Ta publikacja jest złożona w ramach:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Wywiady i kolumny

Wayne Markley

Wayne Markley

Kryzys na nieograniczone ziemia

Prawdopodobnie jednym z najlepiej rozumianych wielkich wydarzeń w komiksach od wielu lat był dylemat dla nieograniczonych ziemi. Oczywiście w latach, biorąc pod uwagę, że ta książka ukazała się DC, ponownie zamontowała mity tak wiele razy (w tym nowe 52), że to, co kiedyś pomyślało o arcydziele, jest teraz niczym jeszcze jednym wielkim handlem. (I świetna lektura). W następstwie kryzysu było mnóstwo znaczących crossoverów, z inwazją po wojnę ewolucyjną po niedawne infestacja IDW, która przekroczyła szereg licencjonowanych książek. Podczas gdy te historie miały mieszankę wysokiej jakości przez lata, niektóre raczej dobre, takie jak dom M, jak i niektóre wyjątkowo złe, takie jak wojna bogów. Wydarzenia te zakończyły się prawie corocznym wyczynem, próbując zwiększyć sprzedaż, a także zainteresować niższych książek o niższej sprzedaży. Biorąc pod uwagę, że ostatecznie byli tak stereotypami, rzadko przechodzą liczby do każdego znaczącego stopnia, a także wszelkie zyski są generalnie zmniejszające idealnie. Najnowszym legendarnym crossoverem jest Avengers vs. X-Men z Marvela, a także niektóre mniejsze z DC, takie jak noc sów w tytułach nietoperzy.

Marvel’s Avengers: konkurs, który gromadzi konkurs mistrzów.

Zanim dojdę do Avengers vs. X-Men, chcę spojrzeć na pierwszy crossover kilku bohaterów wspólnie z typową sprawą, konkursem mistrzów. Zostało to pierwotnie zorganizowane jako ed skarbowy Marvela. Zarezerwuj, aby powiązać z Olimpiadami z 1980 roku jako grupa bohaterów, aby spotkać się z Gamemasterem, a także śmiercią bez własnej opcji. Niestety, Ameryka nie poszła na Olimpiadę w 1980 roku, a książka została złomowana. Kilka lat później Marvel wyprowadził książkę z ćmy, a także przekształciła się w miniserialu, który skończył się konkursem mistrzów. Jest to fascynująca notatka, że ​​redaktorzy Mistrzów spieprzyli, kto był po stronie, a także ogłosili mistrza w trzecim problemie, który był niepoprawny. To musiał być remis. Musieli więc wrócić, a także zrobić parę roczników rok później (Avengers i West Coastline Avengers), aby przeprojektować powierzchnię historii za pomocą wymaganej kontynuacji. Konkurs mistrzów przez NO wskazuje, że jest wysokim znakiem komiksu, jednak jest to zabawna historia zbierająca wielu bohaterów. Spowodowałoby to przyszłe crossovery, takie jak wielkie wojny sztuczne (które w tym czasie było ogromne, jednak czas nie był uprzejmy dla tej historii).

Struktura konkursu mistrzów ukradła długą zwyczaj drużynowej książki wracającej do All-Star Comics #3 w latach 40. XX wieku. Było kilka drużyn trzech bohaterów zajmujących się jeszcze jedną grupą trzech bohaterów na nagrodę, następuje walka, a na koniec jedna z grup trzech wygranych, a także wraca, a także do ostatniej walki, gdzie do ostatniej walki, gdzie Jedna z drużyn ma przewagę, a potem istnieje ogromny finał.

