, że ludzie z Aspen Comics dostarczyli Comiclist do zabiegów o komiksy i inne produkty przedstawione w zapowiedziach z kwietnia 2018 r., Zaplanowane na wysyłkę od czerwca 2018 r.

Fathom Primer 2018

Michael Turner; Różne – historia / Michael Turner; Różne – sztuka

Świętuj 15-lecie Aspen z 25-centowymi problemami podkładowymi!

Zarówno nowi czytelnicy, jak i fani mogą znaleźć wszystko, co powinni wiedzieć o flagowym tytule Aspena w nowym wydaniu Michaela Turnera z okazji 15 -lecia! Podróż pod powierzchnią z Aspenem Matthewsem i inspirującym światem Niebieskiego ponownie i sprawdź nigdy wcześniej o komentarzach, sztuce i tajemnicach deweloperów w oczekiwaniu na tom 7 i więcej… wszystko tylko za jedną czwartą! Te problemy z podkładem edycji rocznicowej Aspen są idealnym komplementem, aby odkryć znacznie więcej na temat nadchodzącego listy nowych i powracających tytułów Aspen!

Fathom Primer 2018 jest w sklepach 20 czerwca 2018 r.!
FC 24 strony .25c

Fathom Vol 7 #1

Ron Marz – Story / Siya Oum – Art / Peter Steigerwald – Kolory

Najlepiej sprzedający się tytuł roku w 1998 roku obchodzi 20 lat w 2018 roku!

Ta zupełnie nowa przygoda dla wybitnego bohatera Aspena widzi jej próbę poruszania się w ciągle zmieniającym się świecie, w którym niebieski są nie tylko obecne nad powierzchnią-ale wykorzystywane w nowy i szkodliwy sposób. Kiedy rywalizujący naród stanów decyduje się przejąć kontrolę nad globalnym krajobrazem, wykorzystując siłę niebieskiego, Aspen Matthews odkrywa, że nowy przeciwnik zmartwychwstał, aby zakwestionować pogląd, że jest najpotężniejszą osobą na planecie – i ludzkości może ponieść konsekwencje!

Flagowy tytuł Michaela Turnera i Aspen Comics upamiętnia jego przełomowe dwadzieścia lat, ponieważ debiut w Grand Fashion! Superstar Creative Team of Ron Marz (Green Lantern, Witchblade) i Siya Oum (Lola Xoxo) są na pokładzie, aby dostarczyć Fathom, a znana bohaterka Aspen Matthews, zarówno czytelnikom, jak i wiernych fanów!

Fathom Vol 7 #1 jest w sklepach 20 czerwca 2018 r.!
FC 32 strony 3,99 USD

Michael Turner Legacy

Michael Turner; Różne – historia / Michael Turner; Różne – sztuka

Ta specjalna 10 -lecia wydania hołdu edycji rocznicy świętuje życie i dziedzictwo założyciela Aspena, The Late, Great Michael Turner!

Od jego przełomowych dzieł Fathom i Soulfire, po wielokrotnie nagradzany bieg w DC Comics i wielu znanych okładkach Marvela, zawód i życie supergwiazda Michaela Turnera obejmowały fantastyczną podróż, którą zarówno fani, jak i czytelnicy mogą teraz świętować dzięki temu fantastycznemu specjalnemu! Ten problem z dziedzictwem rejestruje wszystko, co kiedykolwiek będziesz musiał wiedzieć o Turnerze, oprócz rzadkich zdjęć i dzieł sztuki z jego kariery, specjalnych wspomnień kolegów i wiele, wiele więcej!

Wszystkie wpływy netto z tego problemu hołdu zostaną przekazane American Cancer Society.

Michael Turner Legacy jest w sklepach 27 czerwca 2018 r.!
FC 48 stron 5,99 USD

Przebudzone niebo #0

Frank Mastromauro – Story / Marco Lorenzana – sztuka / sprawiedliwość – kolory

Nowy świat lotu przygotowuje się do szturmowania wszechświata Aspen!

W gotyckiej dzielnicy Barcelony w Hiszpanii ukryty naukowiec odkrywa, że posiadające ważne dane, które mogą zmienić świat, ma szkodliwą cenę. Jednak może być zbyt późno, aby uciec przed mocą, które przybywają do zebrania! Tymczasem po drugiej stronie świata kochająca rodzina podmiejska dokonuje podobnego odkrycia, że świat jest z pewnością znacznie mniejszy niż się wydaje, i nikt nie jest bezpieczny!

Nie przegap ekscytującego rozdziału otwierającego na najnowszą serię Aspen-Adventure od dewelopera Franka Mastromauro (wzruszonych ramionami, wyprzedzonymi), artystą Marco Lorenzaną i kolorystyczną sprawiedliwością!

Przebudzenie nieba nr 0 jest w sklepach 13 czerwca 2018 r.!
FC 24 strony 1,50 USD

Asystent wykonawczy: Iris Vol 5 #2

Blake Northcott – Story / Donny Tran – Art / Omi Remalante Jr. – Kolory

Hit Aspen Comics Action-Adventure Assassin Series oznacza 10-lecie z zupełnie nowym tomem pulsowym!

Pierwszy projekt Iris i Macka jako zespołu nie idzie zgodnie z planem, ponieważ wybucha chaos, gdy protest staje się śmiertelnie gwałtowny, i powinni improwizować, aby uratować niewinnego (i siebie) od setek uzbrojonych bandytów! Plus, sprawy stają się wybuchowe!

Przyniesiony przez uznanego autora Blake’a Northcott (Fathom Michaela Turnera) ze sztuką przybysza Donny’ego Trana i kolorystę Luisa Guerrero, ten najnowszy 10-lecie 10-lecia Asystent wykonawczego: Iris z pewnością będzie największym tomem!

Asystent wykonawczy: Iris Vol 5 #2 jest w sklepach 20 czerwca 2018 r.!
FC 32 strony 3,99 USD

Portal związany nr 3

Mark Roslan; Gabe Carrasco – Story / Alex Arizmendi – Art / Wes Hartman – Kolory

Ich przyszłość zależy od siebie, ponieważ najnowsza seria hitów Aspen trwa!

Gdy plan cesarza Atilusa zaczyna się rozwijać, Eli, Sybil, Brett i Riley zdają sobie sprawę, że ani Havos, ani Ziemia nie są bezpieczni przed jego uściskiem. Tymczasem Riley wprowadza nowe informacje na temat niezwykłego połączenia obu Wnullnull