Pierwszy odcięcie drugiego Xperiment, „Sparks, gdy mój długopis zaczyna się” to czyste szum – krążące linie o kolorowaniu poza linią, twierdzi, że „tutaj, aby ulepszyć rap i uratować świat później” – i to jest Idealne wprowadzenie do tegorocznego modelu Hollywood Flo $$. To jest „Znak znaku dolara dolara/ponieważ zawsze są mi na myśli”.

Być może pamiętasz mój wywiad w styczniu z Houston Houston Hollywood F.L.O.S.S. (Bezbłędne bezprawne, przeciwne sytuacje w stagnacji)), a może fakt, że wybrałem jego mixtape „Art of Fi $ Cal Intelligence” jako szóstego najlepszego albumu 2009. Cóż, w tym roku jest rok floss. Wybuchł, nasycając światem trzema mixtapeami i albumem na iTunes zatytułowanym „House of Dreams”. Więc oczywiste pytanie brzmi: czy może to utrzymać? Odpowiedź brzmi tak.

Zacznijmy od House of Dreams, ponieważ jest to właściwy album. Ma Hypeman Flow Hollywood, którego można się spodziewać, ale są też innowacje takie jak tytułowy utwór, w którym rapuje nad gwizdkami ptaków. Zgadza się, ptaki. słodkie, delikatne ptaki. Ten utwór jest bezpośrednio zestawiony do większości cięć na płycie, które są w większości twarde i agresywne. W rzeczywistości prawie wszystko, co HF wydało w tym roku mocno. Bierze słuchaczy w twarz, przychodząc z surowej agresji – więcej niesamowitych J niż Backpacker. To dla niego nowy dźwięk i, jak powiedziałem, przenika wszystko, co robi w tym roku. Oba jego mieszanki „Xperiment” są pełne jego „twardego” głosu – wydał dwa z nich, próbując „zbudować mój katalog i wyjść z szorstkich wersji pomysłów, które miałem w myślach” – najwyraźniej biorąc lekcje z Lil ” Wayne. Ale jest w tym cholernie dobry i stara się nie stracić swojej zdolności do płynności, na cięciach takich jak „do nowych początków”, a sula perkusyjna prowadzona „Kiedy świat jest przeciwko tobie”. Floss wyraźnie eksperymentuje – nie tylko na dwóch mixtapeach, ale także na albumie House of Dreams. Wykazuje znacznie szerszy zasięg, wykorzystując szeroką gamę uderzeń, tonów i rytmów, i ogólnie sprzedaje się wszechstronności.

Czy każda piosenka w tej lawinach muzyki jest dobra? Nie jestem pewien, czy to ma znaczenie. Nawet sama nici przyznaje, że eksplozja materiału w dwóch mieszankach Xperiment jest całkowicie niefiltrowana – „To od ciebie zależy, który lubisz lub nie lubisz” – mówi. I wyraźnie uratował to, co najlepsze dla swojego albumu – jak powinien. Kto jeszcze w rapie może rymować manekin z Anakinem (Skywalker)? Rozległy słownictwo i słowność Hollywood zapewnia, że ​​jest ciągle zaskakujący, strzela szybko, nigdy nie powtarzając swoich rymów i wersetów.

Z pewnością House of Dreams otrzymuje moją rekomendację. Dobrze nosi swoje wpływy, w tym Outkast, Lupe Fiasco, Jay-Z. . . Jest mądry, zabawny, mądry i chrupiący. Warto zdobyć mixtape Xperiment, ale będziesz chciał wybrać około jednej trzeciej materiału. I o to chodzi – możesz stworzyć własny album!

Idź do iTunes i kup House of Dreams. Wspieraj tego artysty, jeśli wierzysz w przyszłość hip hopu jako coś innego niż naśladowcy.

Najlepsze z Hollywood F.L.O. $. $.

Art lub Fi $ Cal Intelligence. Ta piosenka, tytułowy utwór z jego pierwszego niesamowitego mixtape, jest wyrazem jego filozofii, a także umiejętności.

Art lub Fi $ Cal Intelligence to pięć dolców w Bandcamp i jest warta każdego cholernego dziesięciokrotności. wierzy, że.

Iskrzy, gdy zacznie się mój długopis. Z jego mieszanki X-Periment 2 jest to przykład ostrzejszego przepływu HF, w którym łamie się jak „rap antyhistamina”. Wspaniały przykład jego kreatywnych wyborów słów.

(Zdobądź tutaj cały mixtape.)

Daydreamin-hollywood z Kidd the Great. Przez klasyczny wspólnot Lupe Fiasco HF udowadnia, że ​​nie jest tylko wspaniałym producentem (tworzy większość własnej muzyki) – może też być Jack Beats. Z jego „Prequel” – mixtape przed jego pierwszym właściwym albumem, House of Dreams.

(Zdobądź tutaj cały mixtape.)

Dom snów. „Przemysł zmiażdży twoją duszę, jeśli na to pozwolisz. . . Witamy w House of Dreams ”utwór tytułowy. Wycięcie budynku „chodź dalej”. Superfly.

Zdobądź to na iTunes i wesprzyj ten wspaniały nowy artysta!