To publikacja jest złożona pod:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Wywiady, a także kolumny,
Oceny produktu

Wayne Markley

Wayne Markley

Tym razem wracam do oceny transakcji, ponieważ w ciągu ostatnich kilku tygodni było wiele naprawdę świetnych kolekcji. Dwa z nich to kolekcje serii z lat 90. (oba obecnie nie mają ciągłych miesięcznych tytułów), tradycyjna francuska książka graficzna po 30 latach, a także nowa oryginalna powieść graficzna. Dobra mieszanka, a także wszystkie wybitne odczyty.

Czarna Pantera autorstwa Christopher Priest: The Total Collection Vol. 2

Czarna Pantera autorstwa Christopher Priest: The Total Collection Vol. 2 Kontynuuje całkowite przedrukowanie biegu Christophera Priesta na Czarnej Pantery. Podobnie jak pierwszy tom, ten tom jest doskonały. Podoba mi się komponowanie, a sztuka ma tendencję do nierówności, ale uważam, że jest to z innych powodów niż artyści. Z czasem sztuka poprawia mnie, jednak nie podekscytowała mnie, a czasami byłem trochę zdezorientowany opowiadaniem historii. Poza tym ogólna historia zapiera dech w piersiach. Większość sztuki jest zarówno Sal Velluto, jak i Bob Almod. Istnieją również wkład Kyle’a Holtza, Erica Powella (na długo przed Goonem), Jima Calafiore, M.D. Bright, Norm Breyfogle, a także innych. Ponadto papierowy stado jest zarówno błyszczące, jak i białe, które podejrzewam, jest szkodą dla sztuki, jak pierwotnie wykonano na papierze niskiej jakości, a także kolorystykę na tym papierze (pod koniec lat 90.) nie utożsamia się z tym dobrze O wiele ładniejszy papierowy papier. Warto również, że inker Bob Almond mówi fascynujące posłowie, które mówi o swoim biegu w serii, co jest pełne fascynującego pochodzenia na temat tego, jak wyglądał Marvel, wówczas politycznie.

W tym handlu zawiera długi (ponad 12 problemów), który jest intrygą polityczną, a także szpiegostwo z odrobiną wrzuconych superbohaterów. W sedna historii jest osierocony dzieciak, który czarna Pantera chce zabezpieczyć od dewiantów Jednak z powodu traktatów z Atlantis, podmaryjskim, a także dr Doom, zostają włączeni w dystansie z powodu politycznej lojalności, a także prowadzi do wojny. Historia jest o wiele więcej niż ten krótki opis, ponieważ są zwroty akcji, a także włącza praktycznie każdą stronę. Ponadto, kiedy wrzucasz Klaw (tak, z powrotem z martwych), jest piekło do zapłaty. Fascynujące jest to, że podczas tego biegu istnieją różne odniesienia do złoczyńców wracających z martwych.

Uwzględniono także w tym handlu, który przedrukuje Czarna Pantera #18-35, a także Deadpool #44 to trzyczęściowy crossover z Deadpool, który jest niezwykle zabawny oprócz fantastycznej historii retrospekcji taty T’Challi satysfakcjonującego kapitana Ameryki w drugiej wojnie światowej . Istnieją również występy gości Avengers, obrońców, a także Storm (kontynuacja historii Czarnej Pantery/Storm z Marvel Team-Up #100, a także kontynuowana w następnej serii Czarnej Pantery). Złoczyńcy to Mephisto, Man-Ap, Klaw, Stany Zjednoczone, a także wiele więcej. Generał Fantastycznie sprawdzony, który jest prawdziwym Turner strony, który sprawił, że chcę więcej. Nie mogę się doczekać kolejnego tomu tego sugerowanego zestawu czterech tomów.

Żona maga

Małżonek magika to francuska/amerykańska książka graficzna, która została opublikowana praktycznie 30 lat temu. Publikacje Dover właśnie przedrukowały tę długą historię drukowania amerykańskiego pisarza Jerome Charyn ze wspaniałą sztuką Francois Boucq. Naprawdę podobała mi się ta książka od The Gorgeous Art autorstwa Boucqa (który jest rozumiany dla twardej bramkarza Humanoida z Alexjandro Jodorowky). Podobnie bardzo podobała mi się historia Charyn, która obejmuje ponad sześćdziesiąt lat opowiadającą historię między młodą kobietą, która staje się wspaniałą damą, a także jej związek z magiem. Jest to po części tajemnica, częściowo badanie postaci, a także po części thriller erotyczny. Trudno dokładnie wyjaśnić tę książkę, nie dostarczając zbyt wiele, poza stwierdzeniem, że oba są przeznaczone do powiązania, a także historia wymaga wielu zwrotów akcji, a także zwraca się do lokalizacji, których nie widziałem. Przypomina mi wiele historii Alexjandro Jodorowky, która jest jednym z największych wyróżnień, jakie mogę powiedzieć o autorze. Warto przeczytać, ponieważ jest to kultowy klasyk, z wielkich powodów.

