Ta publikacja jest złożona w ramach:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Wywiady i kolumny

autor: KC Carlson

Pudełko Marvela Pandora (wystarczające dla czterech)

Marvel Very Heroes Trick Wars: Battleworld Box Set Slipcase

Marvel Very Heroes Trick Wars: BattleWorld Box set Slipcase (Marvel): najnowszy wpis w Marvela „Overkill?” lub „Największa rzecz w historii!” Liptakes (nie lubię oceniać…) to ten niezwykle znaczący zestaw książek o wartości 500 $ zbierający absolutnie niezależnie od serii Marvel Soer Heroes Wars z 1985 roku, kontynuacji z 1985 r., Seria War z 2004 roku z Nickiem Fury (o tym wszyscy zapominają o) , i przyszły, jeszcze opublikowany (ale Marvel zagrażał to przez ostatnie pięć lub sześć miesięcy) w 2015 r. Trick Wars.

Wiadomość na ulicy (lub przynajmniej w mojej głowie uszkodzonej mózg) również wskazuje, że ten zestaw pola obejmowałby wszystkie rodzaje dodatków-w tym (być może) niektórych (specyficznych dla ERA) ścinków paznokci od tego czasu Marvela EIC (i oryginalne wojny sztuczki pisarz) Jim Shooter! Czemu? Mogę tylko założyć cele klonowania… czy ktoś musi uratować zabawny przemysł książki, prawda?

Właśnie polecam mnie prawnicy Westfield (cześć, Harry!), Że muszę powiedzieć wszystkim, że w tym ostatnim akapicie jest kłamstwem, które wymyśliłem. Cóż, z wyjątkiem części Jima Shootera, który jest ówczesnym pisarzem Marvela i Trick Wars. To było prawda. Część o nim ratuje zabawną branżę książek. Cóż… Hmmmm.

Zależy od tego, na jakiej ziemi to czytasz, prawda, dotacja?

Gdzie byłem? O tak…

Marvel Very Heroes Trick Wars: BattleWorld Box set slipcase (tak, to prawdziwe!) W rzeczywistości zawiera to wszystko:

Marvel Very Heroes Trick Wars: To Batteworld and Back Premiere Premiere Hardcover

Marvel bardzo bohaterowie Trick Wars Premiere Hardcover

The Thing: Battleworld Premiere Hardcover

Secret Wars II Tom 1 Premiere Hardcover

Secret Wars II Volume 2 Premiere Hardcover

Secret Wars II Tom 3 Premiere Hardcover

Secret Wars II Tom 4 Premiere Hardcover

Marvel bardzo bohaterowie Trick Wars: Premiere Premiere Hardcover

Tajna premiera wojny

Premiera premiery Trick Wars w twardej oprawie

Secret Wars: Za kulisami premiera twardej okładki

oraz wysublimowany* plakat Alexa Rossa z renomowanej okładki Trick Wars #1.

Marvel Sez: „Zawiera oryginalne Heroes vs. Villains Showdown na BattleWorld Beyonder, podróż Big B na Ziemię i całą linię, która nastąpiła, wyjątkowo wyciszona wojna Nicka Fury’ego i nie tylko! Wszystkie powiązania, następstwa i naprzemienne ujęcia-w tym spojrzenie na spidey na pierwszą wojny sztuczki, najdzikszą rzecz przygody wszechczasów oraz rewanż wielkich i złych, jako zupełnie inna grupa, do której można zabrać zupełnie inną grupę Battleworld! Plus: cały tom pełen wszystkich specjalnych funkcji, które możemy znaleźć. ”

W czasie prasy nie ma liczby stron, ale prawdopodobnie znacznie przewyższy ponad 1000 stron w stosunku do tych 11 tomów w twardej oprawie. Ponadto najprawdopodobniej jest wystarczająco ciężki, aby zabić niemożliwego faceta, jeśli zaatakujesz go na jego spiczastą głowę. (Zakładając, że możesz go złapać!) Dostępne w czerwcu.

*To jest poprawne. Ten plakat jest mniejszy niż wapno. Właściwie pytam, że plakat będzie nawet miętą, jeśli spróbują włożyć go do pudełka za pomocą tych wszystkich ciężkich książek!

