• Ten post został złożony pod:

  Najważniejsze informacje o stronie głównej,
  Wywiady i kolumny,
  Wiadomości z sklepu detalicznego Westfield

  *Fani pięknej grafiki Sottie Young na temat adaptacji Marvela Oz będą chcieli sprawdzić jego wspólne szkicowce z innym artystą Scottem Morse. Sottie zajmuje się Harrym Potterem i Star Wars są niesamowite! Marvel, zdobądź prawa do pana Younga do dostosowania książek Pottera cokolwiek potrzeba!

  *Długo zruj Jhonen Vasquez Everything Everything można pokonać nową edycję w twardej oprawie w tym roku w większym formacie 6 x 5 i nowej okładce.

  *DC/Vertigo opublikowało pełną zawartość swoich nowych niezwykłych przygodów, które pojawią się pod koniec maja. Oprócz okładek Paula Pope’a i Marka Buckinghama, 80-stronicowa antologia obejmie pierwszy rozdział Spacemana, nadchodząca nowa seria zespołu 100 Bullets Briana Azzarello i Eduardo Risso.

  *Bryan Fuller, deweloper krótkotrwałego serialu telewizyjnego ABC Network Pushing Daisies, wydał po raz pierwszy na proponowanej 12-problemowej serii komiksów, która powiąza fabuły programu.

  *Brian Michael Bendis został ogłoszony pisarzem nadchodzącej, całkowicie darmowej gry Marvela w odtwarzaniu ról MMO.

  *Nie jest niczym niezwykłym w przypadku dużych budżetowych filmów letnich, ale Warner wykonuje 9 milionów dolarów w dodatkowej pracy FX na swoim filmie Green Lantern, półtora miesiąca przed jego wydaniem.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Ta publikacja jest złożona w ramach:

  Najważniejsze informacje o stronie głównej,
  Wywiady, a także kolumny,
  Wiadomości z sklepu detalicznego Westfield

  *George Takei, pan Sulu z Fan Star Trip będzie gościnnie w listopadzie Kevina Kellera #6 od Archie Comics. Nie ma raczej wartości wstrząsu, w którym Punisher pojawił się w Riverdale, jednak jest to całkiem fajne.

  *DC Entertainment ogłosiło w czwartek, 19 lipca, gdy Dark Knight powstaje dzień, aby świętować otwarcie ostatniego otwarcia filmu Batophera Nolana w kinach, a także IMAX ® w piątek, 20 lipca. Fani, którzy udają się do regionalnego sprzedawcy komiksów w komiksie. 19 lipca otrzyma bezpłatną, specjalną edycję komiksową zawierającą szereg specjalnych zapowiedzi prezentowanych, a także nadchodzących komiksów Batmana, a także powieści graficznych, a także przycisków Batmana na podstawie pierwszej, najwyżej obsługiwanej.

  *Ed Brubaker ustąpi jako pisarz Captain America z problemem nr 19, jednak będzie kontynuował Winter Soldier w najbliższej przyszłości.

  *DC wreszcie wypuszcza Doc Savage #18, ostateczny problem, a także drugą część 2-częściowej historii, która nigdy nie widziała światła dnia, kiedy DC wyciągnęło wtyczkę na linii miazgi pierwszej fali w zeszłym roku. Problem jest jednak oferowany tylko do pobierania cyfrowego. Hej, przynajmniej możesz to sprawdzić!

  *Mimo że w tym tygodniu odkrywa Alana Moore’a, który ukończył swój najnowszy projekt Gentlemen League of Extordinary Gentlemen, już ujawnił nowy na 2013 rok o nazwie Nemo: Heart of Ice, z udziałem Pirate Jenny.

  *Nigdy więcej Akbar, a także Jeffa! Matt Groening postanowił zakończyć swoje życie w Hell Comic Strip po 30 latach.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.