Swamp Thing: Darker Genesis

Swamp Thing: Darker Genesis to druga kolekcja biegu Marka Millara na Swamp Thing Zbieranie problemów 151-160. Phil Hester i Kim Demulder kontynuują jako główni artyści z serii, jednak wypełniają się problemy Jill Thompson, a także Phil Jimenez. Książka rozpoczyna się wieloczęściową historią o nazwie River Run, w której Swamp Thing podróżuje do różnych części rzeki Mississippi w różnych alternatywnych czasach, w których Swamp próbuje zatrzymać lub odpowiednie błędy z jego przeszłości. Historia zaczyna sięOprócz kończy się na młodej pisarce, która szuka sugerowania w swoim życiu, a także ma fantastyczną niedokończoną książkę, która według niej jest brakującym aspektem. Powodują one niezwykle dziwne, a czasem makabryczne historie, które oba pokazują historię postaci Swamp, jednak również wskazują na wyjątkowo mroczne elementy ludzkości. Jedna z opowieści o nazwie Swamp Canine jest szybko jedna z najbardziej przekręconych historii, jakie sprawdziłem w wielu, wielu lat. W rzeczywistości prawdopodobnie prześladuje mnie przez wiele lat. Ogólnie historie były bardzo świetne i kreatywne. Sztuka jest świetna, jednak nie mój preferowany styl. Zwrócę uwagę, że okładka jest najprawdopodobniej warta kosztu książki, ponieważ jest to „zdjęcie” Swamp Things Head jako centrum posiłku.

Superman: Earth One Vol. 3

Superman: Earth One Vol. 3 Właśnie wyszedł w miękkiej oprawie, a także praktycznie świetnie jak pierwsze dwa tomy z tej serii. To wtedy ponownie napisane przez J. Michaela Strokańskiego, jednak tym razem sztuka jest przez Ardian Syaf, a także Sandra Hope. To nadal opowiada historię młodego Supermana, jednak historia jest opowiedziana tak, jakby to był prawdziwy świat, w którym online, a także ta historia pokazuje dokładnie, jak szybko politycy reagują na problem, nie biorąc pod uwagę faktów, ponieważ oni po prostu próbują zachwycić swoją bazę polityczną. Zor-El przychodzi na ziemię, a także całuje się tak samo jak rządy świata, udając, że jest przyjacielem Supermana z Krypton. Prowadzi to do legendarnej bitwy między Zor-El, a także Kal-El, a także rządami świata, które nie ufają żadnej z nich, więc Superman odkłada ustawodawstwo ONZ. Historia nie jest tak głoszona, jak to wyjaśniłem, jednak jest trochę ciężka. Widać metodą, którą rozwija historia, właśnie w ten sposób nasi politycy zareagowaliby na postrzegane ryzyko Supermana, a także Zor-El, jednak czasami historia wydaje się nadmiernie dramatyczna. Podobały mi się pierwsze dwa tomy tej serii, jednak był to krok w dół od pierwszych dwóch. Wciąż niezwykle dobrze, jednak przegapiłem sztukę Shane’a Davisa, a historia była odrobinę poniżej typowo wybitnego Straczyńskiego.

To kończy mój blog na ten tydzień. Mam nadzieję, że poświęcisz czas na wypróbowanie jednej z tych czterech książek. Wszystkie są bardzo różnią się od jednego jeszcze, ale wszystkie są doskonałe. Cokolwiek tu napisałem, jest moim punktem widzenia, a także nie pokazuje myśli ani opinii Westfield Comics lub ich pracowników. Z zadowoleniem przyjmuję twoje myśli, tak jak chciałbym zrozumieć, w co wierzyłeś w te książki. Czy zachwycałeś się tym tak samo jak ja? Chciałbym wiedzieć. Można się skontaktować pod adresem mfbway@aol.com. Jak zawsze,

Dziękuję Ci.