Ta publikacja jest złożona pod:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Wywiady i kolumny

D4VE #1 Cover autorstwa Fiona Staples

Ryan Ferrier jest zarówno pisarzem, jak i literą, którego prace obejmują rodzeństwo Jamesa, a także adwokat Tygrysa z Challenger Comics. Być może widziałeś również adwokat Tygrysa w migawce Image. Teraz jego książka z artystą Valentin Ramon, D4VE, odkryła dom w IDW. Roger Ash z Westfield skontaktował się z Ferrier, aby dowiedzieć się więcej o tej książce, która zajmuje miejsce w świecie, w którym roboty podbiły ludzkość.

Westfield: Podoba mi się pomysł robota o kryzysie średniego życia. Skąd wzięła się koncepcja tej serii?

Ryan Ferrier: prawdziwa historia-mięso tej podróży-wynika z kryzysu średniego życia D4VE, być może nawet bardziej niż ogromne rzeczy do inwazji akcji. Nie zrozumcie mnie źle, jest to wiele w książce, a także jest super zabawa. Jednak tak naprawdę jest to opowieść o uwolnieniu się od życia, które jest całkowicie niespełniające. Uczucie utknięcia i uwięzionego we wszystkich elementach dnia, zrozumienie, że możesz zrobić więcej. To zdecydowanie jest uczucie, które rezonuje ze mną. Czułem się całkowicie uwięziony w moim życiu-pracowałem w zadaniu biurka, podobnie jak D4VE, a także jest wiele mnie, a także Valentin w tej serii. Rozumiem, że Valentin może bardzo się z tym powiązać, a to właśnie sprawiło, że ta historia, a to partnerstwo z nim tak wiele dla nas znaczyło. Jednak również nie chcieliśmy, aby to było zarówno zagłada, jak i mrok. Zdecydowanie jest wiele rzeczywistych, powiązanych zmagań-zwłaszcza tych, które obejmują wchodzenie w twoje 30. XX wieku-ale również chcieliśmy z tym pokonać z jakąś naprawdę ekscytującą, przesadną akcją, a także staraliśmy się najlepiej podjąć Książka naprawdę zabawna. Jesteśmy zdecydowanie dumni z tego, co naszym zdaniem jest wielką równowagą między tym wszystkim, jednocześnie zachowując podstawową wiadomość. To było wyjątkowo katarne, zarówno dla Valentina, jak i ja, aby móc stworzyć własne życie w tej historii. Z jakiegoś powodu ustawianie książki w tej dziwnej, ale znanej przyszłości, pełnej robotów, po prostu dodała jeszcze jeden poziom do zabawy, a także budowania świata D4VE.

D4VE #1 Przegląd Page 1

Westfield: Co możesz opowiedzieć odwiedzającym historię, a także kim są kilka głównych postaci, które spotkają?

Ferrier: D4VE-były gwiazda obrony bota, który został skręcony z biurka-niewolnikiem-jest głównym postacią historii, a także jest bardzo wadliwą postacią, choć ktoś, kogo chcieliby być relatywne, sympatyczne, a także ostatecznie możliwe do odkupienia . Chociaż jest fizycznie wyeliminowany z ludzkości – jak wszystkie bohaterowie – bardzo dobrze może być ktoś, kogo jutro zadowolisz na ulicy. D4VE uczy się, a także rośnie wraz z historią, a także jest raczej złożony; podobnie jak żaden rodzaj ludzkiego charakteru. Jego żona, 54lly, jest ważną postacią w książce, a także w wielu metodach działających jako tether do walki D4VE. Gdyby w książce był jakiś prawdziwy „bohater”, na pewno byłaby to ona. Jeszcze jedna postać, która szybko była naszym preferowanym do produkcji, jest 5Cotty; Chociaż nie będę dokładnie stwierdzić, jak pasuje do historii, ponieważ dzieje się to pod koniec pierwszego problemu, jest początkowo ogólnym przeciwieństwem D4VE: jest młody, zuchwałym, nieustraszonym, a także gigantycznym, niefiltrowanym , śmieci, szarpnięcie po szarpnięciu zatyka. Jest młodym, którego lubisz nienawidzić, a także naprawdę rośnie na tobie, podobnie jak Valentin, a także. Zrozum go. Reszta obsady jest wyposażona w naprawdę zabawne, unikalne postacie, a my mamy nadzieję, że ludzie je kopią. Dużo staraliśmy się produkować różnorodną obsadę, każda z własnym łukiem, a także głosem.

Westfield: Wspominasz „wielkie rzeczy do inwazji akcji”. Czy jest coś więcej, co możesz o tym stwierdzić?

Ferrier: D4VE nie jest całkowicie komiksem z życia, nie przez długi strzał… Dzieje się trochę akcji serii, a także los 34., jak nazywamy to, jest zdecydowanie w rękach D4VE. Istnieje kilka naprawdę dużych, interesujących dzieł akcji, a także wiele oderwanych części ciała, a także pięści latające z rzeczami, a także dziwne okrzyki bitewne. Im bardziej życie D4VE wymyka się spod kontroli, tym bardziej pokazuje się w dylematu, który spotyka wszystkie roboty, a także po prostu poczekaj, aż zobaczysz, co Valentin ugotował wizualnie. Są strony, sekwencje, które sprawiły, że moje oczy wydostały się za pierwszym razem, gdy je zobaczyłem. Poszliśmy do D4VE, chcąc popchnąć wszystko, a nawet przy akcji, jesteśmy bardzo podekscytowani ludźmi, aby zobaczyć dokładnie, jak szaleni się z tym dostajemy.

