, kto będzie złoczyńcą MCU Great Four? Podczas gdy wielu kolekcjonerów przybiera bramkę zarówno w Doom, jak i Galactus, miej oczy na twórcy.

Kiedy dotyczy wariantów Marvela, wielka czwórka praktycznie opracowała koncepcję. Z czasem zapuszczali się, biorąc pod uwagę, że epoka srebrna przed wejściem do multiwersum. Widzieliśmy mnóstwo różnic na stronach FF. Reed Richards ma tak wiele wariantów, że opracowali własny zespół, Radę Reeds, jednak jego fascynującą naprzemienną jest twórca.

Twórcą jest złe trzciny Richards z Ziemi-1610, w przeciwnym razie rozumiany jako najwyższy wszechświat Marvela. Nowotoką wielkie cztery film z 2015 r. Był luźno oparty na najwyższym FF, a Reed został przedstawiony przez Milesa Tellera. Jeśli Marvel Studios pójdzie na trasę twórcy, może to stworzyć coś, czego nigdy nie widziano w filmie FF. Potencjalnie kasjer może zagrać w nikczemne Mister Fantastyczne. To sprawi, że film „15 FF FF jego historia”, a także warto zapewnić drugi zegarek. Dałoby to również powód do zebrania tych najwyższych problemów FF.

Ultimate Great Four #1

Po raz pierwszy zadowoliliśmy przyszłego producenta, był odpowiednio w najwyższym FF nr 1. Oczywiście goście nie rozumieli, że ta wersja Reeda ostatecznie zmieni złego mózgu. Z drugiej strony, to sprawiło, że najwyższy świat był świetną zabawą; Umożliwiło to całkowite skręty o 180 stopni dla tradycyjnych znaków.

Podobnie jak wiele najwyższych komiksów, UFF #1 jest całkowicie pomijany. W tym roku w Internecie oferowano tylko jedną ocenę 9,8 oferowaną w Internecie, a także w styczniu za 46 USD. Koszty były wyższe w ubiegłym roku, kiedy sprzedaż w październiku przyniosła 140 USD, a grudzień, jeszcze jeden wybrał 81 USD.

Ultimate Doom #4

W najwyższym wszechświecie Reed Richards skręcił w kierunku ciemnej strony, a także ostatecznie był twórcą. Podczas gdy pierwszym pojawieniem się najwyższego pana wielkiego byłoby również debiut twórcy, najwyższa zagłada nr 4 ma miejsce, gdy naprawdę był nikczemnym trzciną. Tutaj Johnny Storm spala część twarzy Reeda, a także to zniekształcenie spowodowałoby wyjątkowy wygląd producenta, który przypomina lekarz.

Jeśli budujesz zestaw twórców, musi to być na liście. Nie ma stopniowanej sprzedaży, jednak surowa kopia przyniosła 10,99 USD 2 maja.

Ultimate Comics: The Ultimates #2

Cykl został zakończony w tym problemie z 2011 roku. Przejście z Wielkiej Osoby Reed Richards do Evil Maker w Ultimates #2. Po oparzeniach z ludzkiej pochodni, Mister Great formalnie uczestniczył jako twórca, nazwa, która pozostałaby od tego momentu. Nawet po tym, jak pokazał się na Ziemi-616, pseudonim pomógłby oddzielić go od tradycyjnego Reeda Richardsa.

Producent został pokonany wcześniej, jednak wrócił tutaj, wyprodukował miasto, a także poprowadził armię nadludzkich o nazwie Kids of Tomorrow. Podczas uwięzienia w strefie N, Reed spędził 1000 lat w dalekiej przyszłości, jednak jego moce powstrzymywały go przed starzeniem się. To również, gdy dostał hełm inspirowany ksenomorfem, ponieważ faktycznie rozciągnął głowę, aby mózg powiększyć się.

Ponownie, jest jeszcze jeden dodatek do kolekcji producenta, które możesz odkryć w koszu dolara. Nie ma stopniowanej sprzedaży, a także surowe kopie za mniej niż 5 USD w serwisie eBay.

Gwiazda w tworzeniu

Marvel Studios może mieć następnego ważnego złoczyńcy na rękach. Miles Teller jako twórca sieją spustoszenie w MCU, byłby magiczny. Może być odpowiedzią Marvela na Lexa Luthora, jednak zamiast skupiać się na jednym bohaterze, twórca może stanowić zagrożenie dla nich wszystkich.

Chcesz o wiele więcej świetnych czterech specyfikacji?

Niedrogi świetna czwórka: Mister Fantastic

Niedrogie wielka czwórka: Johnny Storm

Podgląd komiki: Nowa świetna czwórka nr 2 (z 5)

*Wszelkie postrzegane zalecenia inwestycyjne dotyczą pisarza niezależnego bloga, a także nie reprezentują zaleceń w imieniu GoCollect.

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest1

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Niedrogie wielka czwórka: Mister Fantastics We nie może mieć wielkiej czterech przypuszczeń bez uznania kamienia węgielnego zespołu, Mister Fantastic, a także tutaj są trzy tajemnice z potencjałem inwestycyjnym. Dla postaci, która była jednym z nosicieli flag Marvel Comics, biorąc pod uwagę, że jego powstanie trudno jest uwierzyć, że pan Great nigdy nie miał komiksu solo. W…
20 lipca 2022in „Komiksy”

Światło w wieku brązu wielkie cztery z wielkim czterema filmem przychodzącym, fala zbierająca dla ich tajemnic epoki srebrnej wzrosła do poziomów tsunami. Jeśli wierzysz, że przegapiłeś łódź, masz szczęście, ponieważ wielka czwórka Ery Brązowej ma potencjalną perspektywę poważnych zysków. Gdy tylko Disney zaczął rozmawiać o zakupie…
27 sierpnia 2021in „Komiksy”

Niedrogie, wielka czwórka: niewykrywalna kobieta Niewykrywalna dama może być gwiazdą wielkiej czwórki, gdy nadejdzie film, a także to musiałeś śledzić jej Cnull