Niniejsza publikacja jest złożona pod:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Wywiady i kolumny

Przyjaźń Beau Smith: bezcenne!

przez ukochanego Smitha

Pewnego dnia zapytano mnie w wywiadzie, co według mnie najlepsze w komiksach było teraz najlepsze. Moja odpowiedź?

Różnorodność.

Komiksy w latach 80.: bezcenne.

Nie dlatego, że w połowie lat osiemdziesiątych było tak szeroką gamę komiksów, a także powieści graficznych do wyboru co miesiąc. Nawet w głównym nurcie komiksów superbohaterów możesz odkryć wyjątkową różnorodność kostiumowych postaci, które poruszają fantastyczną szeroką bazę ciągłości sytuacyjnej. Tylko w nich możesz odkryć niesamowite podejścia do fantazji, przestępczości, oper mydlanych, science fiction, a także horroru. Kiedy wyjdziesz z gatunku superbohatera, możesz odkryć komiksy oparte na preferowanych licencjonowanych postaciach, zabawkach, telewizji, a także filmie oprócz prozy. Niezależni wydawcy mogą naprawdę zabrać Cię w głęboki koniec puli wydawniczej z opowieściami, które laserowe rozpalają życie osobiste codziennych ludzi; te, które dotkną cię jako gościa, takiego jak tępa siła młotka Thora. Wszystko tam jest.

Walka z zombie Stan Sakai Way: bezcenne.

Katalog Westfield, a także zapowiedzi diamentów są jak tunelennogiczne w świetnych nowych światach. Jako gość komiksowy, a także twórca, nie mogę uwierzyć, co jest dostępne do przeczytania. Przeciwstawiam się gościa, który powiedziałby mi, że nie mogą odkryć czegoś, co ich interesuje. Jeśli to stwierdzą, po prostu nie wyglądają wystarczająco trudno lub naprawdę stracili stopę zainteresowania wielką fikcją.

Teraz nie stwierdzam, że cokolwiek opublikowane jest świetne; To naprawdę rozpada się na twój osobisty gust. Rozumiem tylko to, co podoba mi się, a także to, co mnie interesuje, jednak proszę zrozumieć, że zawsze będę miał pęknięte drzwi, jeśli coś naprawdę wielkiego, aby otworzyć je przez resztę metody, a także zaskoczyć mnie.

Dawno temu przestałem ograniczać się do zakupu komiksów od jednego wydawcy lub jednego gatunku. To prawda, że ​​badam moje zakupy znacznie bardziej niż użyłem tylko ze względów budżetowych. W tym zaawansowanym świecie nie jest trudno odkryć oceny, a także ustnie z kumpli, aby pomóc w dokonywaniu wyborów.

Komiksy zostały również przekazane bohaterom. Nie jesteśmy już częścią lat 90., w których twórcy byli gwiazdami rocka, a także świętymi krówami, które zrobiły różnicę w kupowanych książkach. Strony wiadomości komiksowych, a także czasopisma nie są już dyktowane, a także wybierają, którzy twórcy są gorący, a także tym, jakie książki nie. Ta opcja powróciła w ręce czytelnika, a także jestem z tego zachwycony.

Rozrywka rodzinna w komiksach: bezcenne.

Niedawno sprawdziłem trzy miesiące wielkiej czwórki, zanim nawet zrozumiałem, kto komponuje, a także ją rysował; Właśnie zrozumiałem, że mi się podobało, ponieważ było to warte pieniędzy, które wydałem na to. Jasne, będę miał oko na znacznie więcej ich pracy, jednak tak długo, jak tytuł udaje się fascynującym historie, kupuję to.

Świetne postacie z komiksu: bezcenne.

Pewnego dnia mój kumpel spędził pierwsze 20 minut naszej rozmowy, mówiąc, czego nie lubią tak dobrze, jak nie kupowali w komiksach. Wreszcie ich zatrzymałem, a także powiedziałem im, aby nie trążyli mojego czasu, a także mówili mi, czego nie kupili; Powiedz mi, co kupiłeś, a także co chcesz. Obcięcie chwastów zajmuje kilka sekund, uprawę wspaniałego kwiatu wymaga czasu, ponieważ jestem gotów spędzić ten czas, jeśli wynik końcowy będzie dobry.

Pewnego dnia widziałem wywiad wideo z deweloperem, który został nakręcony podczas San Diego Comic Con. Mężczyzna podniósł się i o swoich poglądach politycznych, jakie komiksy nie lubią tak dobrze, jak to, jakie programy telewizyjne nienawidził. Czy ta stopa mnie interesowała? Nie najmniej jednak, gdy oceniłem go na jego komponowanie w obecnym komiksie, który kupuję co miesiąc, odkryłem, że całe jego wideo nie miało znaczenia. Nie szukałem nowego najlepszego kumpla do spędzania czasu, szukałem fantastycznego komiksu do przeczytania. Jako pisarz oferował mi to. Pytam, czy będę z nim spotykać się na piwa, jednak nie pozwolę naszemu różnicom postaci, czytając naprawdę świetne historie, które przedstawi.

Marzenie o różnorodności komiksowej: bezcenne. (The Dreamer. Lora Innes. IDW Publishing.)

Chodzi mi o to, że dostępny jest duży świat fantastycznych komiksów, czekając na ich odkrycie. Jeśli to czytasz, masz sieć, a także Westfield Comics, aby zacząć. Wydawaj swoje pieniądze ostrożnie, a także słuchaj wielkich wskazówek zaufanych przyjaciół. Chociaż prawdą jest, że komiksy nie są już 12 centów, są bezcenne, gdy dotyczy fantastycznego opowiadania historii.

Zacznij się dobrze bawić.

Twój Amigo,

Beau Smith

Flying Fist Ranch

www.flyingfistranch.com