W tym miesiącu w tradycyjnych kolekcjach komiksowych

Buck Rogers w XII wieku: Total Newsapet Sundays Tom 3: 1937-1940

Buck Rogers w XX wieku: Total gazeta w niedziele tom 3: 1937–1940 (Hermes Press): Kontynuacja uznanego przez krytyków, pełnego koloru, dużego formatu, całkowity przedruk tego historycznie niezbędnego i przełomowego paska gazet. Oprócz wszystkich pasków (przedstawionych w ich oryginalnym formacie tabloidowym) istnieje również skarbnica materiałów dokumentalnych, zawierająca specjalny 16-stronicowy esej wprowadzający zdjęcia dzieł sztuki produkcyjnej, zabawek i materiałów marketingowych. Ponadto paski te nigdy wcześniej nie były zbierane i zostały skrupulatnie przywrócone. 208-stronicowa twarda okładka kolorów 11 ”x 14”. Dostępne w maju.

Kompletny Dick Tracy Volume Chester Gould

Kompletny Dick Tracy Volume 18 (IDW/Loac): Ten tom całkiem wiele podsumowuje wszystkie paski z 15 grudnia 1957 r., Z 11 lipca 1959 r. Styl ten tom polega na tym, że drobne zbrodnie wysadziły kontroli. Wprowadzono również wielu nowych złoczyńców, w tym Królowa Gamecock Miss Egghead, kubańskiego serwisanta Wunbrow, tragiczny ból głowy oraz Bizarre Popsie i jej matka. Wrzuć Wacko o imieniu Pantsy, pościg biegowy po milionach dolarów ukrytych łupów napadowych, Tracy wyjechała na martwe na opuszczonej wyspie, a kilka milionów milionów w monetach urządzeń do automatów i masz całą liczbę tomów Dziwne z umysłu Chester Gould. Ponadto nawet nie rozmawialiśmy o kret-hookalii o imieniu Rhodent! Święty Moley! 276-stronicowa 11 ”x 8,5” B & W twarda okładka. Dostępne w kwietniu.

Polly i jej kumple: Total SundAY Comics: 1928-1930

Polly i jej kumple: Total Sunday Comics: 1928-1930 (IDW/LoAC): To jest mój wybór tygodnia! Przedruj to wszystkie niedzielne strony Sterrett z wysokości jego „surrealistycznego okresu” w stylu szampana 12 x 16 ″, dzięki czemu można je całkowicie docenić. Książka zawiera również paski TERRETT „Dot and Dash” oraz „Sweethearts and Wives”. Większość tych niedzielnych pasków nigdy wcześniej nie została przedrukowana. Polly Perkins jest młoda, blondynka i jabłko wielu oko młodego mężczyzny. Jednak podczas gdy Polly jest w mieście lub bawi się na plaży, to jej gospodarstwo domowe produkuje cały hubbub! i znaczna większość surrealizmu. (Miej oko na kota Pawa, Kitty, pytanie pantomimy świata komiksu!) Pakowane kompleksowym tłem i materiałami biograficznymi, które uczyniły bibliotekę amerykańskich komiksów „złotym standardem” w przedrukach Strip. 176-stronicowa twarda okładka kolorów 12 ”x16”. Dostępne w kwietniu.

Skromność Blaise Tom 25: Odległość zabijania

Modesty Blaise Tom 25: The Killing Distance (Titan Books): najnowszy w tej doskonałej serii zbierają słynne paski przygodowe „Kicking Femme Fatale” Petera O’Donnell i Enric Badia Romero. Po raz pierwszy zbierane są trzy niezwykłe historie: „Guido the Jinx”, „The Killing Distance” i „The Aristo”. Wszyscy ociekają tradycyjną przygodą, elegancką i chłodną wojną. 104-stronicowa miękka miękko 9 ”x 12”.

