Parafrazować Musashi w Księdze pięciu pierścieni: „Czas jest kluczowy, w sztuce, stolarstwie, dyplomacji, literaturze, a także wielu szczególnie wojnie”. Ten starożytny samuraj miał najlepszą koncepcję, jakkolwiek zrozumiał, że naprawdę mówił o przypuszczeniu komiksu w XXI wieku. Odkrywanie zakupów czasowych jest pojedynczą istotną cechą, która kończy się świetnym spekulantem. Każdy wiek komiksu ma inny zestaw czynników czasowych. Współczesne komiksy są naprawdę oparte na szumach z filmów, a także programów telewizyjnych. Ostatnie komiksy głównie oparte na masowym uroku nowej postaci lub nieodłącznej przypuszczenia możliwego filmu. Srebra, a także epoka brązu, relokacja powoli bez filmów, aby zwiększyć ich wartość, czas, a także rzadkość. Złoty wiek to jeszcze jedna sprawa, wcześniejsze koszty podobnych problemów mogą zwiększyć ten komiks znacznie wyższy, a zwroty są ogromne.

Całkowicie niesamowity Hulk #22

Skorzystajmy z niedawnego przybycia konkretnej ekologicznej cegły z pazurami. Urocza niesamowita Hulk z Wolverines Adamantium Blades, również rozumiana jako broń H. Ta postać została wyprodukowana w całkowicie niesamowitym Hulku #22, napisanym przez Grega Paka z sztuką wnętrza Robera Gilla. Obecna wartość rynkowa wynosi 140 USD. We wrześniu ta książka wzrosła w zakresie 200 USD. Nie byłem pewien, czy to będzie kontynuowane, więc zrobiłem absolutnie najgorszą rzecz, a także ścigałem ją, kupując jedną za 200 USD. To jest przykład: słaby czas. Również uświadomienie sobie, gdyby to zwrócić zysk.

Całkowicie niesamowity Hulk #22 (drugi druk)

Później kupiłem również trzy drugie wydruki z kopiowania surowego. Drugi wydruki, dlaczego to robisz? Powód: całkowicie niesamowity Hulk # 22 (drugi druk) ma dość solidne liczby na równi z Tah # 22. Było jednak niedrogie w porównaniu, nie tak drogie. Kupiłem kilka kopii surowych Mint. Były one piękne, a także miałem epithany, jeśli dobrze oceniały one w CGC, ludzie mogą zapłacić premię za posiadanie tej książki, a nawet drugiego druku. Wysłałem wszystkie trzy do CGC. Ogólny koszt TAH #22 (drugi druk) 3,99 USD. Postawiłem hipotezę, że ludzie zapłacą za drugi druk tah #22, gdy koszt wzrósł, a także utrwalony w pierwszym wydruku.

Na szczęście firma CGC oceniła te książki całkowicie niesamowity Hulk #22 (drugi druk) jako stan mięty (9,8). Dostałem trzy (9,8) na ogólny koszt 3,99 USD + 54 USD (3). Ogólny koszt wyniósł 57,99 USD. Zaoferowałem już dwa za ponad 60 USD. Trzeci, który zachowam jako długotrwały zakup, a także trzymaj. Był to producent resuss, w rzeczywistości ten przykład doprowadził mnie do sukcesu na całym świecie. Zwrot zupełnie niesamowitego Hulka #22 (drugi druk) Warunek mięty (9,8) jest dodatni + 7,3%. Niewiele jest to, że ten powrót jest, tah #22 Pierwszy druk. Pierwszy wydruk ma negatywne -25,3% ROI. Oczywiście druk ma swoje zalety.

Spójrz na całkowicie niesamowity Hulk #22 (drugi druk) jako realne alternatywne dla kosztownego pierwszego wydruku. Drugi wydruk wygląda dokładnie jak pierwszy druk, z wyjątkiem drugiego wydruku, który nie ma niebieskiego liter, a nie zielony. Wiele osób popełniło błąd zakupu drugiego wydruków, a także wierząc, że były to pierwsze wydruki. Nie idź na nas, jeśli masz drugi druk, możliwości, że nadal masz pieniądze, ponieważ drugie wydruki rosną z pozytywnym zwrotem. Pamiętaj, że czas jest kluczowy, nie patrz tylko na pozorne rzeczy; W niektórych przypadkach musisz przewrócić kilka skał lub w sytuacji w Hulks.

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Czy czas rynku ma znaczenie dla nowych kolekcjonerów? Czas na rynku jest zdaniem inwestycji wykorzystywanym na wielu różnych klasach posiadania, w tym komiksach! Porozmawiajmy o terminu rynku komiksów, a także o tym, czy wymagasz zainteresowania się tym jako nowym kolekcjonerem. Kiedy dotyczy inwestowania w komiksy, a nawet po prostu zbieranie…
9 maja 2021in „Komiks zbierający 101”

Inwestowanie wartości komiksu vs Spekulacje. Co jeśli mniejsze powrót z czasem naprawdę pokonały krótkoterminowe zwroty przypuszczenia, a także straty? Jest to hipoteza inwestowania wartości, sprawdzona, aby odkryć więcej! Kiedy dotyczy inwestowania na giełdzie, wielu menedżerów pieniędzy…
2 marca 2021in „komiks zbierający 101”

Jaki jest najlepszy problem inwestycyjny? Shazam #1? Thor #337? Chcę spojrzeć na kilka książek, które mają potencjalną, aby wysadzić na wyższy poziom. Czy to może być shazam#1? Thor #337? Niepokoi, która książka ma największą perspektywę? Spekulowanie komiksów jest obecnie najwyższe w historii, ponieważ książki wzbogacają wartość…
16 lipca 2021 w „komiksach”