Ta publikacja jest złożona pod:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Wywiady i kolumny

Beau Smith-your trzymaj się imprezy!

przez ukochanego Smitha

Uwierzyłbyś, że przy wszystkich cudach innowacji, a także ulepszeniu sieci społecznościowych, komiksy reklamowe byłyby znacznie łatwiejsze niż w latach 80. Moim nigdy nie skromnym zdaniem tak nie jest. Sztuka reklamy, a także sprzedaż komiksów z punktu widzenia wydawcy jest utracona.

Prawdą jest, że typowym odwiedzającym komiks oferuje więcej rozproszeń z dokładnie tym samym, wspomnianym Internetem, jednak nie jest to powód, aby wydawcy tylko to wyrzucają. Od ponad 25 lat komponuję, a także produkowałem zabiegów, a także reklamę komiksów. Rzemiosło pozwalania odwiedzającym zrozumienie, co się dzieje, a także zmiana miesięcznych komiksów, jest rozkłada się. Dotyczy to nie tylko komiksów głównego nurtu, ale także obwodu Indy. Tak, rozumiem również wszystko, że nie ma wiele obszarów na wiele tekstu. Rozumiem to również dobrze. To staje się wyzwaniem, a nie wymówka. Jeśli jesteś w reklamie lub twórcy książki, musisz wykorzystać te talenty, aby przekazać wiadomość z prostotą oprócz emocji, a także nie mam na myśli głupiego szumu.

Musisz pamiętać, że komponujesz to nie tylko dla konsumentów, ale także dla sprzedawców detalicznych. W tamtych czasach Stan Lee wykonał zadanie z krótkim, martwym podsumowaniami tego, co pojawiło się w Marvel Comics z jego listą kontrolną Marvela, która pojawiła się na stronie Bulletins Marvel Bullpen w historii.

Biuletyn Marvel Bullpen Page 1969

Przykład: Biuletyny Marvel Bullpen Page sierpień 1969:

X-Men #58: Sinister Sentinels wydają się być na skraju ogólnego sukcesu nad mutantami Ziemi-wchodzenie, X-Men, a także tajemniczy facet o nazwie-Havok! To blaster mózgu.

Jak widać, tytuł, numer problemu, wzmianka o sporze, a także debiut nowej postaci. Odwiedzający, a także detaliści zrozumieją, że wprowadzana jest nowa postać, która jest zarówno przyjemnością, jak i możliwa możliwość kolekcjonowania, a także na końcu detalicznym, wszystko w kilku krótkich słowach.

„Convergence-DC Comics. Czy to święto, w którym będziesz chciał uczestniczyć? ”

Dzisiaj Marvel Comics wreszcie zmienił się z powrotem na tego rodzaju nagabywanie ze swoimi książkami, a także od konsumenta oprócz punktu widzenia detalicznego, jest to bardzo mile widziane. Z drugiej strony DC Comics jest nieco bardziej złożony, jak pokazano w niedawnym wydaniu filmu Dana Didio, który próbuje wyjaśnić najnowszą konwergencję Endless Event. Po obejrzeniu i słuchaniu, czułem się, jakbym widział pies ścigający jego ogon. Nie rozumiesz, dlaczego tak, a dokładnie to samo może być określone dla psa. Nie raczej rozumiałem funkcji konwergencji, co doprowadziło mnie do przekonania, że ​​nie chciałbym próbować tak dobrze, jak sprawdziłem konwergencję. Jeśli czujesz wymóg zrobienia filmu „wyjaśniający” książkę lub wydarzenie, to jest to czerwona flaga w krajobrazie bieli. Plotki, a także uwaga, że ​​stwierdzam plotki, które nie ustanowiły faktów, polega na tym, że od samego początku pojawiło się wiele zamieszania, a także zamieszanie w tym wydarzeniu, w tym zmiany tytułu, innowacyjne modyfikacje, a także zamieszanie z większości twórców twórców Próbując zrozumieć, co DC pragnęło ich stworzyć. Jeśli twórcy nie rozumieją celu, jest to jeszcze większa czerwona flaga rozwijająca się. Trudno jest zachęcić odwiedzających, aby podziwiać taką flagę.

Batman #194-Zaproszenie na uroczystość.

W rozmowie z redaktorami, a także innymi osobami reklamowymi, wydaje się, że styl okładki komiksów w ogóle uderzył. Jeden powiedział mi, że wydaje się, że zabrakło im koncepcji okładek, a także, że wszystkie wspaniałe zostały już zrobione. To było prawie tak samo, jak kilka lat temu w wywiadzie dla Rolling Stone z młodym, i nadchodzącym gwiazdą rocka, kiedy mówił o próbie skomponowania nowych piosenek. Stwierdził, że Wielcy byli już zabrani.

„Captain America #111–drugie zaproszenie!”

Komponując zabiegów komiksów, musisz pamiętać, że nie komponujesz kolejnej doskonałej powieści, komponujesz krótką historię o doskonałej następnej powieści. Kiedy projektujesz okładkę, chcesz, aby było to zaproszenie na uroczystość. Powinno być tyle samo dumy z komponowania doskonałej kopii nagabywania, jak w komponowaniu doskonałych komiksów. Jest to koniec biznesowy, a tak samo, jak wierzy, powinno się tym zająć, jak kreatywność. Idź z katalogiem Westfield lub podglądami diamentowymi, a także poświęć czas na sprawdzenie zabiegów. Zwróć uwagę na naprawdę wielkie od prawdziwie typowych, jak i złych. Jeśli jestem czytelnikiem, chcę, żeby złapał mi zarówno gałki oczy, jak i umysł. Jeśli jestem sprzedawcą, chcę, aby wyglądał tak dobrze, jak wymieniane pieniądze. Zajmuje to czas i troskę, jednak jeśli nie masz dumy z zadania, które wykonujesz, to zawsze możesz zamieszkać w piwnicy rodziców, a także online, a także straszny stereotyp, który media lubią się wydostać być.

Rozumiem, że komiks zabiegów nie jest najseksowniejszym tematem dla kolumny popkultury, jednak jest to naprawdę ważne, podobnie jak więcej ludzi, zwłaszcza wydawców, powinni zwrócić uwagę.

Kiedy wybierasz to, co zamierzasz kupować co miesiąc, wierz o słowa, które czytasz, a także o tym, co chcesz kupić tę książkę. Jeśli jest to tylko tytuł książki lub od czasu nawyku, to również wymagasz, aby wyglądać nieco trudniej na tym, jak kosztuje swoje pieniądze.

Nie mam wołowiny z komiksami, mam z nimi podobny romans. Od czasu do czasu komponuję kolumny takie jak ten, aby spróbować, a także chronić tę sprawę. Chcę, żebyś kupił świetne komiksy, które lubisz, a nie biedne, które cię zdradzą.

Zawsze romantyczny,

Beau Smith

Flying Fist Ranch

www.flyingfistranch.com