Dark Nights: Metal, duże wydarzenie sprzed kilku lat, było szalonym dylematem z siedmioma złymi ludźmi (sześć facet i jedna kobieta). Wiele, co ważne, przedstawił przerażającego złoczyńcę, Batmana, który się śmieje, połączenie Batmana, a także Jokera. Metal był głównie wydarzeniem Batmana, nawet jeśli wydał kilka dużych kawałków z historii. Potem za kulisami miał miejsce wiele. Kolejne ogromne wydarzenie z DC miało wynosić 5 g lub pięć pokoleń. Jednak DC wykorzystał opóźnienia pandemiczne Coronawirusa, aby masowo zrestrukturyzować swoją narrację. Od tego czasu Scott Snyder, a także Dark Nights Grega Cappulo: Metal Miniseries, Death Metal, przeszli z zawartej, samodzielnej kontynuacji wielkiego wydarzenia. Podziękuj Perpetua. Ponieważ po zobaczeniu dokładnie, jak absolutnie Badass Pytanie jest w Death Metal, jestem w serii.

Death Metal trochę pożycza z ostatnich wojny Marvela (ISH)

Na początku był DCU. (Zdjęcie: Dark Nights: Death Metal #1, DC Comics)

Cóż, jeśli to działa, działa, prawda? Jedną z pierwszych rzeczy, które widzimy w Death Metal, najlepiej przed wprowadzeniem pytań Lady jako Królowej Piekła, jest mapa DCU – i tak naprawdę nazywa się to „DCU”. Kiedy znowu, podobnie jak Snyder w metalu, idziemy trochę meta. Jak widać powyżej, świat DCU jest podzielony na szereg sekcji. Mamy megapokolips, jesień kapitana Atomu, Arkham Wasteland, Themyscira: The Hellscape, a także Batle Bat. To jest teraz DCU. Jednak nikt nie pamięta dokładnie, jak to się stało. Pytanie pani ma dokładnie to, jak powstał ten świat, jednak jest głównie w ciemności.

x

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Relacja na żywo
00:00
12:40
12:40

To bardzo pomaga odwiedzającym. Nie sprawdziłem jeszcze roku złoczyńcy. Chciałem poczekać i ocenić omnibus… ale kto rozumie, kiedy to wyjdzie, więc zakładam, że nadrobię zaległości. W każdym razie Snyder nadaje nam kilka zrzutów informacyjnych. Zazwyczaj goście nie lubią zrzutów informacji. W tym przypadku nie tylko jest to pomocne, ale sztuka Greg Capullo sprawia, że ​​wydaje się znacznie bardziej energiczny. a także sztuka może być prawdziwą gwiazdą death metalu.

Sztuka Greg Capullo w death metal strzępi, jak Pytanie Kobieta Łagaska prawdy

Pytanie Pani z łańcuchami łańcuchowej… Każdy młodzież widząc to szybko zaczęło się dojrzewać. (Zdjęcie: Dark Nights: Death Metal, DC Comics)

Komponowanie Scotta Snydera jest doskonałe. Pierwszy problem ma się wiele, a także przejdziemy do kilku z nich. Jednak tak bardzo, jak zachwycałem się historią, sztuka Capullo… święty Barbatos, Batman! Zawsze byłem fanem Capullo, jednak jest coś, co wyróżnia się znacznie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Po pierwsze, jego death metalowa sztuka pokazuje dokładnie, jak bardzo lubi te postacie, pytając wiele z wszystkich. Dwa… jest podekscytowany. Grafika ma szaloną energię. Podobnie jak sztuka jest tak intensywna, istnieje wiele razy, że czują się, jakbyśmy byli w szalonym klifie, jednak następnie odwracamy stronę i kontynuujemy.

W licznych recenzjach komiksowych kolorysty, atramentów, a także literami w niektórych przypadkach nigdy nie otrzymują kredytu. Jestem wyjątkowo winny, że nie zauważam ich wkładu, jednak już nie. Tutaj musimy je utrzymać, ponieważ wszystkie są częścią dokładnie tego, jak działa sztuka. Atramenty Toma Glapiona biorą sztukę Capullo, a także czynią ją odważną. Ponadto kolory FCO Plascencia sprawiają, że sztuka jest żywa. To jest jak święta trójca artystów. Lub w tym przypadku być może bezbożne jest znacznie lepszym terminem. Podobnie jak jeśli nigdy nie wierzyłeś zbyt wiele o liście w komiksie, Tom Napolitano pokazuje, dlaczego powinieneś. Wiele postaci ma swoje własne style bąbelkowe, czcionki, a także kolory. To zespół komiczny w każdym znaczeniu tego słowa.

