Wcześniej miały miejsce Sherlocka Holmesa, jednak badanie w Charlotte pięknie łączy konwencjonalnego detektywa z romansem nastolatków, a także powieści o młodych dorosłej instytucji.

James „Jamie” Watson jest nowym stażystą w instytucji pokładowej Sherringford w Connecticut. Chociaż Amerykanin z urodzenia, wcześniej mieszka w Londynie ze swoją rozwiedzioną mamą. Chce być pisarzem musi jednak grać w zespole rugby w celu jego stypendium. Jest najnowszym pokoleniem znanej rodziny, która ma tendencję do wpadania na gospodarstwo domowe Holmesa na cele charytatywnym, a także na wydarzenia historyczne.

Charlotte Holmes idzie wcześniej do tej samej szkoły, odesłanej z Anglii z powodu problemu z lekiem. Jest dedukcyjną geniuszem, przeszkoloną, ponieważ wszyscy członkowie jej gospodarstwa domowego byli w praktyce, a także założyli osobiste laboratorium.

Kiedy jeden członek zespołu rugby zostaje odkryty martwy w metodzie, która naśladuje „Doświadczenie Speckled Band”, Watson jest wiodącym podejrzanym, ponieważ wcześniej mieli nad nią walkę na pięści. Oczywiście oboje są łączeni, próbując odkryć, co się naprawdę wydarzyło. (Wspomniane są również „niebieski karbuncle”, a także „umierający detektyw”.)

Brittany Cavallaro dobrze równoważy emocje Jamiego, ponieważ może zrozumieć Charlotte, a także próbuje dokładnie dowiedzieć się, jak głęboko odczuwają jego uczucia do niej, z wykrywaniem. Potem jest tandetny urok „bogatych młodych ludzi poszedł źle” z lekami, a także piciem, a także seksem w szkole przygotowawczej. Jamie ma trudności z budowaniem nowego połączenia ze swoim wyobcowanym tatą, ponieważ Charlotte służy jako oznaka kwestii kultury gwiazdorskiej, życia tak samo jak znane imię. Jest tutaj wiele wątków, które przeplatają się w przekonującą lekturę.

Niezwykle trudne jest utworzenie Holmesa (lub Watsona), który nie jest karykaturą, która wykracza poza wszystkie tiki – narkotyki, skrzypce, nagłe maniery, kostiumy – w celu złapania odwołania. Cavallaro wykonuje znakomite zadanie zarówno z ciekawostkami, jak i głębszym atrakcją bohaterów. Oprócz mnie fascynuje kilku innych członków gospodarstwa domowego Holmesa, o których wspomina mimocznie. To początek trylogii, więc miejmy nadzieję, że zobaczymy ich znacznie więcej w przyszłości, wraz z Charlotte i Jamie.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Tumblr

Powiązane posty:

Martwienie Holmesturn jest, że trylogia, która rozpoczęła się od badań w Charlotte, ma teraz cztery książki. Sprawdziłem problem Holmesa, finału, w naprawdę nadziei, że rozwiązałby to kilka z licznych splątanych, do tej pory. (Obsada skończyła się równie dużą w drugim, ostatnim…

Ostatni z Augustharlotte Holmes powrócił! W kontynuacji badań w Charlotte, Sherlock tego pokolenia potomka, a także jej najlepszy kumpel Jamie Watson kosztuje razem święta w Anglii. Ostatni sierpnia Brittany Cavallaro zabiera dwa do domu Holmesa w Sussex podczas przerwy w sezonie zimowym. Są nieprzyjemne razem,…

Baker Street Peciuls: Special Eviewing Out w marcu to nowy miniseria napisany przez wykwalifikowanego Rogera Langridge’a (Abigail, a także bałwana), który nabiera określonego tempa mojego zainteresowania: Świata Sherlocka Holmesa. Zilustrowane przez Andy Hirsch (przygoda), Baker Street Peciluars ma założenie, że Holmes jest fikcją. (Więc…