Ten post został złożony pod:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Wywiady i kolumny

Santa Beau

autor: Beau Smith

Wielki dzień jest tutaj w zależności od tego, kiedy znajdziesz czas na przeczytanie tego. Oczywiście mówię o Boże Narodzenie.

Kiedy to piszę, śnieg pluje, tak jak ja, gdy reality show pojawiają się w telewizji, a wiatry są dmuchane, dzięki czemu wszystko wygląda bardzo świątecznie. Poszedłem dziś rano na długi spacer i chociaż było dość zimno, czułem się naprawdę dobrze. Jeszcze lepiej, gdy wieczorami biorę Cobba na patrol, ponieważ wszystkie światła i dekoracje miasta są uprawiane.

Muszę skomentować, że w tym roku wykonałem pracę, dekorując drzewo tutaj na ranczu, mimo że bardzo się spóźniłem. Nie jestem całkiem pewien, co zrobiłem, aby wyglądało dobrze, ale zadziałało. Dostałem wiele komplementów i to jest dobra rzecz dla dużego ego takiego jak ja.

Moje zakupy są prawie gotowe. Wciąż zostało kilka rzeczy, ale nic, za co będę musiał się spieszyć. Jedną z naprawdę zabawnych rzeczy jest dla mnie zdobycie rzeczy do pończoch. To prawda, że ​​wszyscy są teraz dorosłymi mężczyznami, ale naprawdę nie mogą się doczekać wszystkich głupich rzeczy, które wkładam w ich pończochy. Wiele z nich polega na rozbawieniu i niektórych z nich, aby je dręczyć. Jestem w tym dobry.

Do tej pory sezon świąteczny był pełen zabawnych rzeczy, takich jak moje kumple na piwa w lokalnych restauracjach i barach, moja długa cierpiąca żona, Beth znosi wszystkie moje normalne tradycje świąteczne, które wymyśliłem. Myślę, że właśnie dlatego wszystkie dzieci się ożywiły, wyprowadziły się tak szybko, jak to możliwe, aby nie musieli brać udziału w moim szaleństwie. Nie mogę powiedzieć, że ich obwiniam, ale jestem pewien, że i tak to zrobię.

Mówiąc o dekoracjach świątecznych, mamy tutaj na ranczu, który jest naprawdę dość przerażający. Voodoo Święty Mikołaj.

Voodoo Santa to koniec Świętego Mikołaja, który mieliśmy od ponad dwudziestu lat. Ma zmienne spojrzenie w kostki i nigdy nie wiadomo, kiedy ci się cieszy i próbuje cię przeżyć. Przykład: W 1989 roku podczas świąt Bożego Narodzenia leżałem na kanapie późnym wieczorem, w rzeczywistości zegar przeczytał pięć minut do północy. Leżałem tam, ciesząc się telewizorem skąpanym w świetle choinki. Nagle Voodoo Santa zaczyna się skręcać, odwracać i grać w swoją mruczącą świąteczną piosenkę z niewłaściwą prędkością i wyglądają dość dziwnie. Podniosłem wzrok zszokowany, a także zobaczyłem, że zegar był dokładnie o północy.

Tak samo nieoczekiwanie, jak zaczął, zatrzymał się. Nieco uspokoiłem i zsunąłem pistolet 9 mm, który trzymam poduszkę na kanapie z powrotem na miejscu. (Nigdy nie wiadomo, kto spróbuje zejść z twojego komina…) Zrobiłem odwagę, by sprawdzić Voodoo Święty Mikołaj i upewniłem się, że jego kluczowe znaczenie było do końca. Pomyślałem, że to po prostu włożeni do akcji czy coś. Kiedy byłem na górze, pomyślałem, że równie dobrze mogę to nazwać nocą, więc wyszedłem światła, zamknąłem drzwi i zacząłem iść korytarzem. Potem znów to usłyszałem.

Podniosłem wzrok na półkę, a był gruby mężczyzna w kolorze czerwonym, który robił swój upiorny mały taniec i ponownie odtwarzając tę ​​kluczową piosenkę. Zatrzymał się, gdy tylko na niego spojrzałem. Jest taki trudny. Nie trzeba dodawać, że wepchnąłem go w worek i był tam od tego czasu, aż do tych Świąt Bożego Narodzenia. Uznałem, że minęło wystarczająco dużo czasu, a mały Turd nauczył się jego lekcji w samotności. Myliłem się.

