Dark Nights: Death Metal#2 musi być na twojej liście ciągnięć, a oto dlaczego.

Chwila ciszy dla Batmana, który śmieje się

Batman, który się śmieje, nie żyje… przynajmniej na razie (w końcu śmierć nie oznacza wiele w świecie superbohaterów).

Spoiler w Death Metal nr 1, Wonder Woman używa niezauważalnej łańcuchów łańcuchowych (tak, powiedziałem niezauważającą łańcuch łańcuchową), podczas gdy w piekle, aby zakończyć tyranią Batmana, który śmieje się. Ale zabawa się na tym nie kończy. Scott Snyder, pisarz supergwiazdy, ma zamiennik BWL gotowy i czekający, Robin King.

Jeśli śledziłeś BWL, wiesz, że trzyma demoniczne Robinsa przy swoim Beck i wzywa zarówno służących, jak i zwierząt domowych. Jak dowiedzieliśmy się w ciemnych nocy: Batman, który śmieje się nr 1, są to dzieci uszkodzone przez toksynę Jokera. Nazywani „kroczkami”, zazwyczaj mówią tylko jedno słowo „wrona”. To wkrótce się zmieni.

Począwszy od Death Metal #2, Snyder wprowadzi Robin King, który pasuje do pierwszego występu BWL w Dark Nights: Metal #2 w 2017 roku, chociaż była to krótka kamea. To, co wszyscy Snyder przygotowało się dla Robin King, nie zostało jeszcze ujawnione, ale Snyder skomentował, że mroczny multiverse Robin jest jeszcze bardziej przerażający niż BWL.

Ten nowa postać zapach

Wygląda na to, że każdego miesiąca Marvel lub DC daje nam nową postać. W ostatnich tygodniach Thor #5 wprowadził Black Winter, Venom #25 debiutował wirusa, a Legion of Super Heroes #6 dał czytelnikom futurystyczną złotą latarnię. To tylko po to, by wymienić trzy i jestem pewien, że na komicznych stronach zobaczymy wiele więcej świeżych twarzy.

Jest to z pewnością sztuczka marketingowa do sprzedaży komiksów i jest to dobra strategia. Nic nie wysyła kolekcjonerów do lokalnych sklepów z komiksami, jak Insta-Key dla nowej gorącej postaci.

Wszyscy mają nadzieję, że pierwszy wygląd zamienia się w następny niesamowity Hulk #181, a przynajmniej nastolatków Titans #12 lub Venom #3. To, czego potrzeba, to czas i popularność. Zależy to również od tego, jak stosuje się postać i od tego, czy istnieje szeroki apel. Spójrz na BWL i Knull. Postacie te opracowały z oryginalnych tytułów, aby stać się elitarnymi złoczyńcami we wszystkich komiksach. Właśnie tego wymaga nowoczesnego pierwszego wyglądu, aby zachować napompowane wartości.

Potencjał inwestycyjny ciemnych nocy

W przypadku Króla Robina wydaje się, że bardzo szybko zostanie wrzucony do centrum uwagi. W przypadku BWL bez akcji ten alternatywny Robin zostanie wniesiony do górnego szczebla komiksów DC, zaczynając od Wonder Woman. To wskazuje na większe plany dla Robina Kinga, który ruszył naprzód, a on mógł ukraść program w ciemnych nocy: death metal, podobnie jak BWL w Original Dark Nights: Metal.

Nie mam wątpliwości, że Dark Nights: Death Metal #2 będzie balonowo w cenie z dnia na dzień. Prawdopodobnie utrzyma te zawyżone wartości przez historię Death Metal. Następnie zobaczymy, czy Robin King ma długoterminowy potencjał.

Chociaż możemy mieć nadzieję, że Robin King osiągnie BWL Heights, jest to mało prawdopodobne, ponieważ wszyscy znamy Batmana, który śmieje się na długo. Jest zbyt popularną postacią, aby pozostać martwa, a kiedy wróci, odzyska swoje miejsce.

Mimo to łatwa decyzja jest inwestowanie w death metal nr 2. Zwłaszcza, jeśli możesz go uzyskać za cenę okładki, gdy zostanie wydany 14 lipca.

GoCollect to przewodnik po komiksach nr 1 do śledzenia danych sprzedaży wszystkich klasyfikowanych komiksów w czasie rzeczywistym. Uczciwe wartości rynkowe są teraz na wyciągnięcie ręki. Sprawdź wszystkie funkcje na www.gocollect.com

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest2

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Comiclist Previews: Death of Love #1Media Wydanie – pisarz Justin Jordan (The Family Trade, Spread) współpracuje z artystą Donalem Delay (nie jesteś sam, moja rodzina maniaków), kolorystę Omar Estévez (magazyn heavy metal, Batman ’66) i litera Rachel Deering (w ciemności, kwartalnie zawrotów)…
18 listopada 2017in w „Komiksach”

Wróć do Keys: Batman, który śmieje się Robin King może kradnąć reflektor death metalowy, ale Batman, który śmieje się, jest klejnotem koronnym DC, a jego wczesne występy stają się tylko cieplejsze. Batman, który śmieje się wcześniej czy później, zobaczymy ciemne noce: metalowa adaptacja. Po epickiej przemocy, jaką była Liga Sprawiedliwości…
10 lipca 2020 w „Komiksach”

Gra spekulacyjna: Doomsday Clock #12 i Dark Knights Death Metala, głównie pomijany pierwszy wygląd, może stać się znacznie bardziej popularny w nadchodzących miesiącach. Teraz byłby dobry moment, aby zainwestować w Zespół Doomsday #12. „Jon nazywa mnie Clarka”. Zegar Doomsday był wybitną serią i warto zbierać tuzin problemów po prostu dla mistrzowskiego opowiadania historii i fantastycznego…
5 września 2020 w „Komiksach”

Kąt komiksów