Ta publikacja jest złożona pod:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Wywiady i kolumny

Fess Parker

Roger Ash

Ostatnio czułem się nostalgiczny; Nostalgiczny przez pewien czas, gdy świat miał sens, a ludzie nie byli w gardłach, jeśli się ze sobą nie zgadzali. Kiedy czuję nostalgiczne, konkretne rzeczy przynoszą mi komfort – filmy Disneya, kanapki z serami z grilla, a także czekoladowe koktajle mleczne, a także komiksy. Wierzę, że niedawne odejście Fess Parker zaostrzyło moją nostalgię jako jego przedstawienie Davy’ego Crocketta w filmach Disneya, a także Daniela Boone’a w programie telewizyjnym bez Disneya były przyjemną częścią mojego dzieciństwa.

Filmy Disneya były zawsze stałą częścią mojej młodości, a także wiele świetnych wspomnień z nimi. Komiksy nie pojawiły się dla mnie aż do nieco później, szóstej lub siódmej klasy, jednak wspomnienia z nimi są nadal silne. Cholera, dlatego wpadłem w ten szalony biznes w pierwszej lokalizacji – lubię komiksy. Wciąż robię. Jednak od sedna błąkam się.

Niesamowity Spider-Man #217

Byłem Marvelem Zombie, kiedy po raz pierwszy zacząłem czytać. Najnowszy problem Howard the Duck, Spider-Man, X-Men lub Great Four zawsze wywoływał uśmiech na mojej twarzy. Twórcy tacy jak Steve Gerber, Gene Colan, John Byrne, Walter Simonson, George Perez, Steve Englehart, Frank Brunner i John Romita, Jr. szybko stali się ulubionymi, a także przestrzegałem ich od książki do książki. Jednak nie czytałem tych książek sam. Kumple też je czytali.

Częścią zabawy w czytaniu komiksów było spotkanie z kumplami, a także mówienie o nich. Często gromadziliśmy się w piwnicach naszego rodzica (tam wielka niespodzianka, co?) Z dużą ilością napojów gazowanych, a także chipsami do omawiania ważnych tematów dnia. Kim jest hobgoblin? Kto jest najlepszym atramentem dla George’a Pereza? Mój kumpel Owen przysięgał zespół George Perez/Pablo Marcos. Jaka jest oferta z tym facetem od kosztów beta? To była fantastyczna zabawa.

NOWY TYTANII TYTANS #11

Ponadto kilku moich kumpli sprawdziło różne komiksy niż ja, więc przedstawiłem mi nowych twórców, a także komiksów, takich jak Batman Steve Englehart i Marshall Rogers, a także Denny O’Neil, a także Neal Adams „Batman. Paul Levitz, a także Keith Giffen na Legion of Super Heroes. Doprowadziło to do nowych pytań. Jaka jest najlepsza historia Jokera, chichotą ryba czy pięciokierunkowa zemsta Jokera? Kim jest ten facet Darkseid? Co wierzysz o nowych nastolatkach? a także bez wątpienia to doprowadziło do tego, kto jest gorętszy, Donna Troy lub Koriand’r?

O ile lubię korespondować z fanami komiksów na całym świecie w Internecie, nic nigdy nie pokonałoby spotykania się z moimi komiksami czytającymi osobiście, a także mówienie o tym typu sztuki, którą wszyscy kochamy. To jeden z powodów, dla których lubię chodzić na komiczne konwencje. Kilka moich preferowanych wspomnień z konwencji obejmuje siedzenie z ludźmi po godzinach w hotelowym lobby, w barze lub restauracji lub na uroczystości po prostu o komiksach. Jeśli w przyszłym miesiącu wybierasz się do C2E2, spójrz mi na stoisko Westfield. Z przyjemnością porozmawiam z tobą komiksami.

Inicjatywa bohatera

Niestety, podobnie jak Fess Parker, kilku twórców z moich wczesnych dni czytania komiksów przeszło teraz lub są chore zdrowie. W niektórych przypadkach miałem możliwość powiedzenia tym twórcom dokładnie, jak bardzo ich praca dla mnie znaczy. W innych nie byłem w stanie. Istnieje jednak świetna metoda wspierania twórców, których praca tak wiele dla mnie znaczy (oprócz opowiadania ich, a także zakupu ich pracy), a także przyczyniając się do inicjatywy bohatera. Robią wiele, aby pomóc twórcom, którzy mają potrzeby medyczne, a także takie, a także są warte wspierania. Ja robię. Mam nadzieję, że dołączysz do mnie.

W sytuacji zastanawiasz się dokładnie, jak grillowane kanapki z serem oraz czekoladowe koktajle mleczne wchodzą w równanie, to był tradycyjny niedzielny wieczór dorastał. Oprócz tego, że było pochłonięte podczas oglądania, co jeszcze, wspaniały świat Disneya.

Teraz sprawdź komiks!

Okładki komiksowe wykorzystywane w tej kolumnie pochodzą z bazy danych Grand Comics.