Duże książki

Anihilacja: podbój omnibus

Anihilacja: Conquest Omnibus (Marvel): Po wojnie anihilacji zdewastowany galaktyka stara się odbudować. Korpus Nova zostaje zniszczony, pozostawiając tylko Richarda Ridera. Kto wzrośnie, aby strzec galaktyki przed ryzykiem Ultron? Kiedy Kree HomeWorld zostaje zaatakowany przez Falanx Techno-Organic, Star-Lord powinien poprowadzić drużynę Ragtag do walki za liniami przeciwników z składem, który obejmuje Mantis, Bug, Groot i Rocket Saccoon! Tymczasem nowy kwazar szuka tajemniczego Zbawiciela – a Nova i Gamora są przejęte przez Phalanx! Kim jest nawiedzony samotnik o imieniu Wraith? Czy czarnoksiężnik nowych mutantów może całkowicie wolny Nova? A co naprawdę po Ultron i Phalanx? To jedna z doskonałych historii, które na nowo zdefiniowały Cosmic dla współczesnego wszechświata Marvela. A teraz wszystko jest w jednym miejscu! Nie przegap tego! Napisane przez Dana Abnetta, Andy’ego Lanninga, Keitha Giffa, Christosa Gage’a i Javiera Grillo-Marxuach. Penciled przez Seana Chena, Briana Denham, Wellinton Alves, Paul Pelletier, Mike Perkins, Timothy Eco-Fr przyjazny II, Mike Lilly, Kyle Hotz i Tom Raney. Okładka autorstwa Aleksi Briclot. Zbieranie Nova (2007) nr 1-12 i roczny nr 1, Anihilacja: Conquest Prologue #1, Anihilation: Conquest: Star-Lord #1-4, Anihilacja: podbój: Quasar #1-4, Anihilation: Conquest: Wraith #1 -4, anihilacja: podbój nr 1-6 i saga anihilacja. 872-stronicowa duża twarda okładka. Dostępne w czerwcu.

Justice Society of America: wydarzenie trwające 75 lat

Justice Society of America: A Event o 75 lat (DC Comics): Kolejna kolekcja rocznicowa DC bez żadnych szczegółowych szczegółów na temat tego, co jest w nim, chociaż najprawdopodobniej wolne od ryzyka stwierdzenie, że niezbędne przygody z złotego wieku serialu w ogóle Star Comics zostaną uwzględnione, oprócz próbek z przebudzenia z lat 60. XX wieku (jako gościnne gwiazdy Justice League of America) do pełnego ożywienia i sukcesu z lat 70. Poszukaj pracy Gardnera Foxa, Johna Broome, Roberta Kanighera, Roya Thomasa, Jerry Ordway, Geoff Johns i najlepiej o wiele więcej. 400-stronicowa duża twarda okładka. Dostępne w maju.

Usagi Yojimbo Saga Tom 3

Usagi Yojimbo Saga Tom 3 (Dark Horse): Trzeci tom w rozstrzygających kompilacjach Usagi Yojimbo Dark Horse pokazuje legendarną serię Stana Sakai w najlepszym wydaniu! Usagi stoi przed przerażającym nowym wrogiem, który używa maski demonicznej; Zwycięska Eisner Historia „Grasscutter” otrzymuje kontynuację „Return to Atsuta Shrine”; Historia Kitpockene jest ujawniona; Ulubiona postać fanów Sasuké Demon Queller debiutuje; I ceniony sojusznik, który wierzył, że martwy powrót! Przez cały czas opowiadanie Sakai stanowi klasę mistrzowską w formie komiksowej. Zbiera usagi Yojimbo Tom trzeci #31- #52, wraz z opowieściami z Dark Equine zapewnia i nie tylko. 616 stron 7 ”x 10” B&W Softcover. Dostępne w maju. Dostępne również w podpisanej i ponumerowanej ograniczonej edycji w twardej oprawie.

Edycje artysty/galerii

Don Rosa’s the Life and Times of Scrooge McDuck Artist Edition: Tom 1

Don Rosa’s the Life and Times of Scrooge McDuck Artist Edition: Tom 1 (IDW): Cóż, to po prostu Ducky! Nagradzana praca Dona Rosa Eisner na temat życia i czasów Scrooge McDucka opowiedziała historię o pennym Mallard na wczesne dni, zanim zarobił legendarną fortunę. Rosa wzięła oryginalne dzieła legendarnych opowieści Carla Barksa, wypełnione (więcej niż) kilka miejsc na osi czasu, i wyprodukowała własną legendarną pracę – która jest teraz zbierana w całości w trzech tomach Fantasti IDW FantastiC Format edycji artysty. Pierwszy tom (w kwietniu) zgromadzi pierwsze sześć rozdziałów życia i czasów Scrooge McDucka, z okładkami i wybranymi projektami Rosy, która całkowicie współpracuje i pomaga w jego produkcji. Jak zawsze, wszystkie strony wydań artysty są skanowane bezpośrednio z oryginalnej sztuki (w pełnym rozmiarze) w kolorze, aby naśladować faktyczną oryginalną sztukę, dzięki czemu można wyraźnie zobaczyć wklejanie, niebieski ołówek, notatki redakcyjne i sztuka poprawki. Ponadto wybrany papier jest jak najbliżej oryginalnych tablic artystycznych. Jeśli chcesz, nie wahaj się zamówić, ponieważ będzie kolejna znacząca grupa fanów Disney Duck (poza fanami komiksów), która również będzie bardzo myślała o tym projekcie. 160-stronicowy 14 ”x 20” B&W (ale skanowany kolor) w twardej oprawie. Dostępne w kwietniu. Bez głupiego!

