w celu uczynienia znacznie więcej filmów DVD odpowiednich dla młodych ludzi – ponieważ bez względu na to, jak długo lub często ludzie stwierdzają, że to nieprawda, niektórzy nalegają na uwierzenie, że kreskówki superbohaterów powinny zawsze być w porządku Dla dzieci – DC, a także Warner wydali Batman Unlimited: Monster Mayhem. Jest to kontynuacja Batmana Unlimited: Animal Instyncts, którego nie widziałem, a także powiązanie z linią zabawek, która odpowiada za różne kostiumy, niż się spodziewałem, a także zakres używanych samochodów. W pewnym momencie Batman wysyła wilka robota po furgonetce Jokera z braku wyjaśnionego powodu, jednak istnieje wersja zabawek.

Rozumiem, że chcieli się upewnić, że są na półkach na czas na sezon, jednak w sierpniu jest to trochę dziwne oglądanie halloweenowego programu. Oto czterech głównych bohaterów-Batman, Nightwing, Red Robin, a także ekologiczna strzała-ustanawianie konfliktu:

Głosy są wykonywane przez Rogera Craiga Smitha (Batman), Yuri Lowenthal (Red Robin), Will Friedle (Nightwing), a także Chris Diamantopoulos (Green Arrow).

Jak wyjaśniono, strach na strachu, glinianie, srebrny banshee, a także Solomon Grundy biegają amok w Halloween Night. Okazuje się, że to wszystko jest spiskiem Jokera.

Cyborg (Khary Payton, który również grał wersję Lego, a także postać w nastolatkach!) Podobnie gościnnie:

Dobra opcja, aby uzyskać eksperta ds. Innowacji, ponieważ fabuła Jokera obejmuje wirusa komputerowego.

Jest to dość ogólne, rodzaj rzeczy, których spodziewałbym się, gdyby szef studia poprosił o nową historię Batmana z wieloma postaciami odpowiednimi dla młodszej publiczności. Wspaniałe oferty walk, a także sceny akcji luźno połączone, nieco motywacji poza „dobrymi mężczyznami, a także biednymi facetami”, jednak różne sekwencje mogą odtworzyć kupowane figurki. Animacja jest użyteczna, jednak nic nie uznało mnie za wybitne.

Byłem zaskoczony dokładnie tym, jak pokazano, że ten świat ten był skoncentrowany na chłopcach. Wszystkie postacie są mężczyznami, z wyjątkiem Silver Banshee, gadającego wiadomości News na ekranie, głupią starszą damą na imprezie muzealnej, a także kumpla projektanta gier wideo. Nazywa się Gogo Shoto, a także ona (noszenie kotów, a także plisowaną spódnicę) zamienia się w super-bojowy, a także atakuje go podczas debugowania. Wczoraj naśmiewałem się z nowego filmu Lego, aby udzielić pytań Lady funkcji dziewczyny, jednak przynajmniej postawili ją jako symbol. To nie przejmuje się żadnymi bohaterami. Jednak Batman jeździ robotem dinozaura.

Wcześniej opublikowałem zwiastun, a także informacje o dodatkowych kreskówkach. Istnieje również jedenaście i pół minuta feterette na temat otoczenia, a także światowego projektu. Nie zdałem sobie sprawy, że jest to) w przyszłości lub B) wpływając na próbę bycia pomostem między obecnym miastem Gotham, a także światem Batman Beyond. (Studio zaproponowało kopię oceny.)

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Tumblr

Powiązane posty:

Batman nieograniczona kontynuacja Monster Mayhem pojawi się w Augustbatman Unlimited: Animal Instyncts wyszedł bezpośrednio do domu w maju, a także oczywiście było wystarczające, że w serii nastąpi kontynuacja. Batman Unlimited: Monster Mayhem będzie oferowany na DVD, a także Blu-Ray Combo Pack 18 sierpnia lub w cyfrowym 4 sierpnia.

Batman Unlimited: Animal Instincts Oryginalny film animowany skierowany do KidsDC, a także Warner Bros. oczywiście odniósł wystarczający sukces z oryginalną linią filmową animowaną, z której najnowszym wydaniem jest Justice League: Tron z Atlantis, że wydali 22 z nich. Jednak filmy te wyraźnie nie są dla dzieci, ponieważ są oceniane PG-13, a także ilości funkcji…

First Batman: Rok Pierwszy film Wydał się Kolejny oryginalny film animowany w DC World, Batman: rok One, ma się ukazać w przyszłym miesiącu, promocja rozpoczęła się od wydania tego klipu wideo, pokazującego Batman (Ben McKenzie) przerywający Carmine Falcone (Alex Rocco ) Kolacja. Wierzyłem, że uderzenia cienia były schludne. Batman: Pierwszy rok będzie…