Tym, że ludzie w Action Lab Home Entertainment dostarczyli Comiclist do pozyskiwania komiksów, a także innych produktów zawartych w zapoznań z października 2015 r., Zorganizowanym na wysyłkę od grudnia 2015 r.

Archon: Battle of the Dragon #5

Pisarz: John J. Perez
Nazwa artysty: Marco MacCagni, Bobby Hernandez, Angela Fato
Okładka: Marco MacCagni

Gareth powinien przywołać wnętrzności, aby stłumić furię nieokiełznanej bestii, podczas gdy Cayde i Rycerz chronią niewinnych przed tym samym skrzydlonym koszmarem. Złowrogowy czarny kompleks ma swoje wszechstronne oko na cudownych istotach na całym świecie, ale widmo starożytnego zła grozi pochłonięciem ich wszystkich.

32 PGS./ Teen / FC 3,99 USD (Reg.)

Bigfoot: Sword of the Earthman #1

Pisarz: Josh S. Henaman
Nazwa artysty: Andy Taylor, a także Tamra Bonvillain
Okładka (y): Andy Taylor, a także Tamra Bonvillain

Legendarna saga zaczyna się! Wysokie doświadczenie w odległym świecie dinozaurów, watażków, królestw, a także czarów, w których legendarny Bigfoot na Ziemi odkrywa się w bitwie o pokonanie bezwzględnego cesarza barbarzyńskiej planety! Umierający świat potrzebował bohatera… to, co dostali, to Sasquatch!

32 PGS./ Teen / FC 3,99 USD (Reg.)

Cyrus Perkins, a także Haunted Taxi Cab nr 3

Pisarz: Dave Dwonch
Nazwa artysty: Anna Lencioni
Okładka: Anna Lencioni

Cyrus jest na dobrej drodze do rozwiązania morderstwa Michaela, jednak na drodze jest nieprzewidziana krzywa. Zabójca go poluje, a śmierć z pewnością nastąpi.

32 PGS./ Teen / FC 3,99 USD (Reg.)

The F1rst Hero: Fight for Your Life TPB

Pisarz: Anthony Ruttgaizer
Nazwa artysty: Danny Zabbal (ART), Fred C Stresing (litery/kolory)
Okładka: Danny Zabbal

Jake Roth wciąż próbuje utrzymać swoje nowe moce sztuczki, jednak gdy stary kumpel pojawia się pojawia się, Jake zostaje wciągnięty w bezpośredni spór z mafii Philly, która ma własny egzekwator pozostawowy: trójstronne urządzenie walczące o nazwie Odinson!

Czy rząd rządowy może być daleko w tyle? Kule latają, a także ciała jesienią, gdy trwa doświadczenie pierwszego bohatera!

128 PGS./ Teen / FC 14,99 USD

Hero Cats: Midnight nad wybitnym miastem nr 2

Pisarz: Kyle Puttkammer
Nazwa artysty: Alex Ogle

Tyraniczny Król Wrony nadal trudno sobie wyobrazić naszego nieustraszonego bohatera. Czy północ może obrócić stoły, a także zaatakować jego królestwo? Z Belle i Ro

32 PGS./ w każdym wieku / FC 3,99 USD (Reg.)

Jeszcze jedna owca #2

Pisarz (y): Mat HeagerTy
Nazwa artysty: JD Faith
Kolorysta: Paul John Little
Cover Artist (y): JD Faith
Wariant okładki: JD Faith

Science science science science sześćdziesiątych trwają! Banning, a także jego nowi kumple potykają się na Lam, podczas gdy tajemnicza firma Les Cordes jest zgodna z każdym ruchem. Ponadto, podnoszące ziemię eksplozje, niezwykłe, bardzo moce, a także pościgi pojazdów o dużej prędkości!

32 PGS./ Teen / FC 3,99 USD (Reg.) 4,99 USD (Var.)

Nutmeg, późna jesień: Brownie Points TPB

Pisarz: James F. Wright
Nazwa artysty: Jackie Crofts (ART), Josh Eckert (kolory, napis)
Okładka: Jackie Crofts

Tom. 2 „Późna jesień: Brownie Points” zbiera problemy 4-6 gałki muszkatołowej, ponieważ Poppy i Cassia zabierają się do swojej działalności karnej z Brownie z Gusto. Uderzają się z rywalizującym szafranem, jednak kłopoty warzyły się w rodzaju nastoletnich detektywów Ginger, a także anyżu. Najważniejszą przeszkodą może być sama mak. Zbiera gałkę muszkatołową 4-6

96 PGS./ Teen / FC 11,99 USD (Reg.)

Princiless: Zrób sobie #0

Pisarz: Jeremy Whitley
Nazwa artysty: Alex Smith
Okładka: Alex Smith

Początek nowego rozdziału dla Prinimless! Adrienne, a także Bedelia sprawdzili dwie siostry Adrienne z listy, a także mają trzy więcej delegowanych rat. Jednak w niektórych przypadkach najtrudniejsze walki nie mają żadnych potworów, jednak ze sobą. Adrienne ma na koniec problem z problemem, z którym miała trudności od dłuższego czasu.

32 PGS./ Teen / FC 3,99 USD (Reg.)

Princiless: Raven, The Pirate Princess #6

Pisarz: Jeremy Whitley
Nazwa artysty: Rosy Higgins, Ted Brandt
Okładka (s): Rosy Higgins, Ted Brandt

Raven, a także jej zespół są teraz w Pirate Country, a także przygotowuje się do przeglądania swoich braci. Jednak kiedy ich pierwszy zatrzymanie informacji i zapasów okazuje się znacznie bardziej szkodliwa, niż się spodziewają, mogą nawet nie zejść z wyspy żywy! Wariant pokrywa ograniczona do 2000 egzemplarzy!

32 PGS./ w każdym wieku / FC 3,99 USD (Reg.)

Venture #4

Pisarz: Jay Faerber
Nazwa artysty: Jamal Igle (Penciller/ Inker), Jim Valentino,
Steve Walker (artyści), Sébastien Lamiand (kolorysta)
Okładka: Jamal IGnullnull