Ta publikacja jest złożona w ramach:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Wywiady i kolumny

KC Carlson autorstwa Keitha Wilsona

Kolumna KC autorstwa KC Carlson

To dość nietypowy tydzień dla komiksów w tym tygodniu jako co najmniej sześć nowych debiutów nr 1, z których siedem chcę porozmawiać. (Zdradzałem, włączając Guy of Steel #1 i 2. Kiedy otrzymasz własną kolumnę na blogu Westfield, możesz też oszukiwać!) Spójrzmy!

Ant-Man, a także osa nr 1

Ant-Man, a także osa nr 1 Marka Waida, Javiera Garrona, a także Isreal Silva. Po niezwykle zabawnej fałszywej stronie wprowadzającej zaspokajamy gwiazdy książki: Nadia Van Dyne jest córką Hanka Pyma, przyjętą przyrodnią córką Janet Van Dyne, a także ekspertem geniuszem, Crimefighter, a także niezwykle wesołym. Tymczasem Scott Lang jest obecnym mrówką, oprócz inżyniera, studentki C, Crimefighter, a także zazwyczaj nie… uh… Uncheerful. Stamtąd sprawy spływają, a to tylko strona 2. WAID jest w najlepszym wydaniu z kłótliwymi parami super-nauki, a także naprawdę zachodzącym, implikacyjnym klifem.

Dazzler: X-Song #1

Dazzler: X-Song #1 autorstwa Magdalene Visaggio, Laura Braga, a także Rachelle Rosenberg. Jest nowy zespół o nazwie Lightbringer Fale. Nazywane „mutantową grupą Pride”, są one przodowane przez Alison Blaire (czyli były Disco Dazzler w jeszcze jednym życiu). Ten jednorazowy komiks służy przywróceniu postaci z powrotem w światło reflektorów-w znacznie więcej metod niż jeden! Polityka jest nieco szarpana, a także hackney, jednak to komiks (i zespołu) jest w najlepszym miejscu. Następnie Dazzler pojawia się ponownie w zadziwiającym X-Men #14, w sierpniu.

Deadpool #1

Deadpool #1 autor: Scottie Young, Nic Klein, Scott Hepburn, a także Ian Herring. Dawno temu próbowałem sprawdzić Deadpool. Nie „dostałem”, więc ruszyłem dalej. Scottie Young jest świetnym facetem, więc możesz to za to sprawdzić. Rozumiesz go najlepszy dla partii, a także wiele histerycznie zabawnych okładek wariantu Marvela (zwłaszcza „Marvel Babies”), a także niezwykle uznane powieści graficzne Oz, wykonane w połączeniu z Ericem Shanower!

Doktor niezwykły #1

Doktor niezwykły nr 1 Marka Waida i Jezusa Saiz. W której Stephen niezwykły ma bardzo biedne dni, a także po to, aby się poprawić, Tony Stark zapewnia mu statek kosmiczny, aby popłynąć wśród gwiazd, dopóki nie rozbije się w obcym świecie, a także rzeczy naprawdę się pogorszy. Wow, nie mogę uwierzyć, że właśnie to wpisałem. Lekarz niezwykły w kosmosie. Na szczęście w ciągu ostatnich kilku dekad zrozumiałem pana Waida, więc zazwyczaj liczę na niego, aby zobaczyć, co ma w rękawie. Ponieważ ten pierwszy problem jest całkiem… dziwny. Mark, a także miałem wyjątkowo dobrą rozmowę na tegorocznym C2E2, a także niecałą godzinę później, nieumyślnie zamknąłem się z budynku. (W marcu. W Chicago. Bez płaszcza.) Dziwnie, nic z tego nie było jego winy, w tym okropne chłodne, które miałem przez następne dwa tygodnie.