Avengers vs. X-Men #1

Prowadzi to tyle samo, co obecny Marvel Epic, Avengers vs. X-Men. Po pierwsze, pozwól mi stwierdzić, że jest na początku Stres, ponieważ tylko cztery z dwunastu problemów są do tej pory, więc badam książkę z tylko jedną trzecią opowieści. Ponadto spróbuję, a także uniemożliwić dostarczenie czegokolwiek lub spoilerów, jednak kontynuuj ostrożność, jeśli nie sprawdziłeś żadnego rodzaju tej serii, a także planowałeś je sprawdzić w przyszłości. Powiem, że naprawdę cieszę się z tego crossovera o wiele bardziej niż jakikolwiek rodzaj crossovera, który sprawdziłem od lat. Podstawowym powodem, dla którego miałem przyjemność z tej historii, jest to, że jest ona skupiona. Nie jest to szerokie crossover, który wiąże się z książkami z nietoperem lub brakiem znaczenia (takie jak jedyny remis w całej historii jest czerwone niebo). Podstawowe książki to Avengers vs. X-Men opowiadający główną historię, a także AVX vs. Co jest miniserialem sześciu problemów, które zawierają tylko walki między dwiema różnymi postaciami, a także dwie walki na wydanie. AVX vs. to świetna zabawa w staroświe, ponieważ masz dwie postacie, które mają po prostu Pier Six Brawl na 10 stron z Bit Story Ruch, po prostu świetne okazje, zabawne fakty (które są naprawdę zabawne), a także a mistrz w każdej walce. Różne tytuły X-Men, a także tytuły Avengers wiążą się z historią, ale robią to w wyjątkowo ciasny sposób. Bardzo się cieszę, jak Marvel był w stanie stworzyć historię w niesamowitych X-Men odpowiednich dla stron trzecich, a także czterech Avengers vs. X-Men Problem #4. Nie chodzi o to, że musisz sprawdzić niesamowitych X-Men, aby zrozumieć to, co wydarzyło się w Avengers vs. X-Men #4, jednak zdecydowanie rozwinię te dwie strony, a także naprawdę rozszerza się, że dwie strony sekwencyjnemi. Jest to niewątpliwie bezpiecznie wykreślona historia wśród kilku twórców, którzy dobrze się bawią.

AVX vs. #4

Kolejnym elementem, który naprawdę cieszę się w tej historii, jest tempo. W wielu crossoverach historie zajmują miesiące, aby krok do cala. Są jak lodowiec epoki lodowcowej. Właśnie tutaj przenieśli historię z błyskawicą w czterech problemach, a także jeśli mogą to utrzymać w ciągu następnych ośmiu problemów, nie mam koncepcji, w której skończą. Jeśli niczego nie sprawdziłeś na temat tej serii, założeniem jest, że siła Phoenix wraca na ziemię, a Avengers chcą powstrzymać to z obawy, że zrujnuje Ziemię, a także X-Men tego chce Zrób to na Ziemię z nadzieją, że pomoże przywrócić Mutantkind, który został zniszczony w domu M. Prosty, choć przekonujący powód, dla którego obie drużyny naprawdę walczyły. Obaj uważają, że robią to, co jest najlepsze dla ludzkości.

Avengers vs. Plakat X-Men

Mam jeden zmartwienie, jeśli chodzi o tę historię. W przeszłości bardzo miałem przyjemność z crossoverów Marvela, takich jak wojna domowa lub inwazja na sztuczkę. aż do końca historii, a także to, koniec. Są to historie o wyjątkowo słabych zakończeniach. Jestem pozytywny – w oparciu o to, co sprawdziłem do tej pory – że będzie to miało zakończenie, które będzie miało duży wpływ na wszechświat Marvela. Już zasugerowali, że przywiązuje się do szkarłatnej wiedźmy (a zatem wiąże się z wyjątkową krucjatą dla dzieci), a także z przyszłością mutantów we wszechświecie Marvela. Być może będę musiał zjeść te słowa w późniejszym terminie, jednak mam nadzieję, że na końcu będzie to warte wypłaty.

Okładka wariantu Justice League #9

Podsumowując, chciałbym zasugerować książkę, którą byłem niezwykle ważny, biorąc pod uwagę, że pierwszy numer, Justice League. Problem Nine był naprawdę zabawny z typową wyjątkową sztuką Jima Lee po przerwie. Byłem bardzo trudny w tej książce przez długi czas, jednak ten problem, w którym naprawdę miałem przyjemność, jak wierzyłem, że muszę to wskazać. Jak zawsze, wszystko, co napisane tutaj, jest moim punktem widzenia, a także nie pokazuje myśli ani opinii Westfield Comics. Wszelkie myśli, nieporozumienia, wskazówki lub niechęć można wysłać na adres