Pewnej nocy, późno, kiedy szedłem spać, zrobił to ponownie. Tym razem ślubuję, że miał o tym o wiele więcej postawy. Był jeszcze bardziej przerażający niż wcześniej, a jego mała piosenka była nawet o wiele więcej „paznokci na tablice”. Co ja zrobiłem?

Pobiegłem korytarzem, zamknąłem drzwi sypialni i zatrzymałem się tam. Nie zamierzałem zadzierać z brodatym małym oprawcą. Po ponad dziesięciu latach w dziurze był zły niż kiedykolwiek. Więc teraz trzyma swoje miejsce na półce jak jego darń. Tańczy i rzuca śmierdzące oko, kiedy tylko chce, a ja staram się, aby nie było mu w drodze. Silny człowiek wie, kiedy wybierać bitwy. Ten nie jest moim.

Podobało mi się to wspaniałe życie z Jimmy’m Stewartem, tak jak mam wiele lat. Nadal uważam, że jest to jedno z najlepszych filmów w historii i naprawdę pokazuje wspaniałe aktorstwo Jimmy’ego Stewarta i tym, jaki był prawdziwy mistrz, Frank Capra. Praca z kamery tego filmu jest naprawdę wspaniała i coś, na co każdy indywidualny film musi naprawdę spojrzeć.

Moje ukochane Chicago Bears nie poradziły sobie naprawdę dobrze w tym roku, ale nadal możemy zepsuć trochę innych drużyn i pokonaliśmy tych śmierdzących Packersów Green Bay, więc cieszę się.

Badałem i opowiedziałem o filmie Skinwalkers z moją wymarzoną dziewczyną, Rhoną Mitrą. Cóż, jest na DVD i byłby najlepszym prezentem świątecznym dla Ciebie lub każdej osoby takiej jak ty. Skinwalkers to współczesny film z zachodniej/potwora, który jest mnóstwem zabawy. Stan Winston zrobił całą makijaż SFX i najlepszą rolę, w przeciwieństwie do Im Legen Willa SmithaD, nie ma CGI. Te wilkołaki są prawdziwymi aktorami i wyładowani ludzie robią to, co przychodzi męski.

Na głównej ulicy tego „dowolnego miasta” i szpitalu i w szpitalu. Wspaniała aktorka, Barbara Gordon, gra babcię w tym filmie i jest główną atrakcją tego głównej ulicy. Jej udział w tej strzelaninie to nowy klasyk, który powstrzymuje wilkołaka/motocyklistów za jeepa z urzędu z podwójnymi 44 magnumami, podczas gdy jej wnuk się przeładowuje dla niej.

Skinwalkers jest wypełniony niezwykłymi niemowlami. Rhona Mitra oczywiście, ale może się również pochwalić, że Sarah Carter i egzotyczna Natassia Malthe. Wiedz, że ten film jest właśnie taki, jaki ma być. Nie jest zbudowany jako najnowocześniejszy film z listy A, ale także wie, że nie jest tanio wyglądającym filmem B. Fotografia jest wyjątkowa, podobnie jak reżyseria. To Monster Motion Picture Zabawa ze wspaniałym pomysłem kapelusza dla westernów.

Większość filmów Monster odbywa się w nocy. Często trudno jest zobaczyć film, ale dzięki SkinWalkersowi wiele akcji odbywa się w szerokim świetle dziennym i jest to odświeżająca zmiana tempa.

Kup ten film, wypożycz ten ruch, ale wiele ważnych widzi ten film. Będzie świetną zabawą podczas wakacji.

Kto jeszcze może wypełnić Święta Bożego Narodzenia Voodoo Santas i wilkołaki… ja… to o tym podsumowuje, co?

Mam nadzieję, że wszyscy mają najlepsze Boże Narodzenie w historii. Pomyśl o mnie, a powiem wam, że myślę o tobie (o ile wiesz.) I gdzieś usłyszysz dźwięk dzwonków. (Ja chwytając tych, którzy nie dali mi świetnego prezentu.) Więc pokładaj te korytarze i każdą osobę, która nie ma świątecznego ducha.

Wesołych Świąt, od nas wszystkich tutaj na Flying Fist Ranch!

Beau Smith

Flying Fist Ranch

www.flyingfistranch.com