. Z White Hot Creative Team of Samurai Jack: Quantum Jack, Fabian Rangel Jr („Namwolf) i Warwick Johnson-Cadwell (Mr. Higgins wraca do domu z Mike’em Mignolą), przedstawiają zupełnie nową wizję przyszłości.
“Kocham kawę. Piję dużo kawy i w dzisiejszych czasach nie mogę pisać (tak źle, jak to brzmi) ” – mówi Rangel. „To paliwo do ognia opowiadania historii w moim mózgu. Kiedy przeczytałem ten krótki artykuł o tym, że kawa staje się mało, moja wyobraźnia automatycznie zaczęła zastanawiać się nad nową erą prohibicji i tym, jak dziko byłoby w świecie science fiction. ”

Interpretacja tego tętniącego życiem, futurystyczny świat jest niemałym wyczynem, ale Johnson-Cadwell był gotowy.

„Miasto, bohaterowie, wszystko brzęczy życie”-powiedział Johnson-Cadwell. „To jest jak ogromna arkada/karnawał/Funfair i hałaśliwy jak diabli. Chciałem przejść przez dziką energię, którą dostałem z pisania Fabiana. Chciałem się upewnić, że mam podniecenie, które czułem, czytając jego skrypty na każdej stronie. Taka cholerna zabawa ”.

Kiedy Rojo, bezwzględny szef zbrodni, prosi Helenę o zamordowanie swojego rywala, obcy gangstera znanego jako White Demon, Helena znajduje się w środku wojny gangów! Aby przetrwać, Helena powinna wykorzystać wszystkie swoje umiejętności i szukać pomocy od kumpli, aby wyprzedzić swoich wrogów!

Helena Crash: Fured by Coffee odbędzie debiutancką serię czterech problemów. Jest teraz dostępny do zamówienia w przedsprzedaży i będzie dostępny do sprzedaży w grudniu wszędzie. Ci, którzy do tego czasu nie mogą się doczekać, aby uzyskać poprawkę, mogą odebrać go w specjalnych sklepach z komiksami w środę, 29 listopada.

Helena Crash: napędzany kawą
6-5/8 ″ x 10-3/16 ″, 112pp., 15,99 USD
ISBN: 978-1-68405-010-9
Dostępne 19 grudnia 2017

O Fabian Rangel Jr

Fabian Rangel Jr to pisarz komiksowy uzależniony od kawy z Corpus Christi w Teksasie. Jest pisarzem/współtwórcą Doc Unknown (Dark Horse Comics), Space Bikers (Black Mask Studios), Helena Crash (IDW), „Namwolf (Albatross), Tarantula (Adhouse Books) i Blood Brothers: Hermanos de Sangre (dwa Naciskanie na głowę). Zajmował się także takimi właściwościami, jak nastoletni mutant Ninja Turtles, Myse Guard, Jim Henson’s Theilleller i Lucha Underground. Obecnie pisze Samurai Jack dla IDW.

O Warwick Johnson-Cadwell

Warwick Johnson-Cadwell rysował tak długo, jak pamięta, entuzjastycznie trawiąc komiksy i transponując Jamesa Bond, Spaghetti Westerns i Hammer Horror Films na papierze. Ten rysunek utrzymywał się, prowadząc go przez stopień ilustrację i pracował nad publikowaniem z pracą dla Guardian i The Times Gazety. Projekt animacji dla kilku projektów w studiach komercyjnych lub funkcyjnych, w tym Pirates Aardman Animation! Jego komiks występował w Nelson (2011) Lovecraft Anthology 2 (2012) sprzedał State Tank Girl (2013) i liczne tytuły „Small Press”, w tym Dangeritis (2014) z Robertem Ball. Opuszcza także łodzie na południowym wybrzeżu Anglii. Jego wiele ostatnich projektów to Samurai Jack z Fabian Rangel Jr.

O IDW
IDW Media Holdings, Inc. (OCTQX: IDWM) to w pełni zintegrowana firma medialna, która obejmuje publikację, gry, rozrywkę i galerię sztuki komiksowej w San Diego.

Katalog komiksu i powieści graficznej IDW Publishing obejmuje niektóre z wielu popularnych marek rozrywkowych na świecie, w tym Transformers, My Little Pony, Star Trek, Teenage Mutant Ninja Turtles, Ghostbusters i klasyczne postacie Disneya. W IDW jest zaangażowanie w komiksy należące do twórców, w tym 30 dni nocy, Locke & Key, Wormwood, Ragnarök, V-WARS i Archanioła autorstwa bestsellerowego autora science fiction Williama Gibsona.

IDW Publishing jest także domem dla uznanych i wielokrotnie nagradzanych odcisków; Top półka, biblioteka amerykańskich komiksów, yoe! Książki i wydania artystów, prezentujące największą oryginalną sztukę, jaką kiedykolwiek opublikowano w amerykańskich komiksach.

Zróżnicowany skład IDW Games obejmuje międzynarodowe zjawisko Machi Koro, a także hite licencjonowane gry, takie jak X-Files, Back to the Future, The Godfather i TMNT.

IDW Home Entertainment służy jako światowy dystrybutor Wynonna Earp emitowany na kanale Syfy w USA i delikatnie produkuje Dirk BBC America, oparty na bestsellerze Douglasa Adamsa z Elijah Wood i Samuela Barnetta.

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Comiclist Preview: Helena Crash nr 1 Media Wydanie-od pisarza Fabiana Rangel Jr (kosmicznych jeźdźców) i artysty Warwick Johnson-Cadwell (Tank Girl) pojawia się nowy puls, napędzany kofeiną, huśtawka miecza, strzelanie do karabinu maszynowego, awarie samochodów Sci- FI Comic! W przyszłości, w której jest kawa…
23 marca 2017 w „komiksach”

Zapowiedzi komiksu: Helena Crash TPA Nowe pulsowanie, pulsowanie kofeiny, huśtanie miecza, strzelanie z karabinu maszynowego, samochodowe CRnull