Naoki Urasawa jest współczesnym mistrzem mangi, powszechnie znanym tutaj ze swoich dzieł Monster, XX -Century Boys, a także Pluto. Ta wiarygodność oznacza, że ​​cieszymy się z oglądania jego wcześniejszych, znacznie bardziej zorientowanych na przygodę historii w mistrzu Keatona. Urasawa był tutaj artystą, z historią Hokusei Katsushika, a także później Takashi Nagasaki.

Pierwotnie opublikowana w 1988 roku ta seria jest wydawana w Druxe, Large Volumes (dopasowanie ponownego uwalniania potwora) ze stronami kolorowymi. Viz nazywa serię „Post-Cold War Detektyw Suspens”-po prostu odkrywam, że jest to interesująca przygoda.

Taichi Hiraga Keaton uczy archeologii, jako niedopłaconego wykładowcy, jednak znacznie częściej pracuje jako detektyw ubezpieczenia dla Lloyda Londynu. Jego mama była Brytyjczykiem, jego tata Japończykiem, który zbadał w Oksfordzie, jednak również służył w Elite SAS, zapewniając mu wybitne umiejętności przetrwania.

Pierwsza sytuacja Keatona w tym tomie obejmuje martwego dziennikarza w odległej greckiej wiosce pełnej starożytności. Kiedy jednak zagrożona jest milion funtów ubezpieczenia na życie, mogą być biedni faceci. W Włoszech jest również zaginiony spadkobierca stażystki sztuki, sfałszowany posąg w Londynie, wykopalisko z życia lub śmierci na chińskiej pustyni, starsza niemiecka dama dotknięta podziałem jej kraju, a także efekty po przemytnikach leków. Te dwa ostatnie to najczęściej opowieści o grupie z lat 80., przypominające mi, co uważa za online z paranoją antysowieckim, a także „Just State No”.

Keaton jest niskim, inteligentnym, uroczym facetem, w zależności od jego zrozumienia, a także ciekawości jego atmosfery, aby rozwiązać zagadki, pozostać przy życiu, a także odkryć prawdę. Ma praktykę wyboru dziwnych przedmiotów, takich jak butelka do przechwytywania keczupu, które są dostępne później. Potrzebuje innych ludzi, aby popchnąć go do działania, wysokiej jakości, która sprawiła, że ​​jego zawód był mniej udany niż jego była żona. W miarę postępu książki możemy odkryć znacznie więcej o dziecku Keatona oprócz jego taty, a także jego dziwnych skojarzeń z kobietami. Trzy pokolenia – Keaton, ojciec, a także dziecko – idą na country, a także zastanawiają się, dlaczego ludzie odchodzą w najbardziej emocjonalnych rozdziałach.

Sztuka jest wyraźnie Urasawa, z jego czystymi liniami, a także wyjątkową ekspresją postaci. Ustawienia są na całym świecie, co umożliwia globotną atmosferę podróży z kanapy. Odkryłem, że fragmenty zrozumienia obejmowały, czy to edukacja na temat doskonałych cywilizacji, czy znaczenie szanowania rdzennych mieszkańców w miejscu wykopu, dobry kontrapunkt do prób zabójstwa, a także innych gwałtownych wybuchów. (Wydawca zaproponował kopię oceny.)

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Tumblr

Powiązane posty:

Master Keaton Volumes 5-6 Seria Master Keaton uderzyła w te tomy, teraz, gdy tytułowa postać osiedliła się w groove jako poszukiwacz przygód. Czasami wspomina o swojej teorii rozwoju kultury lub podobnie jak akademia, jednak wydaje się, że teraz zrezygnował z pracy dochodzeniowej, gdzie…

Mistrz Keaton Tom 3i był o to zaniepokojony w mojej ocenie tomu 2, jednak mistrz Keaton Tom 3, oprócz kilku krótkich skiniętości archeologii, zamienił Taichi Hiraga Keaton w poszukiwacza przygód, co sprawia, że ​​historie są znacznie bardziej ogólne a także pozornie znacznie więcej czasu. Kilka razy podczas czytania…

Mistrz Keaton Tom 12 i więc mistrz seria Keaton kończy się, z jedną wielką historią, która zajmuje ostatnie osiem rozdziałów tomu 12, kończąc wszystkie tematy Naoki Urasawa (Pluton, XX -Century Boys). Jednak po pierwsze, cztery rozdziały przypominają nam kilka podstaw postaci. W…