Death Metal to pytanie Lady… co jest słabą wiadomością dla Batmana, który się śmieje

Prezentowanie… Królowej piekła (dawniej Themyscira). (Zdjęcie: Dark Nights: Death Metal, DC Comics)

Jednym z najważniejszych problemów, z którymi radzili się bohaterowie DCU, ponieważ metal jest to, że Batman, który śmieje się, ma wszystkie umiejętności taktyk Bruce’a Wayne’a, a także wszystkie szalone Jokera. W Death Metal Batman ma wszystkie plany, aby obalić Batmana, który się śmieje. Jest również typem mizoginicznym, w pewnym sensie, w kierunku pytań kobiety. Nie martw się; Nie zamierzam wchodzić w polityczną rant, przynajmniej nie w tym artykule. Kiedy pojawia się Batman, natychmiast zaczyna mówić panią, co ma robić. Jednak znowu Batman, który śmieje się, jest Bruce Wayne, ze świata w mrocznym multiwersum.

Wonder Lady przyjmuje rozkazy Bruce’a, a także zdecydowanie nie spełnia ich. Jest jednak bardzo mądrzejsza niż Batman zapewnia jej ocenę kredytową. Oprócz death metal, usuwa tę pytanie, które pani jest znacznie bardziej inteligentna niż Batman. Ponieważ rozwój„Trinity” – Superman, Batman, a także kobieta pyta – Batman zawsze był „mózgiem” grupy. Snyder właśnie to odwrócił. Wszystkie plany Batmana w Death Metal są złymi koncepcjami, ponieważ, jak podkreśla Diana, wszystko, o czym wierzy, Batman, o którym się śmieje. Poza tym nawet nie rozumiemy pełnego stopnia jego planów. Zamiast tego bierze wodze. Cóż, właściwie w death metal, bardziej przypomina pytanie Lady bierze ściąganie.

Batman, który się śmieje

Może to tylko cecha Bruce’a Wayne’a, jednak wszystkie wersje Batmana podważają Dianę. Nawet Robot Dinosaur Batman. TAk. Jest Robot Dinosaur Batman:

Dun nah dun nah dun nah nah batrex! (Zdjęcie: Dark Nights: Death Metal, DC Comics)

Wonder Lady zawsze była o wiele potężniejszą postacią niż ktokolwiek, za kogo daje jej ocenę kredytową – w tym zarówno kolegów, jak i wrogów. Oprócz tego, gdzie Snyder, a także Capullo zajmują pytanie Lady w Death Metal nr 1, sprawi, że będziesz się kibicować, z trudem łapią się, przekleństwem, a także ponownie ponownie przeczytać stronę, a także ponownie. To typ przynęty, a także przełącznika. Dla wielu Death Metal #1 Snyder, a także Capullo poprowadzili nas do przekonania, że ​​pani Pytanie zaakceptowała jej funkcję w Batman, który śmieje się. My, jako czytelnicy, podważamy ją. Jasne, Batman, który się śmieje, ma wszelkie powody, by sądzić, że ma pytanie pani na smyczy, podobnie jak Harley Quinn, Aquaman, a także Superman. Nauczy się.

Co do diabła jest energia dylematu, a także co właśnie ważne?

Snyder dostaje się naprawdę meta w death metal. Cykl ponownego uruchomienia DC jest teraz rodzajem żart, jednak zaczęli opracowywać z tego historię. Dark Multiverse Assists ustanowił kilka bloków składowych, a także postać Perpetua bardziej utrwala narrację. Co oznacza, że ​​DCU Multiverse został wyprodukowany z ciemnymi energią „kryzysu”? Oprócz tego, że Multiverse zostaje wrzucony do pętli szkód, a także odbudowy? Oznacza to, że zatytułowany jest pierwszy problem, że wszystko ma znaczenie.

Jest wiele do rozpakowania w ciemne noce: death metal, od Swamp Thing (lub tego, co zostało z niego), aby zadać pytanie Lady, która topi jej niezauważalny odrzutowiec. Jest jednak tylko o wiele więcej zabawy. Jeśli uważasz, że siedmiu bólu głowy Batmen było szalonych… Przygotuj się na zaspokojenie reszty ciemnych multiwersów Batmen:

Tylko garstka Batmenów sprawia, że ​​wrogowie spadają. (Zdjęcie: Dark Nights: Death Metal, DC Comics)

(Wyróżniony obraz: Dark Nights: Death Metal, DC Comics)