysłaliby młodzież z tych misji? Zdecydowanie znacznie szybciej było szybciej niż wstępny żart.

Westfield: Czy byłeś zwiadowcą?

Kindt: Nie. Miałem dobrych przyjaciół, jednak nie byłem „stolarką”, kiedy byłem dzieckiem. „Kenny” – przywódca zwiadowców w komiksie pochodzi od jednego dobrego przyjaciela, który miałem w instytucji klasy, który był zwiadowcą. Nienawidziłem sportów zespołowych. Grałem dużo w tenisa, ponieważ był to jeden z niewielu sportów, które możesz grać bez współpracy. Podobało mi się koszty czasu w lesie, jednak zwiadowcy wydawali się mieć dla mnie metodę, a także dużo interakcji międzyludzkich (śmiech).

Czarna odznaka nr 1 Tyler Jenkins Cover

Westfield: Pracujesz, gdy jeszcze raz z Tylerem Jenkinsem. Co sprawia, że ​​jest to dla Ciebie świetne partnerstwo?

Kindt: Oczywistą odpowiedzią jest to, że Tyler (i jego wykwalifikowana żona Hilary) są niezwykłymi artystami. Grass Kings był tak zabawnym i prostym doświadczeniem. Wymyśliliśmy historię, a także postacie, a także wydawało się, że strony płynęły. Jesteśmy naturalni, jeśli chodzi o partnerstwa – dużo dostarczania, a także przyjęcia, a także w rezultacie jest naprawdę niesamowite. Wydaje się to łatwe (chociaż tak nie jest). Tyler przyszedł do mnie z trawiastymi królami, a także kiedy już skończyliśmy – nie chciałem przestać współpracować – żadne z nas to nie zrobiło. Miałem taką koncepcję siedzenia w tylnej kieszeni – czekam na mnie, że będę miał czas, aby nad tym popracować, jednak kiedy zdałem sobie sprawę, że Tyler chciał wykonać jeszcze jedną pracę – zrozumiałem, że byłoby to idealne zastosowanie tak samo jak Królowie z trawy.

Czarna odznaka #1 Wnętrze Art autorstwa Tylera Jenkinsa

Westfield: Kim są główni postacie, które odwiedzający będą zadowolić w serii?

Kindt: Willy jest nowym rekrutem. Jest rodzajem naszego okna na ten szalony świat skautów jako prawdziwych zwiadowców. On ma każdą odznakę, jaką kiedykolwiek zaoferowali zwiadowcy, o których myślał… Potem dowiaduje się o czarnej odznaki, a także trochę martwi się tym, co będzie musiał zrobić, aby zrobić czarną odznakę.

Kenny jest liderem, a także dosłownie przyjmuje koncepcję „zawsze przygotowywanego”. Przynosi niemożliwie duży plecak z w rzeczywistości wszystko, co zespół kiedykolwiek wymagałby od każdego rodzaju misji. Ponadto jego najlepszy dobry przyjaciel może zaginąć lub martwić. Jako to może być wina Kenny’ego.

Mitz jest profesjonalistą łucznictwem, a także petardy zespołu. Jednak Mitz ma trochę sztuczki, którą ukrywa. Jeśli zespół ma „węża oczu”, on jest tym.

Cliff to mózgi, a także mięsień. Podczas gdy inni młodzi ludzie mają wiele gadżetów, a także sprzęt… Cliff ma ogromny kij, który naprawdę jest tylko jego bitowanym kijem.

Czarna odznaka #1 Wnętrze Art autorstwa Tylera Jenkinsa

Westfield: Na co mogą patrzeć w historię w historii?

Kindt: Istnieje wiele globów. Zawsze byłem fanem oryginalnych powieści Jamesa Bonda Iana Fleminga – a także pierwotnie był pisarzem podróży, a także można naprawdę powiedzieć w książkach. Szczerze jest to doskonała metoda podróżowania z przewodnictwem. Będzie to wiele – jestem również znaczącym fanem podróży, więc zawsze czerpię motywację z lokalizacji, w których byliśmy lub w niektórych przypadkach – lokalizacje, które chciałbym pojechać.

Seria jest również skonstruowana w fascynującej metodzie – każdy problem jest celem, a także każdy łuk to sezon w życiu młodzieży… zobaczymy, jak się starzeje, a także powoli będziemy mogli zrozumieć więcej AboUnani, a także ich życie w House, gdy nie ma ich w misjach-jednak otrzymamy te informacje dokładnie w tym samym czasie rzeczywistym, co młodzież odkrywają o sobie. Jest to naprawdę utwór napędzany postacią, a także staram się naprawdę złapać głosy dzieci, a także wierzyć procesom tak realistycznie, jak to możliwe. Jednak wysadzają się również pociągi, drenaże rakietowe, a także niezamierzone zabójstwa (śmiech).

Czarna odznaka nr 1 Jeff Lemire nagroda

Westfield: Czy seria pokaże jakiekolwiek prawdziwe wydarzenia na świecie?

Kindt: Nie bezpośrednio. Młodzież żyją w świecie, w którym istnieją prawdziwe powiązania polityczne między krajami… ale utrzymujemy tę historię ponadczasową. Celem jest utrzymanie tej historii tak ważnej, jak za sto lat. Nigdy nie komponuję na dzisiejsze nagłówki. Byłem już od 45 lat, więc zaczynasz widzieć określone wzorce w ludzkich nawykach, a także wydarzenia na całym świecie, więc nieco łatwiej jest skomponować tego typu rzeczy. Historie, które interesują mnie stopa (jako gość, a także pisarz) to te, które mówią o większych pojęciach – tego, co to znaczy być świetną osobą, a także uczynić świat znacznie lepszym miejscem.