Immortal Hulk #1

Immortal Hulk #1 autorstwa Al Ewing, Joe Bennett, Ruy Rose, a także Paul Mounts. Niestety, jedyną rzeczą, którą tu mi się podobało, była okładka Alexa Rossa, a nawet to nie było jego wielu inspirujących dzieł. Sama historia wydawała się wyrwana ze stron scenariusza (bardzo) starego serialu telewizyjnego z Hulka na żywo z 1978 roku z Kosztami Bixby jako Bruce Banner, gdzie Hulk (jako Banner) zostaje nieumyślnie oddany coś złego (tutaj, napad w sklepach z korzyściami poszło źle). Trzy osoby kończą zarówno martwe, a także w kostnicy… Och, czekaj… wygląda na to, że w końcu jeden z nich jest jeszcze do życia! Gah! Jednak szczerze mówiąc… jeśli podobały Ci się te stare programy telewizyjne, najprawdopodobniej podobnie jak ten nowy komiks.

Justice League #1

Justice League #1 autor: Scott Snyder, Jim Cheung, a także Mark Morales. Nie zawsze jestem najważniejszym fanem Scotta Snydera (uważam, że doskonałe dzieła sztuki powinny zawsze przenosić balony słowne i podpisy), więc Jim Cheung, a także wybitne dzieła sztuki Marka Moralesa wygrywają dla mnie ten dzień. Najlepsze chwile: nowa praca J’onn J’onzz, bohaterowie przekazują się podczas ochrony Ziemi (kpią z „nadmiernego poważnego” głosu Batmana), a także złoczyńców, złoczyńców, złoczyńców! Chociaż jest to głównie konfiguracja, patrzę w przyszłość na znacznie większy postęp w ciągu kilku następnych problemów. Zachwycony ten tytuł jest dwa razy w miesiącu.

Facet ze stali nr 1

The Guy of Steel #1–2 autor: Brian Michael Bendis, Ivan Reis, Joe Prado, Jay Fabok, a także Alex Sinclair (numer 1), a także Brian Michael Bendis, Doc Shaner, Steve Rude, Jay Fabok, jak Cóż, jak Alex Sinclair (numer 2). Podoba mi się to, a także regularna publikacja tego sześcioczęściowego miniserialu jest z pewnością plusem. Dla mnie Superman jest zawsze w najlepszym interakcji z typowymi codziennymi ludźmi, tak jak on tutaj. Ratuje trochę młodych ludzi (i szczeniąt) przed pożarami, a także natychmiast satysfakcjonuje najnowszym zastępcą Chi MetropolisEF – Melody Moore – w pracy. (Hmm… Melody Moore… mm… tylko jedna litera usunięta ze znanych dziewczyn „LL” Supermana… Rozumiem, co tam robisz…) Niezwykle „spotkaj się słodko”… Mówiąc o Lois, wciąż nie ma jej widoku, Z wyjątkiem retrospekcji, gdzie ona i ich dziecko, Jon, najwyraźniej w tajemniczy sposób znikają.

Facet ze stali nr 2

Kolejny zabawny montaż wizualny składa się z sformułowanych stron na co dzień na przestrzeni lat, które również oczywiście oferują pewne wskazówki na temat tego, co wciąż „Canon”: „1: A Superman Is Here, 2: A Justice League Is Born, 3: Superman Returns, 4 . Superman martwy. ” Od lat nie sprawdzałem wielu tytułów Supermana, a facet ze stali jest idealną ścieżką z powrotem do mitów – szczególnie dla ludzi takich jak ja, którzy przez chwilę odszedł.

________________________________

KC Carlson Sez: DC & Marvel Number-etoe w przyszłym tygodniu obejmują Hawkman #1, plastikowy facet #1, Titans Special #1, Deadpool: Assassin #1 (z 6), Marvel Rising Alpha #1 (wiewiórka kobieta spotyka pani Marvel! ), a także Thor #1. Yikes! Jestem już spłukany w tym miesiącu!

Westfield Comics nie ponosi odpowiedzialności za głupie rzeczy, które mówi KC. szczególnie rzecz, która naprawdę cię zirytowała. Przepraszamy za dziwne podpisy w zeszłym tygodniu. Na na na na na na na na na na na na na na batman!

(Przepraszam, mogę wymagać pomocy ekspertów!)