– w świecie, w którym najpopularniejsze zabawki dla dzieci oparte są na prawdziwych ludziach, klasa stażystów Ragtag musi sprawdzić, czy są najlepszymi zabawkami Praca, walcząca z dobrymi przyjaciółmi, a także wrogami w Dollington Academy, aby osiągnąć sławę akcji… wszystko, a jednocześnie ma zaledwie 6 cali wysokości.
Toyetica to historia Trixie Tangle, małego uczniem kortu, którego rasa małych ludzi w Internecie wraz z ludźmi w życiu codziennym… pracując, grając, a także wiele, co ważne, lądowanie umów o projektowaniu zabawek. Dzięki idealnemu motywowi, najlepszemu akcesoriom, a także chwytliwej nazwie, stażaci Bittle mogą zdobyć funkcję życia jako wysoce opłacane projekty dla zabawek dla dzieci. Na szczęście dla Trixie została przyjęta do Dollington Academy, najlepszych z najlepszych w szkołach przygotowawczych!

W tomie pierwszym Toyetica Trixie próbuje zaprzyjaźnić się z tajemniczym nowym studentem syreny, Minky Mermille. Tymczasem wszyscy w klasie otrzymują oficjalne akcesoria zabawkowe, jednak praktycznie nikt nie jest zachwycony swoimi wyborami. Trick Trixie, który znalazł z przeszłości szkoły, może być odpowiedzią na problemy wszystkich, jednak z Minky narażającą się na powstrzymanie szkoły, Sweetina walcząc z koniem, a także szkolną altaną, czy Trixie może sprawić, że każda osoba ją wysłuchała?

Jeśli podoba ci się mój kucyk, grawitacja Falls, a także Steven Universe, spodoba ci się przyjaźń, humor i emocje, które ujawnia Toyetica, jak zarówno Trixie, jak i jej dobrzy przyjaciele jednoczą Siły zła, a także technologia mecha rywalizująca z psikusem w ciągu jednego cala od ich małego życia.

Toyetica Tom 1: Najlepsze dla fanów mojego kucyka, Gravity Falls, a także Steven Universe

Pisarz: Marty Legrow
Nazwa artysty: Marty Legrow
Okładka: Marty Legrow
128 PGS./ E / FC
14,99 USD

Co ludzie o Toyetice:

„Jeśli jest jedno słowo, aby wyjaśnić tę serię do tej pory, jest to„ urocze ”. Sprawdzanie tych małych postaci jest raczej szczęściem…” (Uszkodzony nieskończony)

„Jestem dorosłym, tak dobrze, jak do tej pory podoba mi się ta seria”. (Popa)

„… To może być jedna z tych serii, która może skończyć rywalizując z Monster High”.
(Czytanie z pierścieniem lotniczym)
„Toyetica nie dotyczy najlepszego modelu zabawek, księżniczki z milionem akcesoriów, a także kucyka, a także wielkiej atrakcyjności rynkowej”, komentuje pisarz M. Legrow. „Chodzi o inne zabawki, które nie mają błyszczącego opakowania, idealnego motywu, błyszczącego stroju. Oprócz zabawek, które nigdy tak naprawdę nie pragnęły tych rzeczy na początek, ponieważ mają większe marzenia niż to, co świat chce ”. Kontynuuje: „Zawsze czułem, że nie miałbym nic przeciwko umieszczeniu w pudełku, dopóki wybiorę pudełko, wchodzę. To wtedy, gdy inni ludzie wybierają dla mnie, zaczynam wierzyć poza tym . ”

W przedsprzedaży Toyetica Tom 1 z Diamond Product Code OCT71049. Poszukaj go w sklepach z komiksami 6 grudnia 2017 r.

Informacje o Action Lab Entertainment- opracowane w 2010 roku z funkcją łączenia swoich zbiorowych talentów do jednego, potężnego podmiotu, członkowie Action Lab, mają wiele lat w zakresie publikowania multimediów, projektowania, a także biznesu. Ich pierwsze wydanie, złamanie, zostało skutecznie sfinansowane z Kickstarter, a także biorąc pod uwagę, że wtedy kontynuowali swój cel, aby stworzyć rozrywkę o wysokiej jakości i gatunku. Biorąc pod uwagę jego powstawanie, wyróżnienia dla A.L.E nadal rozwijają się na co dzień. Wśród jego o wiele bardziej znanych tytułów są Materiały wiekowe, takie jak Eisner, Glyph, Nominowana seria SHEL DORF Award Prinkless, Incredible (oparta na serialu Nickelodeon), Molly Danger Jamal Igle, artystka/ pisarka Katie Cook’s Gronk (My Bit Pony, najmłodszy sklep zoologiczny) potwornie urocze Vamplets. Dojrzałe odwiedzające Action Lab Strefa Ryzyka Ryzyka Laboratorium Akcja nadal przesuwa kopertę komiksów z tytułami tak różnymi jak Mistrz Puppet Band, a także Dan Mendoza Over the Top Horror-Comedy Zombie Tramp, Vampblade, a także Itty Bitty Bunnies w Rainbow Pixie Candy Land, a także odpowiednie społecznie tytuły, w tym Southern Dog, Kingdom Bum, a także Tomboy M Goodwin.

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Zabawki ożywają w fantastycznym wydaniu Toyeticamedia – w świecie, w którym najpopularniejsze zabawki dla dzieci oparte są na prawdziwych ludziach, klasa stażystów Ragtag musi sprawdzić, czy są najlepszymi zabawkami do pracy, walcząc z dobrymi przyjaciółmi jak Jako wrogowie w Dollington Academy, aby dokonać sławy akcji … wszystko w…
16 czerwca 2017in w „Komiksach”

Podgląd komiksowy: Toyetica tom 1 tpin świat, w którym najpopularniejsze zabawki dla dzieci oparte są na prawdziwych ludziach, klasie stażystów ragtagowychnull