Po miesiącach spekulacji, kontemplacji, a także konsternacji, mamy najbardziej renomowany dowód na to, że kierunek, w którym Marvel planuje zabrać z kolejnym głównym złoczyńcą w MCU. Termin donosił 14 września, że ​​Jonathan Majors (z Fame Country Fame) został obsadzony, aby zagrać Kang The Conqueror w następnym filmie Ant-Mana, obecnie bez daty premiery.

Zanim sprawdziłeś ten blog, prawdopodobnie nie ma żadnej możliwej do przyjęcia porady, którą mogę ci udzielić. Chyba że lubisz ustawiać rekordy większości pieniędzy wydanych na określony komiks. Do południa 14 września widziałem już niską stopień kopii CGC pierwszego występu Kanga w ofercie eBay za 100 USD w porównaniu z uczciwą wartością rynkową. utrzymanie tego z pewnością jest początkiem.

W przypadku dużego złoczyńcy Marvela Kang od dłuższego czasu przegląda MCU Rumor Mill. Teraz, gdy jest to pełne gotowanie, powinniśmy ponownie uczyć się, kim jest Kang. Dokładnie jak on kształtuje wszechświat Marvela?

Historia Kang

Być może bardziej niż jakikolwiek inny złoczyńca, historia Kanga jest zarówno długą, jak i krętą drogą. Kiedy usłyszysz odniesienia do Nathaniela Richardsa, Ramy-Tut, Kang, Immortus lub Iron Lad, wszyscy w pewnym momencie lub jednym były dokładnie tym samym charakterem.

Każdy z nich ma swoje klucze. Skoncentruję się na przypuszczeniu trzech najwybitniejszych problemów pochodzenia kang w naszej branży.

Fantastyczna czwórka #19

Pierwszy pojawienie się Kang jest naprawdę nieco wątpliwym tematem, a trzy różne problemy stawiają własne roszczenie ubezpieczeniowe jako „pierwszy” wygląd zdobywcy.

Fantastic Four #19 to rozstrzygający pierwszy występ (w komiksach) faraona Rama-Tut, znanego również jako Nathaniel Richards. (Odkryjesz, że w tej historii będzie wiele Akas). Richards pochodzi z XIV wieku, a także podróżował w czasie do starożytnego Egiptu po odtworzeniu czasu. Po utknięciu tam, był w stanie online jako pseudo-bóg ze względu na jego zrozumienie rzeczy w przyszłości.

FF4 spotyka go w Egipcie po tym, jak wykorzystał czas dr Dooma, aby wrócić, a także przeglądać materiały, które Nathaniel Richards przyniósł z przyszłości, która może zaradzić ślepotę. Nasi bohaterowie zostali zniewoleni przez pewien czas, jednak ostatecznie są w stanie uciec, jednak nie mogą przywrócić lekarstwa na ślepotę.

To opowiadanie historii wczesnej epoki srebrnej. olej to.

W przypadku wyjątkowo wczesnej książki FF4 (lipiec 1963 r.) Ta książka miała niezwykle rozsądną wartość rynkową. W połowie września możesz nawet uzyskać CGC 9,0 za około 1200 USD. Najnowsza kopia CGC 6.0 w naszej bazie danych oferowana w maju za mniej niż 500 USD.

Od tego czasu jednak koszty wzrosły, zgodnie z oczekiwaniami. Najbardziej ekstremalnym przykładem, jaki widziałem, była niedawna sprzedaż eBay CGC 8.0. Zanim pojawiły się wiadomości o Kang, FMV wyniosła 600 USD, a także sprzedaż 14 września za 1199 USD. Surowe kopie oceniane VG odlatują z półek na eBayu za około 200 USD. Dokładnie ta sama książka może być za 100 USD lub mniej w kwietniu.

Avengers #8

Na pierwszej stronie Avengers #8 gang został wezwany przez Pentagon, aby zbadać wyjątkowy obserwacja obcych. Kiedy przybywają, witają je zarozumiały, fioletowo-zielony super-gatunki, określające jego nazwisko, Kang The Cuberor.

Pomiędzy bitwami Kang z jakiegoś powodu postanawia powiedzieć Avengers swoją historię, że jest on podróżnikiem w czasie, który wykorzystywał rządzenie w starożytnym Egipcie faraona Rama-Tut. Kiedy faraon wreszcie odbudował swoją maszynę, aby przygotować się do powrotu do 3000 roku, przesadził o 1000 lat. Jakoś skończyło się w 4000 roku.

Rok 4000 na Ziemi jest opustoszałym pustkowiem rządzonym przez barbarzyńców, więc nie odkrywając nic wartościowego do podbicia, Rama-Tut wybiera przypadkowy rok od XX wieku do podróży, deklarując, że będzie ostatecznym władcą tego stulecia. Tym razem nie przekracza go o tysiąc lat.

Avengers walczą, a także ostatecznie wyrzucają Kanga z Ziemi po kilku żmudnych rozmowach na temat kapsułek opartych na kwasach rozpuszczalników. Zdecydowanie nie jest to ostatni raz, kiedy słyszymy od Kanga zdobywcy.

Ten problem jest nieco bardziej kosztowny niż wielki czwórka #19. Okolica rozstrzygnęła ten problem jako rozstrzygający pierwszy wygląd Kanga (i technicznie tak jest), a także pokazuje to koszty. Pre-MCU News, ta książka wynosiła około 2000 USD za CGC 9,0, a także 600 USD za kopię CGC 6.0.

W czasach, odkąd pojawiły się wiadomości, zauważyliśmy tutaj ekstremalne zwiększenie kosztów. Wyświetl A: Kopia CGC 6.5 oferowana za 925 USD, gdy przed połową września była tylko jedna zarejestrowana sprzedaż w historii.

Avengers #10

W Avengers #10 widzimy, jak tajemnicza postać pojawia się w satysfakcji między Baronem Zemo, a także karzem. Szybko rozpoznają swoją wspólną pogardę dla Avengers, a także zaczynają pisać przeciwko nim. Seria wydarzeń prowadzi do porwania grupy Ricka Jonesanull