Ten post jest złożony pod:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Wiadomości branżowe,
Komunikat prasowy

Ascender #1

Portland, OR, 07/06/2018-Od potężnego zespołu kreatywnego stojącego za bestsellerem, wielokrotnie nagradzanym Descender-Jeff Lemire (Gideon Falls, Royal City) i Dustin Nguyen (Batman: Little Gotham)-udaje się nowej serii ustanowionej Ten sam wszechświat, ascewent. Historia Descender nie skończyła się, a ta nowa trwająca seria ma na celu odzyskanie serc i wyobraźni fanów w 2019 roku.

„Dustin i ja uwielbiamy świat Descender i jesteśmy ponownie energetyzowani tym nowym kierunkiem, który otworzył dla nas wszelkiego rodzaju nowe możliwości opowiadania historii”-powiedział Lemire. „Ascendent poczuje się jak kontynuacja sagi Descender i jak zupełnie nowa książka w jednej z nich”.

Nguyen dodał: „Plus, fantastyczne będzie przełączanie się od maszyn do rysowania i metalu przez cały dzień, na całe ciało i fantazję!”

Ustawione dziesięć lat po zakończeniu Descendera, w ascewedach maszyny zniknęły, a pod ich nieobecność magia odzyskała wszechświat. Teraz jedna dziewczyna musi rozpocząć epicką misję, by znaleźć Robotkind i jego legendarnego chłopca Mesjasza, Tim-21, zanim będzie za późno…