Książki zinom o komiksach

Ace Magazine #1

Ace Magazine #1 (Time Capsule Productions): pierwszy problem nowego zorganizowanego miesięcznego magazynu. Tytuł jest akronimem dla „wszystkich ocenionych komiksów”, o podwójnym znaczeniu. „Po pierwsze, dotyczące estetyki i ważnej wartości opowieści z punktem widzenia i oceny komiksów wartości do poszukiwania. Oraz dwa, jako narzędzie dla kolekcjonerów do badania i dokładnej oceny ich kolekcji lub dla odwiedzających, aby dokładnie kosztować bardzo preferowany tytuł. ” Najważniejszą kartą telefoniczną publikacji jest zorganizowana zaktualizowana (a także „dokładna i dokładna”) przewodnik kosztów, koncentrujący się na „gorących” książkach. Obiecuje także „wywiady z najlepszymi twórcami komiksów, podgląd i oceny najnowszych komiksów oraz funkcje nadchodzącego filmu, telewizji i mediów cyfrowych opartego na komiksach, a także wiadomości i opinii”. Pierwszy problem ma się pojawić w marcu i zawiera obszerne wywiady z Harley Quinn i artystką/pisarką Power Amandy Conner (z wkładem Paula Diniego na temat The Trick Origin of Harley) i Batman/The Woods Scriba James Tynion IV, oprócz artykułów na Lumberjanes i wzrost Walkirii. Opublikowane przez sprzedawcę Roberta Yeremiana i pod redakcją Jona B. Cooke’a (artysta komiksowy/redaktor). 112-stronicowy magazyn o wadze 7 ”x 10”.

Alter ego #132

Alter Ego #132 i Back Problem Magazine #80 (Twomorrows): Twomorrows świętuje 75 lat lampy flash i ekologicznej latarni w tych dwóch quasi-crossoverowych problemach ich wiodących czasopism na temat komiksów. Alter Ego (pod redakcją Roy Thomas) patrzy na Origins and Adventures of the Golden Age (i wczesnego wieku srebrnego) obu postaci, podczas gdy Problem Back (pod redakcją Michaela Eury) obejmuje lata 70. i 80. XX wieku. Wielkie oferty sztuki vintage będą na ekranie w obu czasopismach, a problem z powrotem ma również specjalną funkcję odnotowaną do nadchodzącej (i historycznej) relokacji DC Comics na Zachodnie Wybrzeże, świętując różne biura DC w Nowym Jorku, w ciągu lat, w ciągu lat, w ciągu lat, w Post zbadany i opracowany przez Westfielder Boba Greenbergera. Każdy problem ma 84 strony w pełnym kolorze.

Magazyn z tyłu #80

_____________________________

KC Carlson Sez: Jasne, wygłupiałem się, kiedy zasugerowałem, że zestaw Marvel Trick Wars Box może mieć w sobie paznokcie Jima Shootera. Ale to nie tak, że Marvel nigdy nie stworzył żadnych publikacji z prawdziwym ludzkim DNA. Zdarzyło się to co najmniej dwa razy (co rozumiemy).

Eskadra Najwyższa

W 1996 r. Cenizowany redaktor Mark Gruenwald zmarł nagle z wrodzonej wady serca. Ponieważ jego ostatnim pragnieniem było wykorzystanie jego popiołów w części komiksu, po jego śmierci został kremowany, a jego popioły zostały zmieszane z atramentem pierwszego druku kolekcji eskadry ostatecznej handlu, która została napisana przez Ocena.

Wcześniej, w 1977 r., Czterej ówczesnej członków Rock Band Kiss pociągnęło krew zarejestrowaną pielęgniarką, obserwowaną przez notariusza, i wlewając się do kadzi z czerwonego atramentu wykorzystywanego do drukowania komiksu (pierwszy problem Marvela Komiksy bardzo specjalne, które zawierały zespół). Co więcej, podobno był świadkiem Stana Lee i twórców książki (Steve Gerber i Alan Weiss). Kolejne plotki spekulowały, że czerwony atrament zawierający Bloo