– pisarz Joshua Williamson (Ghosted, Birthright) i artysta Mike Henderson (Venom, Carnage) uruchomi nowy łuk w swoim hicie Horror Series Nailbiter W listopadzie.
Wcześniej w Nailbiter agent NSA Nicholas Finch znalazł się w tajemnicy Buckaroo w stanie Oregon, gdzie odrodziło szesnaście najbogatszych seryjnych zabójców na świecie, tylko po to, by znaleźć jego kolegę okaleczonego, a zatem nie mógł podzielić się swoją teorią. Jedyną osobą, która wydawała się zdolna rzucić światło na tę mroczną tajemnicę, był sam potworny paznokcie – a Finch jest człowiekiem, który wie, jak ludzie rozmawiali.

W Nailbiter #17 wydaje się, że w mieście jest nowy seryjny zabójca.

„Nailbiter #17 to początek zupełnie nowej historii, która popycha tajemnicę do przodu na wielki sposób. Finch, Crane, Barker, Alice, Warren i Carroll poniosły ciężkie straty w ostatnim łuku i rozproszyli się ” – powiedział Williamson. „Ten łuk nazwieliśmy„ Diabeł poszedł do Gruzji ”i podkreśla nowego seryjnego zabójcę! Brutalna i szalona seryjna zabójca jest na wolności w Atlancie w stanie Georgia… Czy zabójca z Buckaroo? Czy to nowy buckaroo rzeźnik? ” Dodał: „I ten łuk rozpoczyna się prawdopodobnie naszą wieloma gwałtownymi i przerażającymi sceną! Cały ten łuk buduje coś znaczącego w paznokci. ”

„W końcu wróciliśmy do krwawej tajemnicy Warrena, a Crane idzie samotnego strażnika w mieście Buckaroo, gdy Finch nie ma” – powiedział Henderson. „To prawdopodobnie nasza najśmielsza historia, a jeśli nawet jeden czytelnik wiąże się lub mówi„ EW ”na głos tak samo jak podczas rysowania, oznaczę to jako zwycięstwo. I dopiero zaczynamy ”.

Nailbiter #17 (Diamond Code SEP150511) trafia do sklepów w środę, 4 listopada. Ostateczny termin odcięcia dla sprzedawców to poniedziałek, 12 października.

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Preview Comiclist: Wydanie paznokci nr 21Media – pisarz Joshua Williamson (prawo do urodzenia) i artysta Mike Henderson (Venom, Carnage) wprowadzą nowy łuk w swoim hitowym serii Horror Wailbiter w maju. Wcześniej w Nailbiter agent NSA Nicholas Finch znalazł się w…
24 marca 2016 r. „Komiksy”

Nailbiter wyjątkowo i niesamowicie bada zwolnienie seryjne MillersMedia – co jeśli ktoś z twojego rodzinnego miasta [okazał się] seryjnym zabójcą? Co jeśli to zrobiło szesnaście osób? Joshua Williamson (duchy, maski i gangsterzy, kapitan Midnight) i artysta Mike Henderson (maski i gangsterzy, Venom, TMNT) będą…
12 lutego 2014in „Komiksy”

Pierwsze spojrzenie na Nailbiter Tom 1: Będzie wydawanie Bloodmedia – z zewnątrz Buckaroo, Oregon wydaje się wspólnym małym miasteczkiem, ale jest coś, co czyni go niezwykłym. Ustawienie Nailbiter autorstwa Joshua Williamson (Ghosted) i Mike Henderson (Masks and Mobsters), nowa powieść graficzna…
5 września 2014in „Komiksy”