D4VE #1 Przegląd Page 2

Westfield: Twoim współpracownikiem w książce jest Valentin Ramon. Co możesz stwierdzić w jego wkładie w książkę?

Ferrier: Tam naprawdę arE Brak słów, aby dokładnie wyjaśnić, jak ważna była Walentina w D4VE. Bez niego nie byłoby D4VE. Valentin jest absolutnie zadziwiający w budowaniu światów zwięzłym tonem i realizacją, jednak podobnie jest nienaganne zainteresowanie szczegółami. On jest geniuszem. Jak również jest całkowicie przezabawny. On i oboje mam niezwykle podobny uchwyt na świecie, a także sposób myślenia, a także podejście do popychania rzeczy, więc kiedy się zgromadziliśmy, był to powiew powietrza. Skończyło się to całkowicie zrealizowane w momencie, gdy uderzyliśmy w ziemię, a także od tamtej pory. Valentin, a także poinformowałem jeszcze jeden z każdym rytmem, a także partnerstwo było czymś, czego twórcy próbują z każdym projektem. Nie mam wątpliwości, że Valentin będzie ogromną, mega-gwiazdą, a także jestem podekscytowany, że miałem możliwość doświadczenia jego czarodziejów na początku obu naszych karier. Bez wątpienia nie poprosiłbym o jeszcze raz pracować z Valentin w każdym dniu, a także zdecydowanie współpracujemy o wiele więcej.

Westfield: D4VE zaczął jako komiks cyfrowy. Dlaczego zdecydowałeś się na wydrukowanie?

Ferrier: Mieliśmy naprawdę szczęście, że D4VE odkryje dom z Monkeybrain. Chris (Roberson), a także Allison (Baker), który prowadził Monkeybrain, byli tak niesamowicie zachęcający, gościnny, a także wspierający od pierwszego dnia, a także całe partnerstwo było niesamowite. Jesteśmy im wdzięczni za możliwość posiadania D4VE wśród gospodarstwa domowego tak doskonałej pracy. Idąc stamtąd, Valentin, a także zawsze chciałem odkryć dom dla D4VE na rynku drukowanym, a także jesteśmy z podekscytowani, że mamy ten dom w IDW. Wisienką na torcie jest to, że seria otrzymuje również zabieg jednokierunkowy. Jesteśmy tak pompowani, że D4VE ma możliwość dotarcia do nowych gości, a także idealnie kopią go tak samo jak pierwsza odbiorca cyfrowej. Odpowiedź na książkę była przytłaczająca, co jest niesamowite; Będąc tak osobistą historią, zawsze istnieje ten strach, który obejmuje umieszczenie czegoś z dużym sercem w eterze. To niezwykle interesujący czas, nie możemy się doczekać!

Curb Stomp #1

Westfield: Podobnie komponujesz krawężnik na boom! Studia. Czy jest coś, co chciałbyś o tym stwierdzić?

Ferrier: Curb Stomp to książka, nad którą pracowałem z Devaki Neogi (artystą), a także z Neil Lalonde (kolorystę) od jakiegoś czasu, a także jesteśmy nad księżycem, aby mieć to na Boom! Studia. Są po prostu wybitnym wydawcą do pracy, a także zajmują się tworzeniem doskonałych komiksów. To powiedziawszy, jest to bardzo inna niż D4VE. Jest to prawdziwa opowieść o przetrwaniu punkowym, przetrwania w pełnym rocku o gangu ulicznym o nazwie The Fever, który odkrywa, że ​​faktycznie walczą o swoje życie, a także darń w trakcie głównej wojny gangu obejmującej trzy dzielnice. Devaki jest po prostu niesamowity, a także uważam, że jej praca uderzy ludzi, a także kolorystyka Neila jest poważnie na następnym poziomie. Wszyscy jesteśmy naprawdę podsumowani w tej jasnej, żywionej, punk rockowej atmosferze, a także uważam, że w tej serii będą części, które zmniejszają niektóre szczęki. Podobnie jak D4VE, istnieje wiele ciężkiej rzeczywistości, którą staramy się upuścić-wiele ponurych rzeczy, które pojawiają się tuż za naszymi progami-i uciekamy na naprawdę bardzo ultraolentne rzeczy. Będzie to jednak mnóstwo zabawy, a także jesteśmy dumni z postaci, które to przynosimy. Uważam, że problem One pojawia się w lutym, a także odpowiedź na to stwierdzenie była naprawdę fajna.

D4VE #1 Okładka członkowska autorstwa Valentina Ramona

Westfield: Czy jakikolwiek rodzaj zamykających komentarzy?

Ferrier: Stwierdzam, że jestem podekscytowany 2015 rokiem, jest niedopowiedzeniem, a także miałem szczęście ustalić tę pracę – nie mogło być wykonane bez pomocy, a także wsparcia tak wielu ludzi, w tym Fani, a także czytelnicy-więc wszystkim, których stwierdzam, podziękują ci za to, że ten niechlujny marzenie Nerf-Herdera do rzeczywistości. Wkrótce pojawi się jeszcze jedna lub dwie niespodzianki na rok 2015, a także nie mogłem być bardziej podekscytowany.

Zakup

D4VE #1