– Art Baltazar, a także Franco Aureliani stworzyli raczej poruszenie swojej pracy nad kilkoma najbardziej zabawnymi, a także ponadczasowymi komiksami wszechczasów. Wygrali Eisner dla małych Tytanów, ich traktowanie nastoletnich Tytanów DC Comics, a także ostatnią kampanię Kickstarter dla ich serii AW Yes Comics przewyższyła swój cel w rekordowym czasie.
Teraz ten dynamiczny duet nabiera najbardziej znanej postaci Dark Horse, Mike’a Mignoli Hellboy, w zupełnie nowej serii komiksów, Itty Bitty Hellboy!

Duch o imieniu Rasputin został zauważony. a także Hellboy, a także B.P.R.D. odkryją, co on zamierza. W każdym razie kim jest Hellboy? Dlaczego ma tak ogromną rękę, a także do czego jest wykorzystywany? Kto jest dziwniejszy, on lub jego przyjaciele? Co to jest B.P.R.D.? a także co zupa z drobiu ma wspólnego z tym wszystkim? Wszystko to, a także więcej, zostaną zareagowane w debiutanckim numerze, w którym ogromne rzeczy pojawiają się w Itty Bitty Hellboy!

„Itty Bitty Hellboy! WOW! Taka niesamowitość! W całym moim życiu nie krzyczałem tak bardzo okrzyków! To naprawdę zaszczyt być kolejnym innowacyjnym zespołem, który doda do sagi Hellboy! Byłem fanem Mike’a Mignoli od wczesnych dni Hellboya w Dark Equine Legends! To prawda. Nie mogę się doczekać! Itty Bitty nigdy nie była tak ogromna! Aw tak hellboy! ” stwierdził Art Baltazar, słynny rysownik.

„Zaczynamy pracować nad Hellboyem? o tak!” – wykrzyknął Franco Aureliani. „Jedna z najbardziej kultowych postaci we wszystkich komiksach, a także możemy wprowadzić do niego własny styl, a także historię! Naprawdę spełnia się marzenie! Jesteśmy wielkimi fanami! Itty Bitty Hellboy będzie świetną zabawą. . . Poza tym, że naprawdę stwierdzamy piekło (chłopiec)! ”

„Biorąc pod uwagę niedawne postępy w życiu Hellboya – w zakochaniu, stwierdzając, że jest prawowitym królem Anglii, wyciągając serce, a także upuszczone do piekła – to jest wyraźnie kolejny racjonalny krok w swojej ewolucji”, stwierdził twórca Hellboy Mike Mike Mignola.

Itty Bitty Hellboy #1 pojawia się na półkach w regionalnym sklepie komiksowym 28 sierpnia!

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Pięć Hellboy, a także B.P.R.D. Komunikat prasowy następuje: wydanie medialne – rok to 1957, a modyfikacja jest w powietrzu. To jest rok, w którym Elvis Presley pojawia się na pokazie Ed Sullivan po raz ostatni. To…
24 lipca 2021in w „Comiclist”

Mike Mignola powraca, by narysować Sir Edward Gray: Acherondark Equine Comics ujawnił, że opublikuje Sir Edward Gray: Acheron, który będzie następnym rozdziałem we Hellboy Universe. Komunikat prasowy następuje: wydanie medialne-po raz pierwszy od pięciu lat legendarny twórca Hellboya Mike Mignola jest zarówno komponujący, jak i ilustruje pełnometrażowy komiks,…
14 września 2021 w „Comiclist”

Hellboy World rozwija się we Frankenstein: New Worldfrankenstein: New World to zupełnie nowa czteroczęściowa mini-seria od legendarnego twórcy Hellboya Mike’a Mignoli, a także szeregu innych twórców. Komunikat prasowy: Wydanie medialne – legendarna twórca Hellboya Mike Mignola, bestsellerowy pisarz, a także pisarz komiksowy Christopher Golden, pisarz komiksowy Thomas Snigoski, artysta Peter Bergting, kolorysta Michelle Madsen,…
20 maja 2022in „Comiclist”