z Falcon i Winter Soldier, który nie planuje już zostać wydany przed końcem roku, wciąż nie możemy się doczekać interpretacji agenta USA przez MCU. Marvel Studios obsada Wyatta Russell, stosunkowo nieznanego aktora, do zagrania Johna Walkera. Jest to ekscytujące, ponieważ kiedy Marvel rzuca mniej znanych aktorów w większych częściach, zwykle wskazuje na długoterminowe plany.

Kiedy obsadzą znacznych podmiotów w rolach, takich jak Michael Douglas jako Hank Pym (oryginalny Ant-Man) lub Lawrence Fishburne jako Bill Foster (Czarny Goliat), zwykle pełnią bardzo ograniczoną rolę. Ja, cieszę się, że to robią. Pomyśl o tym, czy obsadzą Matta Damona jako kapitana Ameryki lub Leonardo DiCaprio jako Doktora Strange. Nigdy nie będziesz w stanie zawiesić swojej wiary i wziąć postać, ponieważ aktor jest tak znajomy. Dlatego, gdybym zgadał, powiedziałbym, że agent USA będzie miał obecność MCU znacznie poza Falcon i Zimowym Żołnierzem.

Wiele punktów do odkrywania opowiadań

Ta postać ma tak duży potencjał do odkrycia. John Walker zaczyna jako złoczyńca, super patriota. Był wyszkolony w użyciu swojej tarczy przez taskmastera. Był członkiem Avengers na Zachodnim Wybrzeżu i zazwyczaj uderzył głowy Hawkeye. W pewnym momencie połączył siły z innymi słynnymi superbohaterami instrumentami wojennymi i Thunderstrike, którzy zostali zmanipulowani do walki z kapitanem Ameryką, Ironem i Thorem. Zajmuje się wewnętrzną walką o zrównoważenie tego, co rząd, który przysiągł, aby służyć, że chce, aby zrobił, a to, co uważa za właściwe. Jest silniejszy niż Kapitan Ameryka, ale brakuje kontroli emocjonalnej i nie jest tak moralnie czysty. Ponadto Marvel publikuje 5-częściową miniseriarze amerykańskich agentów, które pojawią się w listopadzie, zbieżne z wydaniem Falcon i Winter Soldier.

Pomysł twórcy za agentem USA

W wywiadzie dla komiksów nr 54 Mark Gruenwald mówił o pisaniu o Captain America i jego pomyśle na rzecz agenta USA. Chciał stworzyć postać „który ucieleśnił patriotyzm w sposób, w jaki nie kapitan Ameryka – patriotyczny złoczyńca. Zasadniczo chciałem po prostu zrobić przeciwieństwo Steve’a Rogersa. Okej, Steve Rogers jest biednym chłopcem z północy. Zrobię więc faceta z wiejskiej klasy średniej. Cap jest teraz stara, więc ten facet będzie prawdziwym młodym, rozwijającym się. CAP ma wzniosłe ideały, więc sprawię, że Super-Patriot będzie bardziej realistyczny i pragmatyczny. Złożyłem więc jego pochodzenie i cechy charakteru, grając w przeciwną grę. ”

** Interesujący (lub niepokojący) fakt: Kiedy Mark Gruenwald zmarł w 1996 roku, jego partner (na jego prośbę) zmieszał popiół z atramentem używanym do pierwszego drukowania eskadry Supreme 1997 TPB. To zebrane eskadry Supreme 1-12 z 1985 r., Jedno z jego najbardziej znanych dzieł. Ta historyczna dziwność jest rejestrowana na stronie internetowej Ripleya (Uwierz lub nie).

Ostateczne przemyślenia agenta USA

To niesamowite, że Sam Wilson oficjalnie przyjmuje pseudonim jako kapitan Ameryka. Sam jest moralnie podobny do Steve’a Rogersa i być może będzie sumieniem programu Disney+. Być może ugruntowana perspektywa Sama zostanie wykorzystana do przekazania komentarzy na temat bardziej ekstremalnych metod Johna Walkera. Może to podkreślić ich różnice i rozróżnić to, co zrobiłby prawdziwy kapitan Ameryka w tej i takiej sytuacji.

Sam Wilson nie ma jednak super żołnierza surowicy. Agent USA jest znacznie bardziej porównywalną postacią ze Steve’em Rogersem, jeśli chodzi o umiejętności. Bardzo się cieszę, że z odejściem Cap w końcowej grze Marvel Studios może nadal kontynuować postać przypominającą Kapitan Ameryki. Nie mogę się doczekać, jak wyciągają kontrast między dwiema postaciami. Steve Rogers został pierwotnie wybrany do otrzymania surowicy Super Soldier z powodu postaci, którą miał, podczas gdy John Walker nie zdałby tego testu. Serum ma wzmocnić to, co jest już wewnątrz mężczyzny, więc Marvel Studios może zbadać, co się dzieje, gdy ktoś, kto nie powinien był uzyskać serum, jest obdarzony tymi mocami.

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Członkowie obsady Avengers, aby zadzwonić do NYSE otwierającego dzwonek 1 maja – we wtorek, 1 maja, dyrektorzy i goście Marvel Studios, wraz z aktorami Tom Hiddleston (Loki) i Clark Gregg (agent Phil Coulson), sprawdzą Nowy Jork giełda i zadzwoń do dzwonka otwierającego, aby podkreślić 4 maja premierę…
26 kwietnia 2012 w „komiksach”

Gra spekulacji: Captain America #323 Plotki nigdy nie ustają, a najnowsze spowodują pośpiech dla Captain America #323. Jeśli tego nie masz, oto dlaczego tego chcesz. Do tej pory nie było zbyt dużego zainteresowania kluczowymi problemami Johna F. Walkera, ale teraz są szepty, że nadchodzi…
13 sierpnia 2019in w „Komiksach”

Rzucając następny WolverineAppapaPPAPALNIE, Keanu Reeves chce grać w Wolverine. Lubię Reeves, a zwłaszcza w jego wczesnych filmach, takich jak „Bill and Ted’s Excellent Adventure” i oryginalna „Matrix”, gdzie był dobrze przywiązany Fnull