Wreszcie! Najbardziej oczekiwany co jeśli…? Dotychczasowe odcinek nadeszło i dał fanom to, czego chcieli, biorąc pod uwagę, że pierwsza zwiastun sztuki: Marvel Zombies. Oto spojrzenie na to, co jeśli…? Odcinek nr 5. Strzeż się, możliwe spoilery przed nami!

Oni są

Kiedy dotyczy to dokuczania Marvel Studios, Trolling Quicksilver Wandavision nauczył fanów MCU, aby nie w pełni polegać na tym, że nadchodzi wypłata. Pomimo zombie wersji Captain America i Hawkeye w grafice promocyjnej, zawsze istniała odchylenie wątpliwości na wypadek, gdyby studio zaplanowało kolejny żart na publiczności.

Na szczęście tak się nie stało, a Marvel dostarczył superbohatera Walking Dead w wielki sposób. Odcinek był ciemniejszy i o wiele bardziej brutalny niż oczekiwano, szczególnie w porównaniu z wcześniejszym, co jeśli…? Wpisy z udziałem kapitana Cartera i Starlord T’Challa.

Musi to zweryfikować, aby być ulubionym odcinkiem fanów, który mógłby utorować drogę o wiele więcej potworów albo w af…? lub większy MCU.

KLUCZE

Wielki debiut MCU Marvela Zombie będzie miał natychmiastowy wpływ na te klucze zombie, zaczynając od pierwszego występu.

Ultimate Fantastic Four #21

Kiedy Evil Mister Fantastyczny utknął najwyższy FF w Ziemi-91126, twórczy duet Mark Millar i Greg Land rozpoczął zjawisko popkultury. Dwa lata po przełomowym pierwszym wydaniu Roberta Kirkmana z The Walking Dead i pięciu lat przed serią TWD AMC, UFF #21 otworzył bramę do świata Marvel Zombies z ostatnią stroną na Zombie FF. W ten sposób narodziła się legenda.

Zarówno okładki standardowe, jak i wariantu dla UFF #21 były w tym roku gorące, ale wariant jest zdecydowanie o wiele bardziej znacząca z tych dwóch. Podczas gdy ostatnia edycja standardowa 9,8 sprzedana za 206 USD w czerwcu wariant przyniósł w lipcu 1250 USD.

Niedawno 9,6 standardowa ochrona zarobiła 145 USD w ciągu ostatniego tygodnia. Jedyną ocenianą edycją wariantu, która sprzedała się w tym miesiącu, była 9,2, która przyniosła zaledwie 50 USD w sierpniu.

Ultimate Fantastic Four #22

W jednym z problemów czytelnicy po raz pierwszy spojrzeli na większą obsadę Marvel Zombies, co sprawia, że ​​ich pełny debiut jest najpopularniejszym z tych nieumarłych kluczy. Ostatnie dwie sprzedaż dla 9,8s przekroczyły 700 USD, z których najnowszy miał 7 września, kiedy zarobił 721 USD.

Jeśli jesteś gotowy, aby rzucić kości na niezniszczonych komiksów, nadal istnieją świetne oferty na miejscach aukcyjnych. We wtorek surowa kopia przyniosła 65 USD, co jest dalekie od tej płyty o wartości 700 USD+ 9,8.

Marvel Zombies #1

W ciągu ostatniego miesiąca debiutancki numer pierwszego samozwańczego komiksu Marvela Zombie był ustanawianie i pobicie rekordów. 8 sierpnia 9,8 dla standardowej okładki osiągnęło najwyższy poziom wszechczasów w wysokości 405 USD, który prawie kilka dni temu został dopasowany z wyprzedażą 400 USD 6 września.

Dzień później ten rekord został zniszczony, gdy kolejne 9,8 sprzedano za 515 USD.

WIĘCEJ W PRZYSZŁOŚCI

Jest to dalekie od ostatniego razu Marvel Zombies w MCU. Otwarte zakończenie odcinka piątego zaprosiło o wiele więcej przygód w Earth-91126 i nie wspominając o tym, że Marvel ma już trzy zabawki specjalnie związane z tym odcinkiem. O wiele więcej pochodzi z superbohatera nieumarłych, możesz na to liczyć.

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest5

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Marvel & Disney+ Link RevealMarvel & Disney+ wstrząsnął dziś Twitter-Verse z nową serią akcji na żywo i animowanej ogłoszonej dla Disneya+, które z pewnością zwiększą rynek komiksu. Wcześniej dzisiaj Disney i Marvel Studios korzystali z konta korporacji na Twitterze, aby ujawnić listę nowych programów zmierzających do Disneya+ w…
12 listopada 2021in „Komiksy”

Co jeśli…? Odcinek 7: Powrót (spoiler) „Party Thor” miał mnóstwo nastoletnich porywań i incydentów, ale czy to, co jeśli…? Kolejka odcinka nr 7 ustanowiła niebezpieczeństwo, które mogłoby połączyć się z większym MCU? Uwaga: ostrzeżenie spoilera. Fabuła idea tego odcinka jest tym, co się dzieje, jeśli Loki nie zostanie przyjęty przez Odin, a zatem…
22 września 2021 w „komiksach”

Zbieranie Marvel Zombieswait. Czy te Marvel Zombies w zwiastunie Multiverse of Madness? To jest plotka i powoduje wzrost cen tych problemów. Tak czy inaczej fani Marvela uzyskają mózg. I przez mózgi wskazuję zombie Marvel. Po tasującej hordzie…
4 maja 2022in „Komiksy”

Kąt komiksów