autor: Tomomi Yamashita

Fantazja Shojo o księżniczce, a także jej trującej uzdrowicielki trwa w nietypowy sposób. (Zbadałem tom 1 w zeszłym roku.)

Znaczna część tego postępu dokonuje się z retrospekcją. Młoda Soda, która chce być uczniem Argent, przypomina starszego uzdrowiciela jego młodzieży z księżniczką Primula. Argent nie chce wokół niego żadnej osoby, biorąc pod uwagę, że jest trucizny w dotyku, a także obawia się zranienia kogoś, na czym mu zależy. Soda jest również zabawna dla czytelnika, regularnie mówiąc Argentowi, że jest niewątpliwie jak z księżniczką, niezależnie od jego protestów.

W pierwszej historii uzdrowicielka widzi chorej babci, która ma nieprzewidzianą przyczynę swojej choroby. Byłem zszokowany tym, że temat zajmował się tak brutalnie, jednak jest to znaczne inspirujące działania Primuli w pozostałej części książki. 16-letnia Primula ma wiele wglądu w pomoc w zrozumieniu sody, a także przekonuje argent, że będzie pomoc, a nie przeszkodą.

Później ucieka, by zobaczyć, jak jej ziemia jest tajna, a także odkryć znacznie więcej o swoich ludziach. Pomiędzy przeglądaniem księżniczki, a także widzi, jak zarządza znacznie bardziej normalnym życiem, odkrywamy znacznie więcej o historii Argent, a także motywacji. W historii samotnej młodości księżniczki jest o wiele więcej niespodzianek, a także jej dorastanie. Polityka pałacu odgrywa wyższą rolę, a także widzimy życie, a także charakter Nianny Primuli, damy, która ją zwiększyła.

Bohaterowie są urocze i emocjonalne, nie będąc tak przesadzonym, a także poczucie książki pasuje do niejasno średniowieczne otoczenie. Królestwo staje się o wiele bardziej autentyczne jako miejsce, ponieważ odkrywamy znacznie więcej o wrogach króla, a także o zaangażowanej polityce. Nie zawsze mówimy o tym, co musimy myśleć, co odkryłem odświeżające. Czuję się również przyjemnością z wielu metafor, w tym jedzenia, a także jedzenia.

Ta seria naprawdę się na mnie rośnie. Szkoda, że ​​tomy nie są takie proste do odkrycia – najprawdopodobniej, ponieważ nie byłem wystarczający, aby przestrzegać tej historii. Lekarz dostarczył o wiele więcej informacji na temat trucizn wykorzystywanych w tym tomie.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Tumblr

Powiązane posty:

Apotharius Argentum Tom 1a Księżniczka potrzebuje uzdrowiciela, który okazuje się być młodym dobrym przyjacielem, który był aptekarzem, w Apotharius Argentum przez Tomomi Yamashita. Jest upartym chłopcem, jednak Argent jest facetem, który ją rozumiał. Jest również żywą toksyną, odporną na truciznę, jednak z zabijającym dotykiem. Tego rodzaju…

Apotharius Argentum tom 8argent, królewski apteka, opuścił księżniczkę w Buy, aby szukać lekarstwa na jego stan bycia żywą toksyną. Odkrył proces, który może wyeliminować trucizny z jego ciała, jednak opuszczenie kraju ma najwyższej jakości zdrajcę. Tymczasem księżniczka podróżuje…

Prinless Volume 4: Bądź sobą nr 1-2PRICENT, Comedy Experience Fantasy z inną księżniczką, dotarła do czterech miniserialu, a także okazjonalnego spin-off. Tom 1, Save się, ustanawia przesłankę, jako księżniczka Adrienne, zamiast czekać na uratowanie, ucieka z wieży z pomocą smoków Sparky i…