wydanie medialne-Bestselling New York Times, Mark Millar (Kingsman: The Secret Service, Kick-Ass, Legacy’s Legacy). Artysta Rafael Albuquerque (amerykański wampir) na zupełnie nową serię pełną serca i dramatu w Hucku. Po raz pierwszy ogłoszona na Image Expo, nowa seria zostanie uruchomiona z Image Comics w listopadzie.
„Nawet w roku, w którym miałem Kingsmana: The Secret Service, myślę, że jest to projekt, z którego jestem najbardziej podekscytowany. Nie mogłem przestać tego pisać i po prostu zakochałem się w postaci, która jest inna niż wszystko, co kiedykolwiek napisałem, i wszystko, co widziałem wcześniej w komiksie – powiedział Millar. „Myślę, że ludzie oszaleją za tym i mając Rafaela w sztuce, po prostu zmusił dla mnie całość. Myślę, że to najlepsza sztuka w jego karierze i żałuję, że nie było już teraz, aby ludzie mogli zobaczyć magię, którą pracuje ”.

Albuquerque dodał: „Praca nad Huckiem to coś więcej niż możliwość współpracy z jednym z moich ulubionych pisarzy, jest to również szansa na ponowne powrót do jakiegoś wewnętrznego dziecka, które nadal kocha proste, ale silne i znaczące historie i ostatecznie sprawiło, że wpadłem w biznes komiksowy. To sprawiło, że odkryłem pozytywną i optymistyczną stronę mojej sztuki, która przez jakiś czas śpiła, i było to zdecydowanie niesamowite doświadczenie ”.

Huck nr 1 rozgrywa się w cichym amerykańskim mieście, w którym Huck używa swoich specjalnych prezentów, aby każdego dnia robić dobry uczynek. Jego sąsiedzi zwracają przysługę, utrzymując jego umiejętności w tajemnicy. Ale kiedy nowicjusz ostrzega media, wybucha burza ognia, wysyłając Hucka na przygodę, która wszystko zmieni i pokaże mu, skąd pochodzi.

Ta nowa seria przedstawia komiks w przeciwieństwie do wszystkiego, co czytałeś wcześniej i zawiera dobrej okładki filmowej Rafaela Albuquerque.

Huck #1 (Diamond Code SEP150568) trafi do sklepów w środę, 18 listopada. Okładka wariantu filmu Albuquerque można zamówić z kodem diamentowym w SEP150569. Ostatni termin odcięcia zamówienia upływa poniedziałek, 26 października.

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Klub nocny z udziałem nastoletniego wampirynowego Millar i artysta Juanan Ramírez wprowadzi w grudniu klub nocny nisko nieco wampirów. Po komunikacie prasowym: Wydanie medialne-bestsellerowy pisarz Mark Millar (The Magic Order, Kingsman: The Secret Service) i ulubieńca fanów artysta Juanan Ramírez oferują nową serię dla czytelników, aby zatopić zęby…
14 września 2022in „Comiclist”

Najpierw spójrz na Magic Order 2 #1 z Image Comicsa Turf War wśród czarodziejów wybucha w tym pierwszym spojrzeniu na Magic Order 2 #1. Komunikat prasowy: Wydanie medialne-bestsellerowy pisarz i producent Mark Millar (dziedzictwo Jupitera, Kingsman: The Secret Service) powraca do magicznego świata, który stworzył jako seria Netflix na żywo, aby wydać…
15 lipca 2021 r. „Comiclist”

Świętuj Millar Day podczas premiery wydania Jupiter’s Legacy Volume 2Media – z okazji uruchomienia Legacy Jupiter, t. 2 #1-Zupełnie nowa, oszałamiająca historia do uznanej krytycznie bestsellerowej serii Marka Millar (Kingsman: The Secret Service, Cesarzowa, Huck, Chrononauts, Wanted) i Frank Q…
21 maja 2016 w „Komiksach”